عیدی فرهنگیان و حق التدریس ها ۹۶ + شرایط پرداخت عیدی فرهنگیان عید ۹۶

شرایط پرداخت عیدی فرهنگیان و معلمان حق التدریس

عیدی فرهنگیان ۹۶ : معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزیر آموزش و پرورش زمان واریز عیدی فرهنگیان برای سال ۹۶ را اعلام کرد.

شرایط واریز عیدی فرهنگیان و حق التدریس ها ۹۶ اعلام شد

براساس بخشنامه صادر شده از سوی معاونت توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش وپرورش، پرداخت پاداش آخر سال (عیدی) به میزان هفت میلیون هفتصد و پنج هزار ریال به کارمندان رسمی، ثابت، پیمانی، خرید خدمت، قراردادی و موقت به نسبت خدمت تمام وقت با رعایت تبصره های ۱ و ۲ بند یک و سه مصوبه هییت وزیران و سایر مقررات بلامانع است. ضمناً دانشجویان متعهد خدمت (مشغول به تحصیل) به لحاظ عدم اشتغال به کار شامل مفاد مصوبه مذکور نخواهند بود.

عیدی فرهنگیانعیدی فرهنگیان ۹۶

طبق تبصره یک مصوبه هییت وزیران، پرداخت هرگونه وجه دیگری به عنوان پاداش آخر سال (عیدی) یا عناوین مشابه علاوه بر مبلغ موضوع این بند توسط دستگاه های مزبور و تمام واحدهای وابسته و تابعه و سایر واحدهایی که اجرای مقررات در مورد آنها مستلزم ذکر نام است، ممنوع است. ذی حسابان و مدیران امور مالی دستگاه های اجرایی مکلفند نظارت لازم را اعمال و موارد خلاف را گزارش کنند.

طبق تبصره دو مصوبه هییت وزیران، پرداخت پاداش آخر سال (عیدی) موضوع این بند به کارکنان خرید خدمت، قراردادی و موقت به نسبت خدمات تمام وقت آنان در سال ۹۵ خواهد بود، در هر حال میزان عیدی اینگونه افراد از ۵۰ درصد رقم مذکور کمتر نخواهد بود.

حتما بخوانید :  کنسرت های سال 96 + برنامه کنسرت های سال 96 تهران و شهرستان ها

معلمان حق التدریس نیز نسبت به ساعات تدریس مشمول عیدی خواهند شد.

شرایط پرداخت عیدی فرهنگیان و معلمان حق التدریس سال ۹۶