غرق شدن مامور نیروی انتظامی در رودخانه آبادان + جزئیات

مامور نیروی انتظامی در رودخانه آبادان غرق شد

غرق شدن مامور نیروی انتظامی : مامور نیروی انتظامی کلانتری ۱۸ آبادان هنگام تعقیب سارق سابقه دار به رودخانه بهمن شیر سقوط کرد و غرق شد.

غرق شدن مامور در رودخانه آبادان

به گزارش شهر مطلب به نقل از ایرنا به نقل از یک مقام آگاه، صبح دوشنبه ماموران کلانتری ۱۸ آبادان با طرح ورود به منزل یک سارق سابقه دار و دستگیری وی در منطقه ۲۰ متری ذوالفقاری آبادان وارد عمل شدند که در ادامه متهم تحت تعقیب با دیدن ماموران پلیس از مخفیگاهش به نی زارهای اطراف آن محل فرار کرد.

در ادامه ماموران با شلیک چند تیر هوایی از متهم فراری خواستند که خود را تسلیم قانون کند که وی به دستور ایست پلیس توجه نکرد و به فرار خود ادامه داد.

در هنگام تعقیب این متهم ، یکی از ماموران کلانتری ۱۸ آبادان به دلیل نامشخصی به رودخانه بهمن شیر سقوط کرده و سایر ماموران انتظامی حاضر در محل نتوانستند این مامور وظیفه شناس را نجات دهند.

با سقوط مامور پلیس به رودخانه تیمی از ماموران امدادی به همراه آتش نشانان و غواصان به محل حادثه اعزام شدند که متاسفانه تلاش برای پیدا کردن پیکر این مامور پلیس تاکنون بی نتیجه مانده است.

حتما بخوانید :  داوران هفته پانزدهم لیگ برتر فوتبال ایران را بشناسید + اسامی

رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری آبادان با تایید خبر غوق شدن مامور انتظامی در رودخانه بهمنشیر به ایرنا گفت:از زمان اعلام نیروی انتظامی به سازمان آتش نشانی ۶ غواص به محل حادثه اعزام شدند.

مجید فرهانی پور اظهارکرد: به دلیل شدت جریان آب، غواصان سازمان آتش نشانی موفق به پیدا کردن جسد این مامور نیروی انتظامی نشده اند.

وی افزود: اکنون گروهی از غواصان نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی مستقر در خرمشهر به محل مورد نظر اعزام شده اند تا به جستجو در این زمینه ادامه دهند.

غرق شدن مامور نیروی انتظامی در رودخانه آبادان + جزئیات


حتما بخوانید :  ژست عکس هانیه غلامی و همسرش باری عروس و داماد + جزئیات