غش کردن مایلی‌ کهن بعد از دعوا با مدیر عامل نساجی + جزئیات

کتک کاری مایلی‌ کهن با مدیرعامل نساجی – سرمربی ملوان غش کرد!

غش کردن مایلی‌: سرمربی تیم فوتبال ملوان انزلی با مدیرعامل باشگاه نساجی دست به یقه شد.

دعوای مایلی کهن با مدیر عامل نساجی

به گزارش وب سایت نود و به نقل از فارس، پس از شکست ۲ بر یک ملوان مقابل نساجی در قائمشهر محمد مایلی‌کهن سرمربی ملوان با عبدالحمید رمضانی مدیرعامل باشگاه نساجی که مشغول صحبت با داور بود دست به یقه شد.

کتک کاری سرمربی ملوان با مدیرعامل باشگاه نساجی باعث شد مایلی‌کهن غش کند و او را با آمبولانس به بیمارستان بردند.

رمضانی:دعوا را مایلی کهن شروع کرد – نمی دانم او غش کرده یا نه

حسین رمضانی درباره حواشی به وجود آمده در دیدار نساجی مقابل ملوان بندرانزلی که با پیروزی ۲ بر یک نساجی به پایان رسید، اظهار کرد:از طرف من هیچ اتفاقی نیفتاد. من فقط بعد از بازی مثل همیشه برای تشکر از داور و خسته نباشید به تیم حریف به میانه زمین رفتم و ضمن تشکر از داور فقط به او گفتم در یکی دو صحنه می توانستی برای ما پنالتی بگیری. من فقط از تو می خواهم که فیلم بازی را یکبار دیگر ببینی تا برای بازی های بعد برایت تجربه شود.

حتما بخوانید :  تگرگ سنندج امروز همه را شوکه کرد + عکس و فیلم و حاشیه ها

مدیرعامل باشگاه نساجی ادامه داد:در این لحظه به یکباره محمد مایلی کهن از پشت یقه من را گرفت و به من گفت چرا می خواهی مثل همیشه جوسازی کنی؟ به نظر من او فقط از باختش ناراحت بود و این حرکات را انجام داد. هر اتفاقی که در این بازی افتاد، از طرف حاج محمد مایلی کهن فوتبالیست، پیشکسوت و مربی فوتبال کشورمان شروع شد و من هیچ کاری نکردم. همچنین از اینکه او غش کرده یا نه خبری ندارم و بعد از این اتفاق به خانه ام رفتم.

او در پایان گفت:از هواداران مان می خواهم در بازی بعدی مقابل خونه به خونه در بابل که نادر دست نشان را روی نیمکت خود دارند از تیم خود حمایت کنند تا در آن بازی هم سربلند شویم.

ماجرای کتک کاری و غش کردن مایلی کهن با مدیرعامل


حتما بخوانید :  قول منصوریان به هواداران استقلال ، روزهای خوبی در انتظار هواداران است