فال آخر سال ۹۵ ( طالع بینی عاشقانه آخر سال را اینجا بخوانید )

طالع بینی عاشقانه آخر سال

فال آخر سال ۹۵ : طالع بینی عاشقانه و احساسی ما طی هفت روز آینده را بر طبق ماه های سال برای شما آماده کرده ایم که می توانید در زیر آن ها بخوانید. چگونه کیهان بر زندگی عاشقانه شما تاثیر می گذارد؟ طالع بینی عشق به شما نشان می دهد که چگونه از عشق لذت ببرید و یک رابطه رمانتیک مداوم ایجاد کنید. طالع عشق خود را در اینجا بخوانید.

 

فال آخر سال مربوط به متودلین ماه فروردین

797094657 parsnaz com فال آخر سال 95 ( طالع بینی عاشقانه آخر سال را اینجا بخوانید )

گرفتاری کوچکی در زندگی تان ایجاد می شود که اگر مراقب نباشید منجر به خسارات زیادی می شود. اکنون آمادگی لازم برای تغییر هم در حرفه و هم در رابطه تان دارید اما حق آزرده ساختن و رنجاندن اطرافیان تان را ندارید. اگر در کارتان مشکلی ایجاد شده ممکن است کمی نسبت به همسرتان پرخاشگر شوید اما باید مراقب باشید کاری نکنید که پشیمانی به بار بیاورد.

فال آخر سال مربوط به متودلین ماه اردیبهشت

1727369403 parsnaz com فال آخر سال 95 ( طالع بینی عاشقانه آخر سال را اینجا بخوانید )

در زندگی تان کمی هرج و مرج ایجاد شده اما خوشبختانه این آشفتگی تاثیری در رابطه شما نخواهد داشت و با وجود تمام این مشکلات چیزی از صمیمیت و عشق بین شما کم نمی کند. در واقع همنشینی و هم صحبتی با محبوب در این آشفتگی به شما آرامش می دهد.

 

فال آخر سال مربوط به متودلین ماه خرداد

545082073 parsnaz com فال آخر سال 95 ( طالع بینی عاشقانه آخر سال را اینجا بخوانید )

پس از ماه گرفتگی در بالاترین نقطه نشانه شما تصمیم می گیرید تغییراتی در حرفه خود ایجاد کنید و برای این کار نیاز به کسب مدرک دارید. شاید این کار برای شما کمی دلهره آور باشد اما همسر یا محبوب تان شما را در این راه همراهی می کند و به یادتان می آورد که این موقعیت روزی آرزوی تان بوده است. شما از حمایت او برخوردار شده اید و همین باعث می شود هیچ چیزی برایتان دسترس ناپذیر نباشد.

فال آخر سال مربوط به متودلین ماه تیر

1738149667 parsnaz com فال آخر سال 95 ( طالع بینی عاشقانه آخر سال را اینجا بخوانید )

احساس می کنید بزرگ ترین مانع برای رسیدن به اهداف شغلی همسر یا شریک تان است و این را در بحث هایی که دارید به زبان می آورید. اگرواقعا چنین احساسی دارید کمی به خودتان بیایید و از خودتان بپرسید واقعا چه اتفاقی افتاده است. سرزنش کردن ها و پشیمانی ها تنها رابطه و زندگی تان را به خطر می اندازد.

حتما بخوانید :  عکس نوشته های عاشقانه باحال سری دوم +عکس عاشقانه

فال آخر سال مربوط به متودلین ماه مرداد

1018957764 parsnaz com فال آخر سال 95 ( طالع بینی عاشقانه آخر سال را اینجا بخوانید )

عطارد تا هفته آینده در بخش روابط عاشقانه شما باقی می ماند و به چندین سیاره متصل می شود. در این مدت رابطه ای گرم و صمیمی خواهید داشت. ظاهرا قرار است با همفکری همدیگر تصمیمی حیاتی بگیرید و در این لحظات سرنوشت ساز از این که می توانید به یکدیگر تکیه کنید حس خوشایندی خواهید داشت.

فال آخر سال مربوط به متودلین ماه شهریور

919079130 parsnaz com فال آخر سال 95 ( طالع بینی عاشقانه آخر سال را اینجا بخوانید )

اخیرا با فردی آشنا شده اید. دوست دارید چیزهای زیادی درباره او بدانید اما او هنوز آرامش لازم برای این کار را ندارد. به افکار و آرزوهای محبوب احترام بگذارید و کمی صبور باشید او اکنون آمادگی لازم برای به اشتراک گذاشتن همه چیز با شما ندارد.

فال آخر سال مربوط به متودلین ماه مهر

346805180 parsnaz com فال آخر سال 95 ( طالع بینی عاشقانه آخر سال را اینجا بخوانید )

این هفته رنجش و ناپایداری مهم ترین بخش زندگی عاشقانه شما را تشکیل می دهد. مریخ در بخش روابط طالع تان در حال حرکت است و همه چیز را بین شما و محبوب بر هم می زند. مریخ با اورانوس و پلوتو در یک سمت و سو تمایل دارد و منجر به طغیان و رفتاری می شود که بعدها پشیمانی به بار می آورد. اگر به هر دلیلی احساس کردید عصبانی هستید لحظه ای سکوت کنید و نفس عمیق بکشید و قبل از این که کنترل رفتارتان از دست تان خارج شود آن موقعیت را ترک کنید.

فال آخر سال مربوط به متودلین ماه آبان

1410734468 parsnaz com فال آخر سال 95 ( طالع بینی عاشقانه آخر سال را اینجا بخوانید )

اگر مجرد هستید و امیدوارید که نیمه گمشده تان را پیدا می کنید این هفته شانس به شما رو می کند. در بخش عشق واقعی شما کسوف رخ داده است و این پدیده منجر می شود شما با فردی آشنا شوید که عشق زندگی تان خواهد بود. این فرد یک انسان معنوی و هنری است، و به حل مشکلات دیگران توجه زیادی می کند.

فال آخر سال مربوط به متودلین ماه آذر

3583195 parsnaz com فال آخر سال 95 ( طالع بینی عاشقانه آخر سال را اینجا بخوانید )

درست است که این هفته زندگی عاشقانه آرامی دارید اما توجهی که می خواهید نمی بینید. به نظر می رسد کمی دچار بی ثباتی شده اید و این باعث می شود از زندگی رمانتیک خود نا امید شده و رفتاری که دور از شخصیت خود مرتکب شوید. شاید رفتارتان در آن لحظه هیجان انگیز باشد اما باید بدایند که هر رفتاری عواقبی دارد. همیشه قبل از انجام کاری عواقب آن را بسنجید.

حتما بخوانید :  مردان باحجاب در قبیله آفریقایی سوژه رسانه ها شدند + تصاویر

فال آخر سال مربوط به متودلین ماه دی

1798147308 parsnaz com فال آخر سال 95 ( طالع بینی عاشقانه آخر سال را اینجا بخوانید )

این هفته پیشرفت خوبی در رابطه با همسر یا محبوبتان دارید. اگر در فکر یک قرارداد مهم هستید اکنون زمانش رسیده است. برای رسیدن به یک رویای مشترک تلاش می کنید و در این راه به یکدیگر ایمان دارید.

فال آخر سال مربوط به متودلین ماه بهمن

1539485153 parsnaz com فال آخر سال 95 ( طالع بینی عاشقانه آخر سال را اینجا بخوانید )

در این سطح ۵ ستاره از مهارت های ارتباطی بی نظیری که دارید نهایت استفاده را ببرید. عطارد تا هفته آینده در نشانه شما باقی می ماند و از روز دوشنبه تا پنجشنبه به چندین سیاره دیگر متصل می شود. این روزها مهیج تر از همیشه به نظر می رسید. اگر مجرد هستید از این حالت برای اولین قرار ملاقاتی که دارید استفاده کنید.

فال آخر سال مربوط به متودلین ماه اسفند

684089757 parsnaz com فال آخر سال 95 ( طالع بینی عاشقانه آخر سال را اینجا بخوانید )

سیاره عطارد در روز شنبه وارد برج حوت می شود و تا دو هفته دیگر همانجا باقی می ماند و باعث می شود بتوانید با محبوبتان شفاف باشید و احساس تان را بیان کنید. روز یکشنبه در نشانه شما کسوف ایجاد می شود و این نشانه ای برای یک شروع تازه و تلاش برای رسیدن به هدف است. البته این هدف ممکن است یک مسئله احساسی باشد.