فرو رفتن میخ در سر و ماجرای عجیب این مرد + تصاویر +۱۸

ماجرای عجیب میخی که داخل سر این مرد رفت

فرو رفتن میخ در سر : در این گزارش مردی را ببینید که خیلی خوش شانس بود و میخی که داخل سرش فرو رفته بود، به مغزش برخورد نکرد.

نیک تامسون کارگر ساختمانی اهل استیلواتر مینسوتا همراه با دوست خود در حال درست کردن یک کمد چوبی بودند که با استفاده از ابزار میخ کوب خودش یک میخ را به سمت صورت خود زد. این میخ از ناحیه صورت نیک وارد و از جلوی چشم این خانه‌ساز رد شده بود و از ناحیه بالای چشمش وارد جمجمه‌اش شده بود که پس از آن توسط دوستش به بیمارستان منتقل شد.

بر اساس این گزارش، این حادثه در روز دوشنبه اتفاق افتاده است که پس از انتقال تامسون به بیمارستان، این مصدوم زیر تیغ جراحی رفت تا میخ از سر وی بیرون کشیده شود که پزشکان جراح او اعلام کردند این از خوش شانسی مصدوم بوده است که میخ وارد مغز او نشده و وی زنده مانده است.

گفتنی است؛ تامسون در مصاحبه‌ای که پس از عمل جراحی خود داشت، گفت: من حتی نمی‌دانستم که میخ از چشم من رد شده است تا زمانی که به بیمارستان رسیدم.

فرو رفتن میخ در سر

1 72 فرو رفتن میخ در سر و ماجرای عجیب این مرد + تصاویر +18

عکس های عجیب از فرو رفتن میخ درون سر

حتما بخوانید :  دختر 7 ساله سوری بالاخره از حلب نجات پیدا کرد + تصاویر

2 49 فرو رفتن میخ در سر و ماجرای عجیب این مرد + تصاویر +18 3 49 فرو رفتن میخ در سر و ماجرای عجیب این مرد + تصاویر +18 5 41 فرو رفتن میخ در سر و ماجرای عجیب این مرد + تصاویر +18