فرو ریختن ساختمان ۷ طبقه در مرتضی‌گرد تهران + جزئیات و عکس

ساختمان ۷ طبقه مرتضی‌گرد فروریخت

فرو ریختن ساختمان ۷ طبقه : سخنگوی سازمان آتش‌نشانی تهران:

Image result for ‫فرو ریختن ساختمان 7 طبقه‬‎

علت ریزش ساختمان ۷ طبقه در مرتضی گرد

ساختمان ۷ طبقه در حال ساخت در مرتضی‌ گرد بر اثر شدت آتش‌سوزی فروریخت. با توجه به اینکه این ساختمان هنوز به بهره‌برداری نرسیده بود ساکنی نداشت ولی مالک به همراه یک کارگر در این ساختمان بودند که قبل از ریزش ساختمان را ترک کرده ولی از ناحیه دست و پا دچار سوختگی شدند.

حادثه ریزش ساختمان ۷ طبقه

آتش‌نشانی

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران از ریزش ساختمان ۷ طبقه در جنوب تهران خبر داد.

به گزارش شهر مطلب به نقل از ایسنا : سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران با بیان اینکه در طبقه همکف این ساختمان چهار مغازه تینر، اسپری، رنگ و… قرار داشت، گفت: کانون حریق نیز همین محل بود و شدت آن به حدی بود که شعله‌های آتش در حال سرایت به طبقات فوقانی بود.

ملکی با اشاره به انفجار قوطی‌های اسپری، گفت: انفجار قوطی‌های اسپری سبب ریزش ساختمان شده و اسکلت این ساختمان بر روی ساختمان مجاور سقوط کرده بود.

وی با بیان اینکه آتش‌نشانان ۷ نفر را از ساختمان مجاور خارج کرده و به محل امن انتقال دادند، گفت: در ساختمان نیز تنها یک مالک و کارگر حضور داشتند که پیش از ریزش ساختمان از آن خارج شدند.

حتما بخوانید :  جزئیات انفجار در نزدیکی پارلمان افغانستان + تعداد کشته ها

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران با بیان اینکه علت این حادثه در دست بررسی گفت: آتش‌نشانان پس از ایمن‌سازی محل در ساعت ۶:۰۹ بامداد امروز به عملیات خود خاتمه دادند.

فرو ریختن ساختمان هفت طبقه در مرتضی‌ گرد


حتما بخوانید :  حادثه تروریستی تهران ( واکنش های جالب و حاشیه های دنیای مجازی )