قاتل برادر رهبر کره‌ شمالی این ۲ زن بودند + عکس و جزئیات قتل

۲ زن قاتل برادر رهبر کره‌ شمالی

قاتل برادر رهبر کره‌ شمالی : دادگاهی در مالزی که به پرونده قتل برادر رهبر کره شمالی می‌پردازد، دو زنی را که در فرودگاه به صورت مقتول ماده سمی پاشیده و مدعی بودند برای یک برنامه دوربین مخفی این اقدام را انجام دادند، قاتل تشخیص داد.

قاتلان برادر رهبر کره‌ شمالی

به گزارش شهر مطلب به نقل از فارس، دادگاهی در مالزی، دو زن را که به اتهام قتل کیم جونگ نام برادر ناتنی رهبر کره شمالی دستگیر شده بودند، محکوم به قتل وی تشخیص داد.

به گزارش شبکه خبری بی‌بی‌سی، این دو زن که یکی اندونزیایی و دیگری ویتنامی هستند متهم به استفاده از ماده شیمیایی وی ایکس و پاشیدن آن به صورت کیم جونگ نام و قتل وی هستند.

این دو زن که در دادگاهی در پایتخت مالزی حاضر شدند، از سوی دادگاه مجرم شناخته شده و متهم به قتل برادرناتنی رهبر کره شمالی تشخیص داده شدند.

هر دوی این زنان پیش از این گفته بودند به آن‌ها مبلغی پرداخت شده بود تا در یک برنامه دوربین مخفی تلویزیونی شرکت کنند و خبر نداشتند با این اقدام فردی را به قتل می‌رسانند.

در جریان تحقیقات درباره قتل برادر رهبر کره شمالی، تعدادی از دیپلمات‌ها و کارکنان سفارت کره شمالی هم دستگیر شدند و این درحالیست که روز گذشته یک هیأت بلندپایه از کره شمالی به مالزی سفر کرد تا درباره تحویل جسد و قتل کیم جونگ نام گفت‌وگو کنند.

حتما بخوانید :  آزار جنسی زن جوان توسط ترامپ ، جنجال جدید دونالد ترامپ + عکس

برادرن ناتنی رهبر کره شمالی دو هفته پیش از این در فرودگاه کوالالامپور به قتل رسید و از آن زمان تحقیقات درباره قتل وی ادامه دارد.