قاتل محله نازی آباد دستگیر شد + عکس و جزئیات عامل قتل محله نازی آباد

جزئیات دستگیری قاتل محله نازی آباد + عکس

قاتل محله نازی : عامل قتل هولناک در محله نازی آباد در پارکینگ خانه در حالی که قصد فرار داشت دستگیر شد.

جزئیات دستگیری قاتل محله نازی آباد + عکس

به گزارش شهر مطلب به نقل از رکنا، سرهنگ جهانی، رئیس کلانتری ۱۳۰ نازی آباد گفت: روز یکشنبه خبر وقوع درگیری و چاقوکشی در سطح حوزه استحفاظی به کلانتری اعلام شد که متاسفانه مصدوم این درگیری خون آلود، فردی ۵۰ ساله بود که بر اثر اصابت چاقو از ناحیه قلب فورا به بیمارستان امیرالمومنین (ع) اعزام ولی بعد از دقایقی با توجه به جراحت شدید فوت نمود.

بلافاصله دستورات لازم از بازپرس ویژه قتل Murder جهت دستگیری متهم پرونده اخذ شد. پس از تحقیقات جامع مشخص شد ضارب چاقو و قاتل The Murderer فردی ساکن خیابان پارس است.

ماموران کلانتری ۱۳۰ نازی آباد به آدرس نامبرده اعزام که پس از بازکردن در، یکی از ساکنان ساختمان به جلوی در مراجعه و پس

از ارائه کارت شناسایی و معرفی خود و تفهیم دستور تلفنی بازپرس ویژه قتل وبا رعایت موازین شرعی و قانونی قصد ورود به داخل آپارتمان را داشته که ناگهان سه نفر از خواهران و مادر متهم به قصد فراری دادن متهم و ممانعت از اجرای دستور قضائی و با ایجاد سروصدا و جوسازی سعی در معطل کردن ماموران داشتند.

حتما بخوانید :  ترین های نوروز 96 در تصادفات + جزئیات و آمار تصادفات نوروز 96

ماموران پلیس Police پایتخت با هوشیاری خود و محاصره ساختمان ها، در قسمت پارکینگ متهم را به دام انداخته و در مدت کمتر از یک ساعت از زمان وقوع قتل، قاتل توسط ماموران پلیس کلانتری ۱۳۰ نازی آباد دستگیر و تحویل مقامات قضائی شد.

قاتل محله نازی آباد دستگیر شد + عکس و جزئیات عامل قتل محله نازی آباد


حتما بخوانید :  عامل قتل در فهرج کرمان دستگیر شد + جزئیات خبر