کاریکاتور و نقاشی های مفهومی علیه قانون ترامپ و مهاجران + عکس

نقاشی ها و کارهای گرافیکی علیه قانون ترامپ علیه مهاجران

قانون ترامپ علیه مهاجران : همانطور که می دانید، دونالد ترامپ رئیس جمهور جدید آمریکا چند روز پیش فرمانی اجرایی صادر کرد که بر اساس آن، شهروندان ۷ کشور با اکثریت مسلمان (از جمله ایران) نمی توانند برای ۹۰ روز آینده وارد خاک آمریکا شوند. این تصمیم واکنش های شدیدی به همراه داشته و تنش های زیادی را برانگیخته است. تمام مردم و صاحبان مشاغل مختلف، به خبابان ها آمده و اعتراض خود به قانون جدید را اعلام کرده اند. اما برخی اقشار هستند که حرف های خود را با استفاده از هنرشان بیان می کنند.

510 کاریکاتور و نقاشی های مفهومی علیه قانون ترامپ و مهاجران + عکس

قانون ترامپ علیه مهاجران

فردی به نام «هَنک گرین» که یکی از هنرمندان شناخته شده آمریکا به شمار می رود، تصمیم گرفته به شیوه خودش با فرمان جدید دونالد ترامپ مبارزه کند. وی در حساب توییتر خود نوشته: “هر کسی نقاشی و کارهای گرافیکی دستی خودش مبنی بر حمایت از مهاجران، پناهجویان و مسلمانان را به این حساب بفرستد، من به ازای هر نفر ۵ دلار به اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا هدیه می دهم.”

ما در این مقاله قصد داریم ۱۵ نمونه از نقاشی ها و کارهای گرافیکی ارسال شده را به شما نشان دهیم. تا پایان همراه باشید و تصاویر را ببینید.

تصاویر کاریکاتورهای جالب برای قانون ترامپ علیه مهاجران

500 کاریکاتور و نقاشی های مفهومی علیه قانون ترامپ و مهاجران + عکس

یک پناهجوی مسلمان در آغوش مجسمه آزادی آمریکا.

501 کاریکاتور و نقاشی های مفهومی علیه قانون ترامپ و مهاجران + عکسمهاجر مسلمانی که شعله مجسمه آزادی را در دست دارد و به نوعی نماد آزادی آمریکا شده است.

حتما بخوانید :  زیر خاکی های عجیب کشف شده در مناطق باستانی + تصاویر

502 کاریکاتور و نقاشی های مفهومی علیه قانون ترامپ و مهاجران + عکسیک پناهجو که روسری با طرح کشور آمریکا را به تن دارد.

503 کاریکاتور و نقاشی های مفهومی علیه قانون ترامپ و مهاجران + عکسمادری که در حال خواندن کتاب «گرگی به نام آدولف» (اشاره به هیتلر) برای فرزندانش است. در بخشی از کتاب نوشته: “این گرگ بچه ها را خورد و استخوان هایشان را به بیرون پرتاب کرد. اما آن ها بچه های خارجی بودند و زندگی شان اهمیت زیادی نداشت.

504 کاریکاتور و نقاشی های مفهومی علیه قانون ترامپ و مهاجران + عکسطرحی مشابه با دو تصویر قبل که مسلمانان را جزء آمریکا می داند.

505 کاریکاتور و نقاشی های مفهومی علیه قانون ترامپ و مهاجران + عکسدونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا پشت یک تراکتور نشته و با دیوارش پناهجویان را بیرون می راند.

506 کاریکاتور و نقاشی های مفهومی علیه قانون ترامپ و مهاجران + عکسمجسمه آزادی که پناهجویی را در آغوش گرفته و به مسلمانان خوشامد می گوید.

507 کاریکاتور و نقاشی های مفهومی علیه قانون ترامپ و مهاجران + عکسمشعل مجسمه آزادی در دستان یک بانوی مسلمان.

508 کاریکاتور و نقاشی های مفهومی علیه قانون ترامپ و مهاجران + عکسمشعل آزادی که از میان دیوارها و حصار ها بیرون زده است.

509 کاریکاتور و نقاشی های مفهومی علیه قانون ترامپ و مهاجران + عکسستاره های پرچم کشور آمریکا به افراد شرور تبدیل شده و راه راه های قرمز رنگ آن نیز همانند سیم خاردار هستند.

510 کاریکاتور و نقاشی های مفهومی علیه قانون ترامپ و مهاجران + عکسدونالد ترامپ در حال بازجویی از یک پناهجو (احتمالا همان کودک سوری مشهور که والدینش را از دست داد.)

511 کاریکاتور و نقاشی های مفهومی علیه قانون ترامپ و مهاجران + عکسشعر مشهور اما لازاروس که به صورت لوح بر روی مجسمه آزادی نصب شده است: “‫خستگان، فقرا و نیازمندان را که خواهان هوای آزاد هستند به من واگذار کنید.‬‬ ‫مصیبت‌ زدگانی را که از سواحل خود بیرون کرده اید، به من بسپارید‬. بی‌ خانمان‌ های طوفان زده را به سوی من روانه کنید.‪‬ ‫من فانوس‌ام را کنار این دروازه طلایی بالا برده‌ ام.”

حتما بخوانید :  حقوق نجومی مدیران با چاشنی جالب کاریکاتور + 30 عکس جالب

512 کاریکاتور و نقاشی های مفهومی علیه قانون ترامپ و مهاجران + عکسپاره کردن عکس دونالد ترامپ.

513 کاریکاتور و نقاشی های مفهومی علیه قانون ترامپ و مهاجران + عکسمجسمه آزادی که دونالد ترامپ را گرفته و عبارت «مصیبت‌ زدگانی را که از سواحل خود بیرون کرده اید، به من بسپارید» را به او یاد آوری می کند.

514 کاریکاتور و نقاشی های مفهومی علیه قانون ترامپ و مهاجران + عکسپناهجویی در آغوش مجسمه آزادی. در زیر نوشته شده که ترامپ نمی تواند ما را از هم جدا کند.

کاریکاتور و نقاشی های مفهومی علیه قانون ترامپ و مهاجران ۷ کشور مسلمان