قتل خانوادگی در فهرج کرمان ۱۰ نفر را به کام مرگ کشاند + جزئیات حادثه

جزئیات جدید از قتل خانوادگی ۱۰ نفر در فهرج کرمان

قتل خانوادگی کرمان : رئیس دادگاه عمومی شهرستان فهرج جزئیات جدیدی از قتل عامل خانوادگی در روستای جهان آباد کرمان را بیان کرد.

0000

قتل خانوادگی در کرمان

رئیس دادگاه عمومی شهرستان فهرج از قتل ۱۰ نفر از اهالی یک خانواده و همسایگانش در روستای جهان آباد از توابع شهرستان فهرج در شرق استان کرمان خبر داد و گفت:در این رابطه چهار نفر مجروح ودر بیمارستان پاستور بم بستری هستند.

وی در تشریح جزئیات این حادثه هولناک بیان کرد:دستورات قضائی لازم جهت دستگیری قاتل صادر شده و رسیدگی به این پرونده باجدیت در دستور کار دستگاه قضائی قرار گرفته است.

داوریان در ادامه افزود:انگیزه وعلت اصلی این جنایت اختلافات خانوادگی بوده است که قاتل با همسر وخانواده همسرش داشته است .

وی تصریح کرد:قاتل (ش . ن )جوانی ۲۶ساله و دارای سابقه کیفری است و از یکسال و نیم قبل با شخصی به نام (ر. د) ازدواج می کند و از ابتدای زندگی مشترک با همسرش دچار اختلافات متعدد زناشویی بوده است.

وی اعلام کرد:قاتل حوالی ساعت ۱۷ الی ۱۸ مورخه دوم دی ماه با مراجعه به درب منزل پدر همسرش که دختر خاله وی نیز بوده است اقدام به تیراندازی به سمت درب منزل و قتل پدر همسرش می کند.

این مقام قضائی ادامه داد:قاتل سپس به داخل منزل می رود و تمامی افراد داخل خانه به غیر از همسرش را به گلوله می بندد که متاسفانه با توجه به اینکه تعدادی از همسایگان نیز برای عیادت یک بیمار در داخل خانه بوده اند آمار کشته ها افزایش یافته است.

رئیس دادگاه عمومی شهرستان فهرج عنوان کرد:در این حادثه تلخ متاسفانه ۱۰ نفر ازجمله پدر،مادر،تعدادی از فرزندان و همسایگان خانواده به قتل می رسند و تعداد ۴ نفر جهت درمان به بیمارستان پاستور بم اعزام شده اند.

این مقام قضائی تاکید کرد:کلیه مطالب مطرح شده در این خصوص در فضای مجازی به غیر از مطالب فوق نادرست است.

قتل عامل هولناک خانوادگی در کرمان و کشته شدن ۱۰ نفر

علت اصلی جنایت خانوادگی در کرمان

رئیس دادگاه عمومی فهرج از قتل ۱۰ نفر از اهالی یک خانواده و همسایگانش در روستای جهان‌آباد از توابع این شهرستان خبر داد و گفت: در این رابطه چهار نفر مجروح و در بیمارستان پاستور بم بستری هستند.
ابوذر داوریان از قتل ۱۰ نفر از اهالی یک خانواده و همسایگانش در روستای جهان‌آباد از توابع این شهرستان خبر داد، اظهار داشت: دستورات قضایی لازم برای دستگیری قاتل صادر شده و رسیدگی به این پرونده با جدیت در دستور کار دستگاه قضائی قرار گرفته است.

حتما بخوانید :  ریزش زباله در اتیوپی + عکس و جزئیات حادثه و تعداد کشته ها

به گزارش روابط عمومی دادگستری استان کرمان، رئیس دادگاه عمومی فهرج بیان کرد: انگیزه و علت اصلی این جنایت اختلافات خانوادگی بوده است که قاتل با همسر و خانواده همسرش داشته است.

وی تصریح کرد: قاتل «ش. ن» جوانی ۲۶ ساله و دارای سابقه کیفری است و از یک‌سال و نیم قبل با شخصی به نام «ر. د» ازدواج می‌کند و از ابتدای زندگی مشترک با همسرش دچار اختلافات متعدد زناشویی بوده است.

داوریان افزود: قاتل حوالی ساعت ۱۷ تا ۱۸ مورخه دوم دی ماه با مراجعه به درب منزل پدر همسرش که دخترخاله وی نیز بوده است اقدام به تیراندازی به سمت درب منزل و قتل پدر همسرش می‌کند.

این مقام قضائی ادامه داد: قاتل سپس به داخل منزل می‌رود و تمام افراد داخل خانه به‌ غیر از همسرش را به گلوله می‌بندد که با توجه به اینکه تعدادی از همسایگان نیز برای عیادت یک بیمار در داخل خانه بوده‌اند آمار کشته‌ها افزایش یافته است.

رئیس دادگاه عمومی شهرستان فهرج عنوان کرد: در این حادثه تلخ ۱۰ نفر از جمله پدر، مادر، تعدادی از فرزندان و همسایگان خانواده به‌قتل می‌رسند و تعداد چهار نفر برای درمان به بیمارستان پاستور بم اعزام شده‌اند.

این مقام قضائی تأکید کرد: تمام مطالب مطرح شده در این زمینه در فضای مجازی به غیر از مطالب فوق نادرست است.

دلیل قتل خانوادگی در فهرج کرمان

در فهرج کرمان ، خواستگار جواب رد شنید، خانواده دختر را به رگبار بست

در این حادثه ۱۱ نفر کشته و چهار نفر مجروح شدند. مجروحان این حادثه به بیمارستانی در بم منتقل شدند. ۴ نفر از مصدومین توسط پایگاه های اورژانس ۱۱۵ به بیمارستان پاستور بم منتقل شدند که حال آنها وخیم گزارش شده است.

تحقیقات کارآگاهان پلیس در این باره آغاز شده است.

همچنین کانال تلگرامی پایگاه اطلاع رسانی وزارت بهداشت به نقل از روابط عمومی مرکز مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی بم دراین باره نوشت: ساعاتی پیش در یک نزاع خانوادگی، فردی با سلاح گرم ۱۵ نفر را به گلوله بست که ۱۰ نفر جان خود را از دست دادند و ۵ نفر هم مجروح و در بیمارستان بستری شدند

فوتی ها و مصدومین ۱۲ خانم و ۳ آقا که ۲ نفر از آنها کودک هستند.

۴نفر از مصدومین توسط پایگاه های اورژانس ۱۱۵ به بیمارستان پاستور بم منتقل شدند.