قتل دختر بچه بی گناه توسط مادر معتاد و دوستش + تصاویر

این دختر معصوم را ببینید که چگونه اسیر مادر وحشی خود شد

قتل دختر بچه : اورژانس در حالی تماس زن را برای نجات جان کودکش دریافت کرد که حدود ۲ ساعت از مرگ کودک گذشته بود.

. این دختر معصوم را ببینید که چگونه اسیر مادر وحشی خود شد!+ تصاویر

قتل دختر بچه

به گزارش شهر مطلب به نقل از جام نیـوز، مادری که در تماس به اورژانس ادعا می کرد فرزند سه ماهه اش از تخت سقوط کرده و نفس نمی کشد، بعد از معاینات اولیه پزشکان از بدن کودک مجبور به اعتراف این جنایت هولناک شد. این زن که از همسر سابق خود یک بچه ۱۳ ماهه داشت بعد از جدایی، با یک فرد معتاد آشنا شده و در کنار وی به مصرف انواع و اقسام مواد مخدر مشروبات مشغول بود، در حالی که کودک یک ساله اش در تمامی لحظات شاهد کارهای کثیف و آلوده آنها بود.

مرد معتاد پس از مصرف مواد و در حالت نشئگی بی آنکه متوجه حرکات وحشیانه خود باشد به سمت کودک رفته و به آزار و اذیت وحشیانه او مشغول می شد.

در معاینات پزشکی قانونی مشاهده ۱۵ مورد شکستگی و زخم عمیق ۱۵ سانتی متری در جمجمه کودک پزشکان را به وحشت انداخت، گویی کودک از ساختمانی بلند سقوط کرده و یا در تصادفی سهمگین کشته شده بود.

حتما بخوانید :  سیل در پرو + تصاویر و جزئیات بارش های سیل آسا در پرو

قتل دختر بچه توسط مادر معتاد

با وجود اینکه زن سعی کرده بود تا آثار باقی مانده خون و ضرب و شتم کودک را پاک و با گفتن دروغ در بازجویی های اولیه با قرار وثیقه آزاد شود اما در نهایت وضعیت کودک این حقیقت تلخ را آشکار کرد. دادگاه انگلستان مرد ۳۷ ساله را به اتهام قتل به ۳۲ سال زندان و زن ۲۳ ساله را از دست داشتن در قتل تبرئه کرد اما بخاطر مصرف مواد مخدر به تحمل چندین سال حبس محکوم کرد.

قتل دختر بچه بی گناه توسط مادر معتاد و دوستش + تصاویر


حتما بخوانید :  دزدیدن ناصر محمدخانی از فرودگاه + جزئیات و ماجرای ربوده شدن ناصر محمد خانی