قرعه کشی مناظره انتخابات ۹۶ + عکس و فیلم و حاشیه ها

مناظره انتخابات ۹۶

آماده سازی محل قرعه کشی برنامه‌های تلویزیونی و رادیویی نامزدهای #انتخابات ریاست جمهوری، امشب ساعت ۲۲

برنامه قرعه کشی مناظره های انتخابات ۹۶

سید احسان قاضی زاده هاشمی عصر یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار فرهنگی ایرنا افزود: امشب قرار است اعضای کمیسیون تبلیغات ریاست جمهوری طی نشستی با حضور نمایندگان کاندیدهای دوازدهم دوره ریاست جمهوری در خصوص زمان بندی پخش مناظره ها بصورت قرعه کشی تصمیم گیری کنند.

برنامه قرعه کشی مناظره های انتخابات ۹۶

سید ابراهیم رئیسی نامزد انتخابات ریاست جمهوری در قرعه کشی برگزار شده عدد ۱۲ جدول ضبط و پخش برنامه‌های تبلیغاتی نامزدها را به خود اختصاص داد.

حسن روحانی نامزد انتخابات ریاست جمهوری در قرعه کشی برگزار شده عدد ۱۵ جدول ضبط و پخش برنامه‌های تبلیغاتی نامزدها را به خود اختصاص داد.

محمد باقر قالیباف نامزد انتخابات ریاست جمهوری در قرعه کشی برگزار شده عدد ۱۳ جدول ضبط و پخش برنامه‌های تبلیغاتی نامزدها را به خود اختصاص داد.

سید مصطفی آقامیرسلیم نامزد انتخابات ریاست جمهوری در قرعه کشی برگزار شده عدد ۱۴ جدول ضبط و پخش برنامه‌های تبلیغاتی نامزدها را به خود اختصاص داد.

اسحاق جهانگیری نامزد انتخابات ریاست جمهوری در قرعه کشی برگزار شده عدد ۱۶ جدول ضبط و پخش برنامه‌های تبلیغاتی نامزدها را به خود اختصاص داد.

سید مصطفی هاشمی طبا نامزد انتخابات ریاست جمهوری در قرعه کشی برگزار شده عدد ۱۱ جدول ضبط و پخش برنامه‌های تبلیغاتی نامزدها را به خود اختصاص داد.

نمایندگان نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری در مراسم قرعه‌کشی برنامه های انتخاباتی صدا و سیما

جدول پخش برنامه های تبلیغاتی نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری در صدا – هر نامزد یک عدد در این جدول را به خود اختصاص خواهد داد

حتما بخوانید :  کارگاه انگشتر سازی در ایران + تصاویر ساخت انگشتر در کارگاه

سهم هر نامزد از برنامه‌های رادیو و تلویزیون

۵۵۵ دقیقه برنامه رادیویی
۵۵۵ دقیقه برنامه تلویزیونی
درمجموع هر نامزد ۱۱۱۰ دقیقه
با احتساب مناظره‌ها هر نامزد ۱۴۷۰ دقیقه

عکس مراسم قرعه کشی جدول پخش برنامه های تبلیغات انتخاباتی

بر اساس این گزارش، در مجموعه ۱۱۱۰ دقیقه برنامه (۵۵۵ دقیقه برنامه رادیویی و ۵۵۵ دقیقه برنامه تلویزیونی) برای هر نامزد در نظر گرفته شده است که با اضافه کردن این رقم به مناظره‌ها در مجموع ۱۴۷۰ دقیقه برنامه برای هر یک از نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری در نظر گرفته شده است.

قاضی زاده هاشمی با تاکید براینکه در تمامی مناظره‌ها هر ۶ کاندیدای انتخابات حضور خواهند داشت، اظهار داشت: تاساعتی دیگر درباره برنامه‌های ضبط شده کاندیداها از جمله مستندهای تبلیغاتی و برنامه هایی مشابه و اینکه به چه صورت پخش شود قرعه کشی انجام می شود.

عضو کمیسیون تبلیغات انتخابات ریاست جمهوری با شاره به اینکه مقرر شده هر کاندیدا دو مستند تولیدی به صدا و سیما برای پخش ارائه کند، از در نظر گرفتن گفت و گوی ویژه خبری، برنامه های صحبت با دوربین، صحبت با کارشناسان را از عناوین برنامه های تبلیغی کاندیدها ریاست جمهوری بیان کرد.

قاضی زاده هاشمی از برگزاری جلسه و نشستی دیگر طی امشب تا فردا برای قرعه کشی و تصمیم گیری در خصوص قرعه کشی زمان و برنامه ریزی مناظره نمایندگان نامزدهای دوازدهم دوره انتخابات ریاست جمهوری خبر داد و گفت: در این نشست برنامه ها و زمانبندی مناظره نمایندگان کاندیدها نیز نهایی می شود.

وی در عین حال گفت: قرار است طوری برنامه ریزی شود که زمان مناظره نمایندگان کاندیدها با زمان مناظره خود کاندیدها تداخل نداشته باشد.

حتما بخوانید :  قتل با تفنگ شکاری در ارومیه توسط پدر + فیلم و جزئیات ماجرا

مقایسه‌ برنامه‌ های انتخاباتی ۹۶ تلویزیون با ۹۲

قرعه‌کشی برنامه‌های انتخاباتی نامزدهای ریاست جمهوری کمتر از یک ساعت دیگر با حضور نمایندگانشان در صداوسیما آغاز می‌شود.

صداوسیما تصمیم گرفت در مراسم امسال که ساعت ۲۲ برگزار می‌شود، خبرنگاری را از رسانه‌های خارج از سازمان به مراسم دعوت نکند، این در حالی است که چهار سال قبل علاوه بر دوربین‌های صداوسیما برای پخش زنده مراسم قرعه‌کشی، خبرنگاران و عکاسان رسانه‌های دیگر نیز حضور داشتند و از نزدیک شاهد برگزاری قرعه‌کشی بودند.

اولین مناظره نامزدهای ریاست جمهوری جمعه، هشتم اردیبهشت ماه پخش می‌شود. این مناظره در دکوری که در استودیو ۱۱ سازمان صداوسیما در حال ساخت است، بر پا خواهد شد.