قسمت ششم سریال شهرزاد و تولد محسن چاوشی رونمایی شد + تصاویر

مراسم رونمایی از قسمت ششم شهرزاد در تولد محسن چاوشی

ششمین قسمت فصل دوم سریال «شهرزاد» پس از رونمایی و نمایش در سالروز تولد محسن چاوشی خواننده این سریال در پردیس کورش، در سراسر کشور عرضه شد.

رونمایی قسمت ششم سریال شهرزاد

رونمایی قسمت ششم سریال شهرزاد , ششمین قسمت از فصل دوم سریال «شهرزاد»، شامگاه ۸ مردادماه با رونمایی از پوستر محسن چاوشی خواننده این سریال به بهانه سالروز تولد این هنرمند در پردیس سینمایی کورش به نمایش در آمد. در این نمایش رویا نونهالی، گلاره عباسی، امیرحسین فتحی بازیگران سریال و سیدمحمد امامی تهیه کننده و همچنین هادی حیدری طراح پوستر محسن چاوشی حضور داشتند.

پیش از نمایش قسمت ششم سریال «شهرزاد»، رویا نونهالی ضمن قدردانی از حضور مردم و استقبال آنها از دیدن این مجموعه روی پرده سینما گفت: از حضور در میان مخاطبان «شهرزاد» خوشحال هستم.

این مجموعه برای همه ما دلنشین است. امشب باید در کنار هم «شهرزاد» را همچون یک کار سینمایی تماشا کنیم. امیدوارم همانقدر که من از حضورم در فصل دوم این سریال راضی و خوشحال هستم شما هماز کل این مجموعه لذت تمام ببرید.

گلاره عباسی هم در سخنانی بیان کرد: از اینکه در کنار رویا نونهالی توانستم در فصل دوم «شهرزاد» بازی کنم خرسندم و این برای من افتخار است.

حتما بخوانید :  مرگ دنیا فنی زاده (عروسک گردان کلاه قرمزی) تکذیب شد + عکس و فیلم

رونمایی قسمت ششم سریال شهرزاد رونمایی قسمت ششم سریال شهرزاد رونمایی قسمت ششم سریال شهرزاد رونمایی قسمت ششم سریال شهرزاد رونمایی قسمت ششم سریال شهرزاد رونمایی قسمت ششم سریال شهرزاد رونمایی قسمت ششم سریال شهرزاد رونمایی قسمت ششم سریال شهرزاد

مهر و فرارو