قوی ترین موی جهان + عکس زنی که با موهایش خودرو می کشد

دختری که ماشین دو و نیم تنی را با موهایش کشید

قوی ترین موی جهان : دختری که موهای خارق العاده ای دارد! گویی موهای او هیچگاه کنده نمی شوند چون می توان بوسیله آن ها ماشیندو و نیم تنی را کشید. در جهان افراد زیادی هستند که مهارت و قدرت خاصی منحصر به فردی دارند و دست به کارهای غیرممکن و خارق العاده ای میزنند.

شاید وقتی که ما از اقدام غیر ممکن شخصی با خبر می شویم زود می گوییم که این ماجرا ساختگی است و حتما تقلبی در آن رخ داده است اما باید بدانیم که در جهان افرادی هستند که قدرت و تمرکز ذهن بالایی دارند که قادرند دست به کارهای عجیب و غیر ممکن بزنند.زن ۴۰ ساله لهستانی به نام آناستازیا بیان کرد که میتواند با موهایش وزنه ای ۲.۵ تنی را جا به جا کند و نامش را در کتاب گینس ثبت کند.

به گزارش شهر مطلب ابتدا کسی حرف او را باور نکرد تا اینکه خبرنگاران و مردم را در مرکز شهر لندن جمع کرد و ادعا کرد که میخواهد ماشین نعش کش ۲.۵ تنی را با موهایش بکشد.ابتدا مردم او را به سخره گرفتند اما وقتی او طنابی به موهاییش گره زد و یک سره طناب را به خودروی نعش کش گره زده و سپس در کمال ناباوری و تعجب مردم خودروی ۲.۵ تنی را به کمک موهایش کشید.

حتما بخوانید :  بزرگترین درخت کریسمس ساخته شده با لامپ در جهان + تصاویر

خانم آناستازیا این خودروی ۲.۵ تنی را ۲۰ متر و در مدت ۲ دقیقه به تنهایی و فقط یه کمک موهای سرش جا به جا کرد.نام آناستازیا در کتاب گینس به ثبت رسید.

قوی ترین موی جهان

کشیدن خودرو با مو

عکس زن قوی