لاغری عجیب و غریب با آتش به روش چینی ها + تصاویر لاغری عجیب

عجیب ترین روش لاغری در چین

لاغری عجیب : چاقی غیرطبیعی یک کودک و خطر مرگ زودهنگام در او پزشکان را برآن داشت تا دست به روش درمانی بسیار خطرناک برای کمک و نجات جان کودک بزنند.

نوعی اختلال ژنتیکی در کودکی یازده ساله از کشور چین که باعث افزایش وزن غیرطبیعی و نیز اختلالات یادگیری و حرکتی در این کودک شده پزشکان را به فکر استفاده از راه های مختلف برای کنترل و کاهش وزن وی از جمله بای پس معده، لاغری با آتش، بادکش و طب سوزنی که از قدیم در کشور چین رونق دارد، انداخته است.

5508267 645 لاغری عجیب و غریب با آتش به روش چینی ها + تصاویر لاغری عجیب

بیماری این کودک از سه سالگی همزمان با افزایش وزن غیر طبیعی او شناسایی شد ولی خانواده و پزشکان قادر به کنترل وزن این کودک نبوده و حال او در یازده سالگی وزنی معادل ۳۶۸ پوند دارد که حدود ۴ برابر وزن کودکان هم سن او است.

5508266 332 لاغری عجیب و غریب با آتش به روش چینی ها + تصاویر لاغری عجیب

پزشکان امیدوار هستند با شیوه های غیرعادی لاغری که خطرناک نیز هستند بتواند چاره ای برای این کودک پیدا کنند و سبب کاهش وزن این کودک شوند.

5508268 149 لاغری عجیب و غریب با آتش به روش چینی ها + تصاویر لاغری عجیب

والدین این کودک به نام li hung امیدوار هستند علم پزشکی راه حلی درمانی برای کمک به فرزند آنها پیدا کند، با وجود سن کم این کودک مبتلا به انواع بیماری های مرتبط با چاقی از جمله فشار خون بالا، نقرس و کبد چرب است و با وجود این بیماری ها شانس زنده ماندن او در سالهای آینده کم است.

5508270 977 لاغری عجیب و غریب با آتش به روش چینی ها + تصاویر لاغری عجیب

این درمان های سنتی در بیمارستانی در شرق کشور چین با رعایت تمامی نکات امنیتی توسط پزشکان و پرستاران انجام می شود و علاوه براین کودک حدود ۵۳ بیمار دیگر نیز تحت درمان های مشابه برای لاغری و کاهش وزن قرار گرفته اند.

5508269 863 لاغری عجیب و غریب با آتش به روش چینی ها + تصاویر لاغری عجیب

گفتنی است؛ از زمان شروع این درمان کودک کاهش وزن داشته است.

حتما بخوانید :  دوستی جالب انسان با شیر جنگل باعث شگفتی همه شد + عکس و فیلم

لاغری عجیب و غریب به روش چینی ها – تصاویر لاغری عجیب با آتش