لاغر شدن بهاره رهنما در یک سریال + تصاویر قبل و بعد از عمل

لاغری بهاره رهنما

لاغر شدن بهاره رهنما : بهاره رهنما بازیگر سینما و تلوزیون از ماجرای کاهش وزنش میگوید: در «همسایه ها» بهاره ای را می بینید، با ظاهری ۲۰کیلو لاغرتر.

بهاره رهنما : در سریال همسایه ها ۲۰ کیلو لاغر شده ام

بهاره رهنما جزو بازیگران محبوب و محجوبی است که تاکنون نقش های متفاوتی را در سریال های تلویزیونی بازی کرده. از سریال های او می توان به کشیک قلب، غیرعلنی، خوب بد زشت، پژمان، خداحافظ بچه، چک برگشتی، گاوصندوق، مامور بدرقه، مرد هزار چهره، زیرزمین، کتابفروشی هدهد، من یک مستاجرم، روشن تر از خاموشی، داستان یک شهر۲ و بازگشت به خانه اشاره کرد.
این روزها سریال تلویزیونی همسایه ها با بازی رهنما از شبکه نسیم پخش می شود. او در این سریال نقش نگین را بازی می کند که شغلش تدارکات مراسم ازدواج است و تمام فکر و ذکرش پول درآوردن است. همین نقش بهانه ای شد برای گفت وگو با این بازیگر دوست داشتنی و محبوب.

بخشی از مصاحبه بهاره رهنما را می خوانید:

در سریال همسایه ها کدام ویژگی نگین را پررنگ تر کردید؟

این که اهل تجارت است. من زن هایی مثل نگین را خیلی دوست دارم. راستش خودم ذهن ریاضی و اقتصادی ندارم و وقتی برای خرید مراجعه می کنم خیلی چانه می زنم؛ اما در نهایت وقتی از مغازه بیرون می آیم باز هم می بینم بیشتر پول داده ام. به همین دلیل شخصیت نگین برایم جالب است و اقتصاددان بودن او را پررنگ تر کردم.
سیروس گرجستانی در همسایه ها همچون سریال مامور بدرقه نقش پدرتان را بازی می کند. همبازی بودن با این بازیگر برایتان چه ویژگی هایی دارد؟

آقای گرجستانی فوق العاده است. او یک نعمت بزرگ برای کمدی در سن و سال خودش است. تقریبا به اندازه پدرم دوستش دارم. او ذهنی خلاق دارد و بسیار انسان خوبی است. در یک اثر کمدی خیلی اهمیت دارد چه کسی نقش مقابل شما را بازی کند، بویژه این که در کمدی همه می خواهند لحظات را قاپ بزنند. این اتفاق در کمدی های شلوغ و اگزجره بیشتر رخ می دهد. اما باید بگویم آقای گرجستانی بسیار صبور و با انرژی مثبت است. خوشبختانه این افتخار را داشتم برای دومین بار نقش دختر و پدر را بازی کنیم.

حتما بخوانید :  حرف های سوگل طهماسبی درباره رابطه نامشروع در سینما + عکس

2bf0afcaxkasnayktbx لاغر شدن بهاره رهنما در یک سریال + تصاویر قبل و بعد از عملروزنامه جام جم در گقت وگو با بهاره رهنما در باره سریال همسایه ها با او صحبت کرده است.

andjgq8lnupu55opmhga لاغر شدن بهاره رهنما در یک سریال + تصاویر قبل و بعد از عمل

بخشی از این مصاحبه با بهاره رهنما را می خوانید:

در سریال همسایه‌ها کدام ویژگی نگین را پررنگ‌تر کردید؟

این‌که اهل تجارت است. من زن‌هایی مثل نگین را خیلی دوست دارم. راستش خودم ذهن ریاضی و اقتصادی ندارم و وقتی برای خرید مراجعه می‌کنم خیلی چانه می‌زنم؛ اما در نهایت وقتی از مغازه بیرون می‌آیم باز هم می‌بینم بیشتر پول داده‌ام. به همین دلیل شخصیت نگین برایم جالب است و اقتصاددان بودن او را پررنگ تر کردم.

jitllnto6s5uj8un7x لاغر شدن بهاره رهنما در یک سریال + تصاویر قبل و بعد از عمل

سیروس گرجستانی در همسایه‌ها همچون سریال مامور بدرقه نقش پدرتان را بازی می‌کند. همبازی بودن با این بازیگر برایتان چه ویژگی‌هایی دارد؟

آقای گرجستانی فوق‌العاده است. او یک نعمت بزرگ برای کمدی در سن و سال خودش است. تقریبا به اندازه پدرم دوستش دارم. او ذهنی خلاق دارد و بسیار انسان خوبی است. در یک اثر کمدی خیلی اهمیت دارد چه کسی نقش مقابل شما را بازی کند، بویژه این‌که در کمدی همه می‌خواهند لحظات را قاپ بزنند. این اتفاق در کمدی‌های شلوغ و اگزجره بیشتر رخ می‌دهد. اما باید بگویم آقای گرجستانی بسیار صبور و با انرژی مثبت است. خوشبختانه این افتخار را داشتم برای دومین بار نقش دختر و پدر را بازی کنیم.

qd0pz2d15hdaqba6xixf لاغر شدن بهاره رهنما در یک سریال + تصاویر قبل و بعد از عملدر حال حاضر که سریال را می‌بینید، نظرتان درباره آن چیست؟

سریال را خیلی دوست دارم. از بازی‌ها گرفته تا طراحی لباس و… بویژه از تماشای بازی مهران غفوریان و توهماتش لذت می‌برم. به نظرم کار تمیزی از آب درآمده و نشان می‌دهد روی آن فکر شده است. سریال همسایه‌ها آبرومند است. البته من در تلویزیون خیلی کم‌کار می‌کنم. خوشحالم چنین انتخابی داشتم.

dapinurpyk917frtd6ii لاغر شدن بهاره رهنما در یک سریال + تصاویر قبل و بعد از عمل

چرا در تلویزیون گزیده کار می‌کنید؟

سریال کار کردن برایم سخت شده است، زیرا زمان زیادی می‌برد. این در حالی است که تئاتر و ادبیات زندگی اصلی‌ام است و از سوی دیگر دلم نمی‌آید سریال بازی نکنم، چون مردم دوست دارند من را در تلویزیون ببینند. به همین دلیل با برنامه ریزی در سریال بازی می‌کنم و سعی دارم نقش‌هایی را بپذیرم که برایم جای کار داشته باشد و در ذهن مخاطب باقی بماند.

حتما بخوانید :  ختنه کردن دختران در ایران و جهان گونه است + تصاویر و توضیحات

c76ujnmfj0wagd4pzmkf لاغر شدن بهاره رهنما در یک سریال + تصاویر قبل و بعد از عمل

۲۰ کیلو لاغر شدن بهاره رهنما

در اواسط سریال کیسه صفرای من مشکل پیدا کرد و وقتی برای جراحی مراجعه کردم، با توجه به این‌که از یک سال و نیم پیش درصدد جراحی معده بودم، دکتر پیشنهاد کرد این دو عمل را با هم انجام بدهم. همان طور که اطلاع دارید عمل معده منجر به کاهش وزن می‌شود و بینندگان در این سریال من را با کاهش ۲۰ کیلویی خواهند دید. یعنی در اواخر سریال نسبت به اوایل آن کاملاً متفاوت هستم. البته فکر کنم این اولین بار است چنین اتفاقی در یک سریال می‌افتد!

lw7q8k66pcitojonvygm لاغر شدن بهاره رهنما در یک سریال + تصاویر قبل و بعد از عمل

بیوگرافی بهاره رهنما

بهاره رهنما (زاده ۱۰ آذر ۱۳۵۲ در اراک) بازیگر زن ایرانی است. او کارشناسی حقوق قضایی را از دانشگاه آزاد گرفته است. همسر او پیمان قاسم‌خانی نویسنده سینما است. این زوج دختری به نام پریا قاسم‌خانی دارند که تجربه حضور در تئاتر «پنجره‌ها» و فیلم سینمایی بانو را دارد.

qtsov4bnv2rjddpvlun لاغر شدن بهاره رهنما در یک سریال + تصاویر قبل و بعد از عمل

لاغر شدن بهاره رهنما در یک سریال + تصاویر قبل و بعد از عمل