ماجرای نیمروز ( از خلاصه داستان تا بازیگران و تصاویر + فیلم )

فیلم ماجرای نیمروز

فیلم ماجرای نیمروز فیلمی به کارگردانی محمدحسین مهدویان و نویسندگی محمدحسین مهدویان و ابراهیم امینی و تهیه کنندگی محمود رضوی محصول سال ۱۳۹۵ است.

در محله های پر آشوب تهران، در پیچاپیچ خیایان ها و کوچه ها و در پستوی خانه ها سرگردان و حیران. آیا این جستجو را فرجامی هست؟

این فیلم در حالی برنده جایزه بهترین فیلم جشنواره فیلم فجر سی و پنجم شد که بسیاری از منتقدین و کارشناسان سینما به حق خوری این فیلم توسط هیات داوران انتقاد کردند و معتقد بودند حق این فیلم جایزه های بیشتری هست. من جمله بهترین فیلمبرداری (حتی کاندید نشد) بهترین بازیگر نقش مکمل مرد برای بازی هادی حجازی فر ، بهترین فیلمنامه (حتی کاندید نشد)، بهترین کارگردانی ، بهترین فضا سازی و بسیاری جوایز دیگر.

فیلم ماجرای نیمروز به کارگردانی محمدحسین مهدویان دومین ساخته وی می باشد و فیلمش امسال نیز در جشنواره فیلم فجر حضور داشت.

در ادامه به معرفی فیلم ماجرای نیمروز میپردازیم.

محمدحسین مهدویان کارگردان اثر که سال قبل با فیلم ایستاده در غبار در جشنواره حضور داشت امسال هم این فیلم را برای نمایش تدارک دیده است و توسط هیئت انتخاب در بخش سودای سیمرغ حضور دارد و باید دید آیا می توان بازهم موفقیت فیلم ایستاده در غبار را تکرار نمود یا نه

فیلم ماجرای نیمروز

فیلم ماجرای نیمروز

داستان فیلم ماجرای نیمروز

در محله های پر آشوب تهران، در پیچاپیچ خیایان ها و کوچه ها و در پستوی خانه ها سرگردان و حیران. آیا این جستجو را فرجامی هست؟

این فیلم یک تریلر پلیسی است که در بستر قصه به حوادث و وقایع سال ۱۳۶۰ می پردازد. “ماجرای نیمروز” با فیلم قبلی این کارگردان به جهت قصه گو بودن و فضا سازی بسیار متفاوت است. تمام صحنه های “ماجرای نیمروز” در تهران و اطراف شهر فیلمبرداری شده است.

فیلم ماجرای نیمروز در جشنواره فجر

فیلمبرداری فیلم ماجرای نیمروز به کارگردانی محمد حسین مهدویان به تهیه کنندگی سید محمود رضوی به پایان رسید.

داستان و بازیگران فیلم ماجرای نیمروزداستان و بازیگران فیلم ماجرای نیمروز

آخرین سکانس فیلم ماجرای نیمروز در روز شنبه ۱۱ دی ماه در حوالی جاده مخصوص کرج با حضور مهدی پاکدل، مهدی زمین پرداز و احمد مهران فر فیلمبرداری شد. همچنین به طور همزمان مراحل فنی این فیلم نیز انجام می شود.
هفته گذشته نیز نسخه اولیه فیلم «ماجرای نیمروز» به دفتر جشنواره فجر ارائه شده و مورد بازبینی هیات انتخاب قرار گرفته است.

نقد فیلم سینمایی ماجرای نیمروز

آنونس فیلم ماجرای نیمروز

عوامل تولید ماجرای نیمروز

فیلمنامه:محمد حسین مهدویان و ابراهیم امینی

مدیر فیلمبرداری:هادی بهروز

طراح گریم:محسن دارسنج

طراح صحنه و لباس:بهزاد جعفری

تدوین:سجاد پهلوان زاده

صدابردار:هادی ساعد محکم

صدا گذار:مهرشاد ملکوتی

مدیر تولید:سعید شرفی کیا

جلوه های ویژه:محسن روزبهانی

برنامه ریز:وحید کاشی

دستیار اول کارگردان : عبدالرحیم صاحب الفصول

عکاس:سحاب زری باف

مشاور رسانه ای:بیتا موسوی

تهیه کننده:سید محمود رضوی اشاره کرد.

فیلم سینمایی ماجرای نیمروز محصول موسسه سیمای مهر است.

فیلم ماجرای نیمروز

بازیگران فیلم ماجرای نیمروز

مهرداد صدیقیان ، احمد مهرانفر، هادی حجازی فر، مهدی زمین پرداز، حسین مهری، محیا دهقانی، لیندا کیانی ، امیراحمد قزوینی، امیرحسین هاشمی و جواد عزتی با حضور مهدی پاکدل

داستان فیلم ماجرای نیمروز

فیلم ماجرای نیمروز

گریم احمد مهران فر در فیلم ماجرای نیمروزگریم احمد مهران فر در فیلم ماجرای نیمروز

احمد مهرانفر در تازه‌ترین پست اینستاگرامی‌اش عکسی تازه از گریم خود در این فلیم را منتشر کرده و در توضیح آن نوشته: «اين روزها و بازي در فيلم سينمايي «ماجراي نيمروز»، به كارگرداني محمد حسين مهدویان»

در خلاصه داستان این فیلم آمده است: «در محله های پر آشوب تهران، در پیچاپیچ خیایان ها و کوچه ها و در پستوی خانه ها سرگردان و حیران. آیا این جستجو را فرجامی هست؟»

معرفی کامل بازیگران فیلم «ماجرای نیمروز» + عکس‌ها و تصاویر