مادر جنیفر لوپز چقدر خوشتیپ و جوان است + تصاویر و بیوگرافی

عکس هاي اخیر جنیفر لوپز در کنار مادر و خواهرش

جنیفر لوپز خواننده و بازیگر سرشناس که این روزها با الکس رودریگز وارد ارتباط شده هست عکسهایی از خود در کنار مادر و خواهرش منتشر نمود. لیندا لوپز خواهر کوچکتر جنیفر می‌باشد که در سال ۱۹۷۱ به جهان آمده هست. او فعالیت‌هاي زیادی دارد اما نتوانست مثل خواهرش به یک ستاره تبدیل شود.

1736236613 parsnaz com مادر جنیفر لوپز چقدر خوشتیپ و جوان است + تصاویر و بیوگرافیتصویر خواهران جنیفر لوپز,تصویر خواهر و مادر جنیفر لوپز

560376666 parsnaz com مادر جنیفر لوپز چقدر خوشتیپ و جوان است + تصاویر و بیوگرافیتصویر خواهران جنیفر لوپز,تصویر خواهر و مادر جنیفر لوپز

1792749512 parsnaz com مادر جنیفر لوپز چقدر خوشتیپ و جوان است + تصاویر و بیوگرافیتصویر خواهران جنیفر لوپز,تصویر خواهر و مادر جنیفر لوپز

خانواده جنیفر لوپز

جنیفر لوپز در ۲۴ ژوئیه ۱۹۶۹ در محله کسل هیل شهر نیویورک و از پدر و مادری پورتوریکویی به نام دیوید و گوآدالوپ به جهان آمد. خواهر کوچک‌ترش لیندا لوپز به شغل خبرنگاری مشغول هست یک خواهر بزرگ‌تر به نام لسلی نیز دارد. پدرش، دیوید، ابتدا در یک شرکت بیمه به نام گاردین در شیفت شب کار میکرد که بعدها بعنوان یک متخصص رایانه در شرکت استخدام میشود.

زمانی که جنیفر به جهان می آید خانوادهٔ انها در یک آپارتمان کوچک زندگی میکردند که مدتی بعد با پس‌انداز کردن پول، پیروز به خرید منزل‌اي بزرگ‌تر و دو طبقه میشوند که یک گام بزرگ برای خانواده‌اي با وضع مالی ضعیف بود. وی در پنج سالگی شروع به شرکت در کلاس‌هاي خوانندگی و رقص می کند. دو سال بعد و در هفت سالگی از طرف مدرسه در یک سفر به نیویورک شرکت می کند.

حتما بخوانید :  بازیگران جنگ ستارگان در گذر زمان و بعد از 30 سال + عکس

1816539141 parsnaz com مادر جنیفر لوپز چقدر خوشتیپ و جوان است + تصاویر و بیوگرافیپدر و مادر جنیفر لوپز تأکید بسیاری بر اخلاق‌مداری در کار داشته و همواره فرزندانشان را به یادگیری زبان انگلیسی تشویق میکردند. همین طور برای این که فرزندانشان در اساس‌هاي کاری خود دچار مشکلی نشوند، با تشویق آن ها به اجرای خوانندگی و رقص در مقابل یکدیگر، به تمرین و افزایش مهارت انها کمکی شایان دقت کردند.

476591733 parsnaz com مادر جنیفر لوپز چقدر خوشتیپ و جوان است + تصاویر و بیوگرافیجنیفر تحصیلات دبیرستان خود را در یک مدرسه مذهبی کاتولیک به اتمام رسانیده – جایی که در تیم‌هاي ژیمناستیک و سافتبال عضویت داشت. جنیفر در سال ۱۹۸۴ و در ۱۵ سالگی وارد ارتباط‌اي با دیوید کروز میشود.

1920289520 parsnaz com مادر جنیفر لوپز چقدر خوشتیپ و جوان است + تصاویر و بیوگرافی

810374260 parsnaz com مادر جنیفر لوپز چقدر خوشتیپ و جوان است + تصاویر و بیوگرافی

807273246 parsnaz com مادر جنیفر لوپز چقدر خوشتیپ و جوان است + تصاویر و بیوگرافی

126617002 parsnaz com مادر جنیفر لوپز چقدر خوشتیپ و جوان است + تصاویر و بیوگرافی

249140080 parsnaz com مادر جنیفر لوپز چقدر خوشتیپ و جوان است + تصاویر و بیوگرافی

2035198639 parsnaz com مادر جنیفر لوپز چقدر خوشتیپ و جوان است + تصاویر و بیوگرافی


حتما بخوانید :  اینستاگرام بازیگران و چهره های معروف و پربازدید ایرانی + عکس