ماساژ بدن دختران با مار های بزرگ و غول پیکر + تصاویر

ماساژ بدن زنان بوسیله مارهای افعی در فیلیپین

ماساژ بدن دختران : در کشور فیلیپین و طبق یک سنت قدیمی،مردم ترس و هراسی از مارها ندارند و از انها به عنوان ماساژ دهنده نیز بهره گیری می‌کنند. این مارها روی بدن افراد رفته و با حرکت هاي خاص خود باعث ماساژ دادن بدن انها می‌شوند. دیدنی هست بدانید که اکثر دختران خواهان این نوع ماساژ گرفتن میباشند. این سبک سنتی به نظر مردم فیلیپین برای پوست و سهولت گردش خون بسیار خوب هست و باعث بهبود یافتن تعداد زیادی از گرفتگی هاي عضلانی می گردد.

به گزارش شهر مطلب ، مارها به عنوان حیوانات خانگی مردم فیلیپین نگه داری می‌شوند و مردم از آنها هراسی ندارند و ارتباط بسیار صمیمی با آنها برقرار میکنند و دیدنی هست بدانید که تعداد قربانیان مار گزیدگی در فیلیپین به نسبت سایر کشورهای دنیا بسیار کمتر هست و آمار جزئی دارد و این نشان دهنده ارتباط خوب مارها با مردم فیلیپین هست.

مارهای افعی که از خطرناک ترین گونه مارها میباشند در فیلیپین به یک تجارت تبدیل شده و مراکز درمانی زیادی برای ماساژ به کمک این افعی ها ایجاد شده اند و دیدنی این که در سراسر دنیا برای ماساژ توسط مار افعی به کشور فیلیپین سفر می‌کنند تا مریضی هاي خود را به کمک این مارها درمان نمایند.

حتما بخوانید :  ساخت مجسمه های جالب با وسایل دور ریختنی + تصاویر

ماساژ بدن زنان بوسیله مارهای افعی در فیلیپینماساژ بدن زنان بوسیله مارهای افعی در فیلیپینماساژ بدن زنان بوسیله مارهای افعی در فیلیپینماساژ دادن بدن با مارها،مارها و ماساژ بدن دختران،

ماساژ بدن زنان بوسیله مارهای افعی در فیلیپینماساژ بدن زنان بوسیله مارهای افعی در فیلیپینماساژ بدن با مار،ماساژ درمانی با مار افعی،

ماساژ بدن زنان بوسیله مارهای افعی در فیلیپین