ماه چهره خلیلی ( از زندگی خصوصی با ابراهیم تا ازدواج در خارج )

ماه چهره خلیلی

ماه چهره خلیلی بازیگر سینمای کشور ایران نوه پروین سلیمانی هست که پس از بازگشت از خارج، در ایران شروع به بازیگری کرد و با سرعت سرشناس شد.

نام : ماه چهره

نام خانوادگی : خلیلی
تاریخ تولد : ۲۵ دی ۱۳۵۵
محل تولد : شهر تهران
همسر : ابراهیم اشراقی
فرزند : پرواز اشراقی
پیشه : بازیگر

ماه چهره خلیلی متولد ۱۳۵۵ استان تهران هست. وی دارای مدرک فوق لیسانس معماری از دانشگاه اکسفورد انگلستان می باشد.وی نوه دختری پروین سلیمانی هست.

604278337 parsnaz com ماه چهره خلیلی ( از زندگی خصوصی با ابراهیم تا ازدواج در خارج )

زندگی شخصی ماه چهره خلیلی

وی دوره بازیگری را در method school در لندن گذراند و در سال ۱۳۸۲ برای نخستین فعالیت سینمایی خود جهت بازی در فیلم چشمان سیاه بعد از ۲۲ سال به ایران آمد وی همسر ابراهیم اشراقی و پسری به نام پرواز دارد.

1630943261 parsnaz com ماه چهره خلیلی ( از زندگی خصوصی با ابراهیم تا ازدواج در خارج )

ماه چهره خلیلی در گذر زمان

بتول سلیمانی‌خو با نام هنری پروین سلیمانی «۲۲ خرداد ۱۳۰۱، استان تهران – ۱۲ خرداد ۱۳۸۸» یکی از بازیگران زن سینمای کشور ایران بود. وی مادر بزرگ ماهچهره خلیلی هست.بتول سلیمانی در ساعت بیست روز دوشنبه ۱۲ خرداد ماه ۱۳۸۸، در پی یک دوره مریضی، درگذشت.

از جمله فعاليت های ديگر وي فيلمسازي فيلم كوتاه و مستندمی باشد . داستان «عيد قربان» «مراسم عيد قربان از ديد قرباني» مي باشد كه برنده جوايز بسياري از جشنواره های گوناگون از جمله جشنواره فيلم سان فرانسيسكو ۲۰۰۶ شده هست.

1175287343 parsnaz com ماه چهره خلیلی ( از زندگی خصوصی با ابراهیم تا ازدواج در خارج )

ماه چهره خلیلی در کنار مادر و خواهراش

ازدواج ماه چهره خلیلی با ابراهیم اشراقی

ماه چهره خلیلی : بین خواستگاری تا روز عروسی فقط سه ماه فاصله بود و به علت این‌كه قراردادهای كاری داشتیم تصمیم گرفتیم زودتر مراسم ازدواج را بر پا كنیم تا این جشن با كارمان تداخل پیدا نكند. مراسم ازدواج ما به علت این‌كه اقوام و خانواده‌ام خارج از كشور زندگی می‌كنند، در ایران برگزار نشد و این جشن را همراه با ۵۰ نفر از همسفرهای‌مان در خارج از كشور برگزار كردیم.

410547773 parsnaz com ماه چهره خلیلی ( از زندگی خصوصی با ابراهیم تا ازدواج در خارج )

عکس ماه چهره خلیلی و همسرش

چه کسی برای نخستین بار حرف ازدواج را پیش کشید؟

ابراهیم اشراقی : به عرف معمول توصیه از طرف من مطرح شد. مدت‌ها بود که تصمیم خودم را گرفته بودم و میخواستم موضوع ازدواج را مطرح کنم. ماه‌چهره شهر تهران نبود و در شهرستان سرگرم فیلم برداری بود که حلقه نامزدی سفارش دادم و منتظر فرصت خوبی بودم تا به شکلی خاص از او خواستگاری کنم.

1124135827 parsnaz com ماه چهره خلیلی ( از زندگی خصوصی با ابراهیم تا ازدواج در خارج )

عکس ماه چهره خلیلی و همسرش

لذت شیرین بچه دار شدن

ماهچهره: ما خیلی بچه دوست داریم و حتی گذشته از ازدواج مان هم درمورد بچه دار شدن صحبت میکردیم و از همان موقع متوجه شدیم این علاقه مشترک هست. تصمیم مان از ابتدا این بود که بعد از ازدواج مان بچه دار شدن را خیلی به تعویق نیندازیم.

1097620857 parsnaz com ماه چهره خلیلی ( از زندگی خصوصی با ابراهیم تا ازدواج در خارج )

ماه چهره خلیلی و همسرش

ترجیح دادم فرزندم بجای انگلیس در ایران به جهان بیاید

من و همسرم درمورد این که فرزندمان کجا به جهان بیاید خیلی با هم حرف زدیم و همه ي چیز را بررسی کردیم اما در نهایت تصمیم گرفتیم فرزندمان در ایران به جهان بیاید به چند علت و گرچه از هم مهمتر این که من مهر و صفا و دورهم جمع شدن ایرانیان بعد از زایمان را خیلی دوست دارم.پسر ماه چهره در روز سالگرد ازدواجش به جهان آمد وی اسم پسرش را پرواز گذاشت.

1260010833 parsnaz com e1497299430317 ماه چهره خلیلی ( از زندگی خصوصی با ابراهیم تا ازدواج در خارج )ماه چهره خلیلی با همسر و پسرش پرواز

شروع فعالیت هنری ماه چهره خلیلی

وي دوره بازيگري را در method school در لندن گذراند و در سال ۱۳۸۲ براي اولين فعاليت سينمايي خود جهت بازي در فيلم چشمان سياه بعد از ۲۲ سال به ايران آمد و دوره ديگري از بازيگري و كارگرداني را در مؤسسه سمعي و بصري استاد سمندريان در سال ۸۴ پشت سر گذاشت. ماه چهره خلیلی در سريالهاي «در چشم باد»، «مختارنامه» و «كلاه پهلوي» ايفاي نقش نموده هست.

236413048 parsnaz com ماه چهره خلیلی ( از زندگی خصوصی با ابراهیم تا ازدواج در خارج )

عکس های ماه چهره خلیلی

ماه چهره خلیلی در فیلم چشمان سیاه

شمان سیاه فیلمی به کارگردانی ایرج قادری و نویسندگی محمدهادی کریمی و تهیه کنندگی مرتضی شایسته محصول سال ۱۳۸۱ هست.غزل دلاویز و سورنا در یک دانشکده تحصیل میکنند و هر دو شاعرند. غزل به علت ناراحتی چشمی از تحصیل در دانشگاه انصراف میدهد و بعد از مدتی بینایی اش را از دست می دهد

سورنا که نگران سرنوشت غزل شده به سراغ او می رود تا در درس‌های دانشگاهی کمکش کند و به تدریج بین آن‌ها علاقه‌اي ناگفته به وجود می آید و..فیلم چشمان سیاه در هشتمین دوره جشن منزل سینما حضور داشته‌هست.

حتما بخوانید :  آناهیتا درگاهی، از ازدواج با محمد تا اشکان خطیبی + عکس

930781490 parsnaz com ماه چهره خلیلی ( از زندگی خصوصی با ابراهیم تا ازدواج در خارج )

فیلم چشمان سیاه

ماه چهره خلیلی در فیلم تله

تله فیلمی به کارگردانی سیروس الوند، تهیه‌کنندگی حسن توکل‌نیا و نویسندگی ایرج افشار محصول سال ۱۳۸۴ هست.این فیلم در تاریخ ۲۲ آذر ۱۳۸۵ بر روی پرده سینما رفت.فیلم تله در مورد شب اول ازدواج یک زن و شوهر جوان هست که با تلفن یک ناشناس به هم می‌ریزد…

901833653 parsnaz com ماه چهره خلیلی ( از زندگی خصوصی با ابراهیم تا ازدواج در خارج )فیلم تله

ماه چهره خلیلی در فیلم مرگ کسب‌وکار من هست

مرگ کسب و کار من هست فیلمی به کارگردانی و نویسندگی امیر ثقفی و تهیه‌کنندگی علی اکبر ثقفی ساخته سال ۱۳۸۹ هست.سه مرد برای سرقت با یکدیگر همراه می شوند. داستان تراژدی که مرگ چندین انسان را به عکس میکشد.

1490308860 parsnaz com ماه چهره خلیلی ( از زندگی خصوصی با ابراهیم تا ازدواج در خارج )

نمایی از فیلم مرگ کسب‌وکار من هست

ماه چهره خلیلی در فیلم درود بر فرشتگان

درود بر فرشتگان فیلمی به کارگردانی و نویسندگی فرزاد اژدری و تهیه‌کنندگی حسن علیمردانی ساخته سال ۱۳۸۹ هست.سیمرغ بلورین برترین جلوه‌های ویژه بصری رایانه‌اي «امیر سحرخیز – کامران سحرخیز – هادی اسلامی» سی‌امین دوره جشنواره فیلم فجر به این فیلم اهدا شد.

1571938207 parsnaz com ماه چهره خلیلی ( از زندگی خصوصی با ابراهیم تا ازدواج در خارج )یادم تو رو فراموش

ماه چهره خلیلی در فیلم اشنوگل

اشنوگل فیلمی به کارگردانی علی سلیمانی و هادی حاجتمند، نویسندگی ابراهیم اصغری و مهدی محمدی و تهیه‌کنندگی ابراهیم اصغری ساخته سال ۱۳۹۵ هست.یونس بعنوان فرمانده گردان غواصان سه شب گذشته از عملیات در حالیکه در صدد حفر تونلی در منطقه عملیاتی بوده، مفقودالاثر شده هست. حالا پس از سی سال اطلاعاتی به دست می آید که نشان میدهد احتمالاً یونس زنده هست و در آن زمان به واسطه منافقین قرارگاه اشرف با دشمن همکاری کرده…

955333744 parsnaz com ماه چهره خلیلی ( از زندگی خصوصی با ابراهیم تا ازدواج در خارج )فیلم اشنوگل

ماه چهره خلیلی در فیلم یادم تو را فراموش

یادم تو را فراموش فیلمی به کارگردانی و تهیه‌کنندگی علی عطشانی و نویسندگی پیمان عباسی محصول سال ۱۳۹۴ هست.فیلم «یادم تو را فراموش» الهام گرفته از زندگی ناصر محمد خانی هست که حسین یاری، میترا حجار , ماه چهره خلیلی و مازیار فلاحی حضور داشتند.

786932874 parsnaz com ماه چهره خلیلی ( از زندگی خصوصی با ابراهیم تا ازدواج در خارج )فیلم یادم تو را فراموش

ماه چهره خلیلی در سریال مختارنامه

مختارنامه نام یک آلبوم تلویزیونی پیرامون زندگی و قیام مختار ثقفی به کارگردانی داود میرباقری هست. این سریال به داستان مختار ثقفی مکنی به ابواسحاق، که پس از حادثه عاشورا به خونخواهی برمی‌خیزد، میپردازد. این سریال در ۴۰ قسمت ۶۰ دقیقه‌اي از صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران اکران گردید و قسمت آخر آن در تاریخ ۷ مرداد ۱۳۹۰ به اتمام رسید.در این سریال ۱۱۰ بازیگر اصلی و ۴۰۰ بازیگر فرعی بازی میکنند.

782048271 parsnaz com ماه چهره خلیلی ( از زندگی خصوصی با ابراهیم تا ازدواج در خارج )سریال مختارنامه

تصاویر ماه چهره خلیلی در سریال کلاه پهلوی

کلاه پهلوی پس از کیف انگلیسی، دومین سریال تاریخی سید ضیاءالدین دری هست که به تهیه‌کنندگی محمدرضا تخت‌کشیان برای اکران از شبکه اول سیما ساخت شده هست. قسمت‌هایي از این فیلم در شهرک سینمایی غزالی و بخش‌هایي از آن در شهر ساوه تصویربرداری شده‌هست

«فرخ باستانی» جوانی ایرانی از طبقه فقیر جامعه هست. او پس از تحصیل در مدرسه دارالفنون استان تهران، برای ادامه تحصیل به پاریس میرود. پاریس در روزهای پس از جنگ جهانی اول شرایط سختی دارد. این اوضاع فشار زیادی به فرخ می‌آورد. او طی حوادثی با دختری ایرانی ـ فرانسوی » به نام بلانش آشنا می شود…

1170457672 parsnaz com ماه چهره خلیلی ( از زندگی خصوصی با ابراهیم تا ازدواج در خارج )سریال کلاه پهلوی

نمایش «دپوتات»

نمایش «دپوتات» با کارگردانی اتابک نادری و دراماتورژی محمد نادری از ۲۱ فروردین‌ماه سال ۹۵ در تالار ایوان شمس روی صحنه رفت .نمایش کمدی دپوتات با حضور ماه چهره خلیلی ، پندار اکبری و سوسن پرور و … به روی صحنه رفت.

1855457786 parsnaz com ماه چهره خلیلی ( از زندگی خصوصی با ابراهیم تا ازدواج در خارج )نمایش «دپوتات»

فیلمهای سینمایی ماه چهره خلیلی

اشنوگل«۱۳۹۵»
نیمکت «۱۳۹۵»
یادم تو رو فراموش «۱۳۹۵»
صله سحر «۱۳۹۴»
قلب سفید قاصدک‌ها «۱۳۹۳»
رنج و سرمستی «فیلم» «۱۳۹۲»
شبکه «۱۳۹۰»
درود بر فرشتگان «۱۳۸۹»
پرنده باز «۱۳۸۹»
شبکه «۱۳۸۹»
مرگ کسب و کار من هست «۱۳۸۹»
سایه وحشت «۱۳۸۷»
موش «۱۳۸۷»
پرونده هاوانا «۱۳۸۴»
تله «۱۳۸۴»
نقاب «۱۳۸۳»
چشمان سیاه «۱۳۸۱»

1791530751 parsnaz com ماه چهره خلیلی ( از زندگی خصوصی با ابراهیم تا ازدواج در خارج )عکس تولد ماه چهره خلیلی

فیلمهای تلویزیونی ماه چهره خلیلی

ازمیان سایه‌ها فیلم تلویزیونی«۱۳۹۳»
گذر از رنجها «۱۳۹۳»
کلاه پهلوی «۱۳۹۱»
مختارنامه «۱۳۸۸»
در چشم باد «۱۳۸۷»

تئاترهای ماه چهره خلیلی

دپوتات «۱۳۹۵»

505453038 parsnaz com ماه چهره خلیلی ( از زندگی خصوصی با ابراهیم تا ازدواج در خارج )عکس ماه چهره خلیلی در جشنواره فیلم فجر

درمورد موضوع فیلمی که به فکر ساخت آن هستید کمی توضیح دهید

خلیلی: بنده تصمیم دارم اثری را درمورد زندگینامه مادربزرگم، «پروین سلیمانی» ساخت کنم و حدود ۸ سال هست که برای ساخت این اثر، تصمیم جدی دارم اما ساخت این آلبوم به موضوع مریضی و سپس فوت مادربزرگم برخورد کرد و باید بگویم که زمان زنده بودن مادربزرگم فیلم برداری آن را آغاز کرده بودم ولی با فوت مادربزرگم و ناراحتی بسیار آن را کنار گذاشتم و من تمام تلاشم را میکنم که این فیلم را در جشنواره سال آینده برسانم.

حتما بخوانید :  اینستاگرام چهره های معروف ایرانی (عکس های اینستاگرامی سری اول)

32319669 parsnaz com ماه چهره خلیلی ( از زندگی خصوصی با ابراهیم تا ازدواج در خارج )

ماه چهره خلیلی و مادر بزرگش

بنا به اعتقاداتی که دارم هر سال ماه رمضان روزه میگیرم. نخستین ماه رمضانی که در ایران حضور داشتم سر سریال “مختارنامه” بودم چون پیش از آن در انگلیس زندگی می‌کردم. آن سال تلخ ترین ماه رمضان زندگی ام را سپری کردم چون برای بار اول درهوای ۴۰ درجه روزه گرفتم و متوجه شدم

که روزه گرفتن درایران به چه اندازه سخت هست بعلاوه این که در آن سریال بنا به نقشهایمان لباسهای سنگین می پوشیدیم و گریم های سنگینی داشتیم و ساعتها سر کار بودیم.

1312129318 parsnaz com ماه چهره خلیلی ( از زندگی خصوصی با ابراهیم تا ازدواج در خارج )عکس ماه چهره خلیلی و پسرش

عکس ماه چهره خلیلی در برنامه دورهمی

خلیلی در پاسخ به سوال مدیری در خصوص چرایی بازگشت به ایران گفت: همۀ وقت} آرزویم این بود که به ایران برگردم. با مادر و پدرم شرط کردم که اگر دانشگاه قبول شدم، اجازه بدهند من به ایران برگردم. زمانی که به ایران آمدم به همراه مادربزرگم پروین سلیمانی برای مشاهده کارگردانان بزرگ رفتیم. من دوست داشتم آن ها را از نزدیک ببینم و عکس یادگاری با انها داشته باشم اما خب انها به من توصیه کار دادند.

692759396 parsnaz com ماه چهره خلیلی ( از زندگی خصوصی با ابراهیم تا ازدواج در خارج )عکس ماه چره خلیلی در برنامه دورهمی

ماه چهره خلیلی :فعالیت پشت دوربین را دوست دارم. تجربه ساخت سه فیلم کوتاه و یک مستند را دارم. مستندی که جوایز بین المللی گرفت. در حاب حاضر پیگیر کار چهارم هستم که بیوگرافی از مادربزرگم هست. در زمانی که زنده بودند، گفت و گو هایي با او داشتم و قرار هست آن را بسازم.

1222322601 parsnaz com ماه چهره خلیلی ( از زندگی خصوصی با ابراهیم تا ازدواج در خارج )

ممنوع الخروج شدن ماه چهره خلیلی در انگلیس

در یک مجتمع تجاری بودم. آقایی با بچه اش دعوا میکرد و وی را کتک می زد. من هنوز آن موقع مادر نشده بود. سعی کردم با زبان قانعش کنم که کار درستی نمیکند اما او خیلی عصبانی بود و من مجبور شدم به او سیلی بزنم «خنده». در پی این اتفاق او از من شکایت کرد و من ممنوع الخروج شدم اما خب بعد از آن حل شد.

این قضیه که بعد از بچه دار شدن عشق بین زن و شوهر کم می شود و دقت و محبت زن اکثر متوجه بچه می شود را خیلی شنیده ام ولی همین حالا به عشق ابراهیم هست که می‌توانم این بچه را داشته باشم و در وجودم احساسش کنم. همه ي این‌ها به دلیل بودن و عشق اوست که برای من هم شیرین و لذتبخش می شود.

عکس های اینستاگرامی ماه چهره خلیلی

1 151 ماه چهره خلیلی ( از زندگی خصوصی با ابراهیم تا ازدواج در خارج ) 864481 662 ماه چهره خلیلی ( از زندگی خصوصی با ابراهیم تا ازدواج در خارج ) 913758901 samatak com ماه چهره خلیلی ( از زندگی خصوصی با ابراهیم تا ازدواج در خارج ) 967336423 samatak com ماه چهره خلیلی ( از زندگی خصوصی با ابراهیم تا ازدواج در خارج ) fzsxp1e97cv7gos934ja ماه چهره خلیلی ( از زندگی خصوصی با ابراهیم تا ازدواج در خارج ) Mahchehreh Khalili jashn hafez 95 ماه چهره خلیلی ( از زندگی خصوصی با ابراهیم تا ازدواج در خارج )

mahchehrehkhalili 150 ماه چهره خلیلی ( از زندگی خصوصی با ابراهیم تا ازدواج در خارج )عکس جدید ماه چهره خلیلی

mahchehrehkhalili 151 ماه چهره خلیلی ( از زندگی خصوصی با ابراهیم تا ازدواج در خارج )عکس جدید ماه چهره خلیلی

mahchehrehkhalili 152 ماه چهره خلیلی ( از زندگی خصوصی با ابراهیم تا ازدواج در خارج )عکس جدید ماه چهره خلیلی

mahchehrehkhalili 153 ماه چهره خلیلی ( از زندگی خصوصی با ابراهیم تا ازدواج در خارج )عکس جدید ماه چهره خلیلی

mahchehrehkhalili 154 ماه چهره خلیلی ( از زندگی خصوصی با ابراهیم تا ازدواج در خارج )عکس جدید ماه چهره خلیلی

mahchehrehkhalili 155 ماه چهره خلیلی ( از زندگی خصوصی با ابراهیم تا ازدواج در خارج )عکس جدید ماه چهره خلیلی

mahchehrehkhalili 156 ماه چهره خلیلی ( از زندگی خصوصی با ابراهیم تا ازدواج در خارج )عکس جدید ماه چهره خلیلی

mahchehrehkhalili 157 ماه چهره خلیلی ( از زندگی خصوصی با ابراهیم تا ازدواج در خارج )عکس جدید ماه چهره خلیلی

mahchehrehkhalili 158 ماه چهره خلیلی ( از زندگی خصوصی با ابراهیم تا ازدواج در خارج )عکس های جدید ماه چهره خلیلی و همسرش ابراهیم اشرفی بر روی جلد مجله ، اولین عکس از باراداری ماه چهره خلیلی را در ادامه مشاهده نمایید

mahchehrehkhalili 159 ماه چهره خلیلی ( از زندگی خصوصی با ابراهیم تا ازدواج در خارج )عکس جدید ماه چهره خلیلی

mahchehrehkhalili 160 ماه چهره خلیلی ( از زندگی خصوصی با ابراهیم تا ازدواج در خارج )مادر و خواهر کوچکتر ماه چهره خلیلی

mahchehrehkhalili 161 ماه چهره خلیلی ( از زندگی خصوصی با ابراهیم تا ازدواج در خارج )عکس جدید ماه چهره خلیلی

mahchehrehkhalili 162 ماه چهره خلیلی ( از زندگی خصوصی با ابراهیم تا ازدواج در خارج )جشن تولد ابراهیم اشرفی همسر ماه چهره خلیلی

mahchehrehkhalili 163 ماه چهره خلیلی ( از زندگی خصوصی با ابراهیم تا ازدواج در خارج )فرزند ماه چهره خلیلی