مجید یاسر ( تصاویر از زندگی خصوصی تا از دواج با مهشید حبیبی )

بیوگرافی و عکس های مجید یاسر و همسرش

مجید یاسر بازیگر ایرانی هست که اکثر او را در نقش هاي خنده دار دیده ایم، وی در سینما و تلویزیون ایران نقش هاي بسیاری نقش بازی کرده هست.مجید یاسر نخستین فیلم خود را در سال ۸۴ به نام پادری و با کارگردانی محمد حسین لطیفی به ایفای نقش کرد مجید یاسر در تعداد زیادی از سریال ها و فیلمهای جذاب نقش آفرینی نموده هست او طرفداران زیادی دارد بازیگر ۴۱ ساله کشورمون متاهل و همسرش مهشید حبیبی و دارای یک دختر به نام آریسا می باشد.

مجید یاسر بازیگر سینما و تلویزیون که اکثر در ژانر خنده دار فعالیتهایی داشته هست.مجید یاسر در پشت صحنه سه و نیم با همسرش مهشید حبیبی آشنا شد و با وی ازدواج کرد که حاصل آن یک فرزند پسر می باشد.مجید یاسر متولد ۲۲ تیر ۱۳۵۵بازیگر سینما و تلویزیون هست.مجید یاسر در سریالهای پادری ، صاحبدلان ، سه در چهار و استان تهران پلاک یک به ایفای نقش پرداخته هست .

بیوگرافی و عکس های مجید یاسر و همسرشاشنایی مجید یاسر و مهشید حبیبی

آقا مجید می‌گوید: «من و همسرم مهشید حبیبی در پشت صحنه برنامه شبکه سه و نیم آشنا شدیم در آن مقطع ایشان بعنوان یکی از عوامل پشت صحنه فعالیت می‌کردند وقتی ایشان را دیدم حس کردم به لحاظ رفتاری به انچه که در ذهن دارم بسیار نزدیک میباشند و همان فردی میباشند که همواره برای زندگی مشترک به دنبالش بودم.»

یاسر میگوید: «من و همسرم با وجود این که سال ها از ازدواج مان می گذرد، اما نه تنها در طول این سال ها، از عشق و علاقه ما کم نشده، بلکه هر روز هم که می گذرد به نوعی به آن اضافه هم می شود، بخش زیادی از این موضوع را به درک متقابلی که بین ما وجود دارد ربط می‌دهم.»

مریم امیرجلالی مادر زن مجید یاسر !

ماجرایی که خانم مریم امیرجلالی مادرزن من میباشند یک شایعه هست.حتی ایشان یک مقاله تندی در اینستاگرام خود نوشته بودند و نمی دانم چرا از من دلخور بودند. نوشته بودند مجید یاسر هیچ نسبتی با من ندارد و… من هم چیزی نگفتم.راستش در یک مراسم تولد در یک رستوران بودم که خانم امیرجلالی و دخترشان هم حضور داشتند. خانم من هم حضور داشتند.

چند تا تصویر گرفتیم و خودشان هنگام گذاشتن یکی از تصویر‌ها در شبکه اجتماعی به اشتباه عکسی که من و دخترشان با هم در تصویر بودیم با هم دانلود می شود و از آنجا که آن دوران چند کار مشترک با خانم امیرجلالی داشتم همین تصویر سوژه شد و به سرعت در سایت‌ها پیچید.

از آن موقع هر چقدر هم تکذیب میکنم کسی باور نمی کند و همۀ از من درمورد خانم امیرجلالی و ارتباط من و مادرزنم می‌پرسند.

حتما بخوانید :  زنان عربستان چگونه زندگی می کنند؟ عکس های زندگی عجیب زنان در عربستان

شایعه مریم امیرجلالی مادر زن مجید یاسر

بیوگرافی و عکس های مجید یاسر و همسرش

مجید یاسر فعالیت خود را در اوایل دهه هشتاد با تئاتر شروع کرد

در سال ۸۴ بصورت رسمی نخستین کار حرفه اي خود را در سریال صاحبدلان به کارگردانی محمد حسین لطیفی آغاز کرد و یک سال بعد نخستین تجربه خود را نیز در سینما بدست آورد.

همکاری متعدد مجید یاسر با محمد حسین لطیفی

محمد حسین لطیفی جدا از این که یک کارگردان مفید هست، یک رفیق هست و این رفاقت باعث شده اعتماد عمیقی بین ما به وجود بیاید و در نهایت اکثر در کارهای ایشان حضور دارم.

عکس مجید یاسر و همسرش مهشید حبیبی

بیوگرافی و عکس های مجید یاسر و همسرش

علاقه مجید یاسر به ژانر خنده دار

شخصا علاقمند به همکاری و ایفای نقش در فیلمهای آقایان داریوش مهرجویی و اصغر فرهادی هستم در اغلب ژانرهای سینمایی و تلویزیونی فعالیت کرده ام اما ژانر اجتماعی که گرایش به خنده دار دارد را می‌پسندم.

شروع تهیه کنندگی مجید یاسر

در ابتدا نمیخواستم تهیه کنندگی فیلم اسب سفید پادشاه را بر عهده بگیرم چرا که دغدغه اصلی من بازیگری هست و فکر میکردم ورودم به عرصه ساخت درست نباشد اما با صحبت هایي که با آقای لطیفی داشتیم تهیه کنندگی این اثر را بر عهده گرفتم. وی در عین حال گفت :نقش یاشار از همان ابتدا برای شخصیت خودم نوشته شد و از آنجا که حضورم در این فیلم قطعی بود برای تهیه کنندگی آن نیز اقدام کردم.

ازدواج مجید یاسر

مجید یاسر با مهشید حبیبی ازدواج کرده است یک دختر بنام آریسا دارد

عکس مجید یاسر و همسر و مادرش

عکس مجید یاسر و همسر + مادرش با بیوگرافی کامل

درک متقابل همدیگر

همسرم با وجود اینکه سال ها از ازدواج مان می گذرد

اما نه تنها در طول این سال ها، از عشق و علاقه ما کم نشده، بلکه هر روز هم که می گذرد به نوعی به آن اضافه هم می شود، بخش زیادی از این موضوع را به درک متقابلی که بین ما وجود دارد ربط می دهم

مهشید حبیبی و همسرش مجید یاسر + بیوگرافی

حکایت خواستگاری مجید یاسر

من و همسرم دوست داشتیم در روند آشنایی، خواستگاری و در نهایت ازدواج مان به گونه ای عمل کنیم که به سنت ها و خانواده های یکدیگر احترام بگذاریم، به همین خاطر با وجود توافقاتی که قبل از مراسم رسمی خواستگاری با یکدیگر به عمل آوردیم و در مورد مسائل مختلف با هم صحبت کردیم

با هم به تفاهم کامل رسیده بودیم و مراسم خواستگاری ما یک جور جنبه تشریفاتی داشت، خانواده با هم صحبت کردند و در مورد مهریه و شیر بها و غیره صحبتی به میان نیامد

عکس مهشید حبیبی و دخترش آریسا

عکس مهشید حبیبی و دخترش آریسا + زندگینامه و بیوگرافی کامل

گذشته را بیاد آور

به نظرم همه ما گذشته‌ای داریم که باید یادمان باشد چه بودیم و چه هستیم. بعضی‌ ها به خاطر تازه به دوران رسیده بودن همه‌چیز را فراموش می‌ کنند به نظرم‌ اینها در زندگی‌ شان یک جرقه است. یک هنرمند باید بداند چه و که بوده، اصلا جوهره یک هنرمند گذشته‌ اش است

حتما بخوانید :  جیسون استاتهام ( از بیوگرافی تا حقایق جالب در مورد جیسون استاتهام )

مرگ در اوج افتخار

همیشه آرزو دارم که مانند مجید در فیلم روز سوم بمیرم برای مردم بمیرم، برای سرزمینم باشم؛ برای هر چیزی که متعلق به گربه خوشگل کشورمان و آدم‌ هایش باشد همه برای من محترم هستند و مردم را عاشقانه دوست دارم، جان دادن برای میهن و مردم آن سعادت است

عکس مجید یاسر + زندگینامه و بیوگرافی کامل خصوصی + خانوادگیآلبوم هاي تلویزیونی مجید یاسر

● پادری – ۱۳۸۴ – ۸۵
● صاحبدلان – ۱۳۸۴
● شبکه سه و نیم – ‌۱۳۸۴
● راه بی‌پایان – ۱۳۸۶
● سه در چهار – ۱۳۸۷
● استان تهران پلاک ۱ – ۱۳۹۱

فیلمهای سینمایی مجید یاسر

● قبر مشترک – ۱۳۹۰
موبایل رئیس‌جمهور – ۱۳۹۰
● قبرستان غیرانتفاعی – ۱۳۸۹
● پایان دوم – ۱۳۸۹
● چراغ قرمز – ۱۳۸۸
● دلداده – ۱۳۸۷
● توفیق اجباری – ۱۳۸۶
● روز سوم – ۱۳۸۵
● اسب سفید پادشاه – ۱۳٩٣

بیوگرافی و عکس های مجید یاسر و همسرشبیوگرافی و عکس هاي مجید یاسر،مجید یاسر و همسرش،مجید یاسر ازدواج،تصویر هاي مجید یاسر،زندگینامه مجید یاسر

فیلم استند آپ مجید یاسر در خندوانه با موضوع سربازی

دانلود فیلم

فیلم استند آپ کمدی مجید یاسر در خندوانه با موضوع سفر شمال

دانلود فیلم

عکس مهشید حبیبی و همسرش مجید یاسر و فرزندش

عکس مهشید حبیبی و همسرش مجید یاسر

مهشید حبیبی و همسرش مجید یاسر (2)

مهشید حبیبی و همسرش مجید یاسر

مهشید حبیبی و فرزندش مهشید حبیبی و دخترش اریسا

مهشید حبیبی و دخترش اریسا

مجید یاسر (1)

ارامگاه مادر بزرگ مجید یاسر

مجید یاسر (2) مجید یاسر (3)

مهشید حبیبی بازیگر سینما و تلویزیون متولد اصفهان

majid-yaser-9

مجید یاسر اینستاگرام

majid-yaser-8

نیما شاهرخ شاهی و مجید یاسر

majid-yaser-7

عکسهای مجید یاسر

majid-yaser-5

عکس های اینستاگرامی شخصی جدید مجید یاسر

majid-yaser-4

سلفی جدید مجید یاسر

majid-yaser-6

عکس مجید یاسر

majid-yaser-3

عکسهای جدید مجید یاسر

majid-yaser-2

عکسهای شخصی جدید مجید یاسر

majid-yaser-1

مجید یاسر و پدرش