مجید یاسر ( تصاویر از زندگی خصوصی تا از دواج با مهشید حبیبی )

بیوگرافی و عکس های مجید یاسر و همسرش

مجید یاسر بازیگر ایرانی هست که اکثر او را در نقش هاي خنده دار دیده ایم، وی در سینما و تلویزیون ایران نقش هاي بسیاری نقش بازی کرده هست.مجید یاسر نخستین فیلم خود را در سال ۸۴ به نام پادری و با کارگردانی محمد حسین لطیفی به ایفای نقش کرد مجید یاسر در تعداد زیادی از سریال ها و فیلمهای جذاب نقش آفرینی نموده هست او طرفداران زیادی دارد بازیگر ۴۱ ساله کشورمون متاهل و همسرش مهشید حبیبی و دارای یک دختر به نام آریسا می باشد.

مجید یاسر بازیگر سینما و تلویزیون که اکثر در ژانر خنده دار فعالیتهایی داشته هست.مجید یاسر در پشت صحنه سه و نیم با همسرش مهشید حبیبی آشنا شد و با وی ازدواج کرد که حاصل آن یک فرزند پسر می باشد.مجید یاسر متولد ۲۲ تیر ۱۳۵۵بازیگر سینما و تلویزیون هست.مجید یاسر در سریالهای پادری ، صاحبدلان ، سه در چهار و استان تهران پلاک یک به ایفای نقش پرداخته هست .

737966559 parsnaz com مجید یاسر ( تصاویر از زندگی خصوصی تا از دواج با مهشید حبیبی )اشنایی مجید یاسر و مهشید حبیبی

آقا مجید می‌گوید: «من و همسرم مهشید حبیبی در پشت صحنه برنامه شبکه سه و نیم آشنا شدیم در آن مقطع ایشان بعنوان یکی از عوامل پشت صحنه فعالیت می‌کردند وقتی ایشان را دیدم حس کردم به لحاظ رفتاری به انچه که در ذهن دارم بسیار نزدیک میباشند و همان فردی میباشند که همواره برای زندگی مشترک به دنبالش بودم.»

یاسر میگوید: «من و همسرم با وجود این که سال ها از ازدواج مان می گذرد، اما نه تنها در طول این سال ها، از عشق و علاقه ما کم نشده، بلکه هر روز هم که می گذرد به نوعی به آن اضافه هم می شود، بخش زیادی از این موضوع را به درک متقابلی که بین ما وجود دارد ربط می‌دهم.»

مریم امیرجلالی مادر زن مجید یاسر !

ماجرایی که خانم مریم امیرجلالی مادرزن من میباشند یک شایعه هست.حتی ایشان یک مقاله تندی در اینستاگرام خود نوشته بودند و نمی دانم چرا از من دلخور بودند. نوشته بودند مجید یاسر هیچ نسبتی با من ندارد و… من هم چیزی نگفتم.راستش در یک مراسم تولد در یک رستوران بودم که خانم امیرجلالی و دخترشان هم حضور داشتند. خانم من هم حضور داشتند.

چند تا تصویر گرفتیم و خودشان هنگام گذاشتن یکی از تصویر‌ها در شبکه اجتماعی به اشتباه عکسی که من و دخترشان با هم در تصویر بودیم با هم دانلود می شود و از آنجا که آن دوران چند کار مشترک با خانم امیرجلالی داشتم همین تصویر سوژه شد و به سرعت در سایت‌ها پیچید.

از آن موقع هر چقدر هم تکذیب میکنم کسی باور نمی کند و همۀ از من درمورد خانم امیرجلالی و ارتباط من و مادرزنم می‌پرسند.

حتما بخوانید :  خداحافظی از اینستاگرام چهرهای و بازیگران معروف + عکس

شایعه مریم امیرجلالی مادر زن مجید یاسر

910041194 parsnaz com مجید یاسر ( تصاویر از زندگی خصوصی تا از دواج با مهشید حبیبی )

مجید یاسر فعالیت خود را در اوایل دهه هشتاد با تئاتر شروع کرد

در سال ۸۴ بصورت رسمی نخستین کار حرفه اي خود را در سریال صاحبدلان به کارگردانی محمد حسین لطیفی آغاز کرد و یک سال بعد نخستین تجربه خود را نیز در سینما بدست آورد.

همکاری متعدد مجید یاسر با محمد حسین لطیفی

محمد حسین لطیفی جدا از این که یک کارگردان مفید هست، یک رفیق هست و این رفاقت باعث شده اعتماد عمیقی بین ما به وجود بیاید و در نهایت اکثر در کارهای ایشان حضور دارم.

عکس مجید یاسر و همسرش مهشید حبیبی

99857659 parsnaz com مجید یاسر ( تصاویر از زندگی خصوصی تا از دواج با مهشید حبیبی )

علاقه مجید یاسر به ژانر خنده دار

شخصا علاقمند به همکاری و ایفای نقش در فیلمهای آقایان داریوش مهرجویی و اصغر فرهادی هستم در اغلب ژانرهای سینمایی و تلویزیونی فعالیت کرده ام اما ژانر اجتماعی که گرایش به خنده دار دارد را می‌پسندم.

شروع تهیه کنندگی مجید یاسر

در ابتدا نمیخواستم تهیه کنندگی فیلم اسب سفید پادشاه را بر عهده بگیرم چرا که دغدغه اصلی من بازیگری هست و فکر میکردم ورودم به عرصه ساخت درست نباشد اما با صحبت هایي که با آقای لطیفی داشتیم تهیه کنندگی این اثر را بر عهده گرفتم. وی در عین حال گفت :نقش یاشار از همان ابتدا برای شخصیت خودم نوشته شد و از آنجا که حضورم در این فیلم قطعی بود برای تهیه کنندگی آن نیز اقدام کردم.

ازدواج مجید یاسر

مجید یاسر با مهشید حبیبی ازدواج کرده است یک دختر بنام آریسا دارد

عکس مجید یاسر و همسر و مادرش

majidyasser mahshidhabibi photokade 3 500x492 مجید یاسر ( تصاویر از زندگی خصوصی تا از دواج با مهشید حبیبی )

درک متقابل همدیگر

همسرم با وجود اینکه سال ها از ازدواج مان می گذرد

اما نه تنها در طول این سال ها، از عشق و علاقه ما کم نشده، بلکه هر روز هم که می گذرد به نوعی به آن اضافه هم می شود، بخش زیادی از این موضوع را به درک متقابلی که بین ما وجود دارد ربط می دهم

majidyasser mahshidhabibi photokade 5 500x506 مجید یاسر ( تصاویر از زندگی خصوصی تا از دواج با مهشید حبیبی )

حکایت خواستگاری مجید یاسر

من و همسرم دوست داشتیم در روند آشنایی، خواستگاری و در نهایت ازدواج مان به گونه ای عمل کنیم که به سنت ها و خانواده های یکدیگر احترام بگذاریم، به همین خاطر با وجود توافقاتی که قبل از مراسم رسمی خواستگاری با یکدیگر به عمل آوردیم و در مورد مسائل مختلف با هم صحبت کردیم

با هم به تفاهم کامل رسیده بودیم و مراسم خواستگاری ما یک جور جنبه تشریفاتی داشت، خانواده با هم صحبت کردند و در مورد مهریه و شیر بها و غیره صحبتی به میان نیامد

عکس مهشید حبیبی و دخترش آریسا

majidyasser mahshidhabibi photokade 4 500x564 مجید یاسر ( تصاویر از زندگی خصوصی تا از دواج با مهشید حبیبی )

گذشته را بیاد آور

به نظرم همه ما گذشته‌ای داریم که باید یادمان باشد چه بودیم و چه هستیم. بعضی‌ ها به خاطر تازه به دوران رسیده بودن همه‌چیز را فراموش می‌ کنند به نظرم‌ اینها در زندگی‌ شان یک جرقه است. یک هنرمند باید بداند چه و که بوده، اصلا جوهره یک هنرمند گذشته‌ اش است

حتما بخوانید :  پدر و مادر بازیگران و چهره های ایرانی + 100 عکس از پدر مادر چهره های ایرانی

مرگ در اوج افتخار

همیشه آرزو دارم که مانند مجید در فیلم روز سوم بمیرم برای مردم بمیرم، برای سرزمینم باشم؛ برای هر چیزی که متعلق به گربه خوشگل کشورمان و آدم‌ هایش باشد همه برای من محترم هستند و مردم را عاشقانه دوست دارم، جان دادن برای میهن و مردم آن سعادت است

majidyasser mahshidhabibi photokade 2 500x500 مجید یاسر ( تصاویر از زندگی خصوصی تا از دواج با مهشید حبیبی )آلبوم هاي تلویزیونی مجید یاسر

● پادری – ۱۳۸۴ – ۸۵
● صاحبدلان – ۱۳۸۴
● شبکه سه و نیم – ‌۱۳۸۴
● راه بی‌پایان – ۱۳۸۶
● سه در چهار – ۱۳۸۷
● استان تهران پلاک ۱ – ۱۳۹۱

فیلمهای سینمایی مجید یاسر

● قبر مشترک – ۱۳۹۰
موبایل رئیس‌جمهور – ۱۳۹۰
● قبرستان غیرانتفاعی – ۱۳۸۹
● پایان دوم – ۱۳۸۹
● چراغ قرمز – ۱۳۸۸
● دلداده – ۱۳۸۷
● توفیق اجباری – ۱۳۸۶
● روز سوم – ۱۳۸۵
● اسب سفید پادشاه – ۱۳٩٣

1537772743 parsnaz com مجید یاسر ( تصاویر از زندگی خصوصی تا از دواج با مهشید حبیبی )بیوگرافی و عکس هاي مجید یاسر،مجید یاسر و همسرش،مجید یاسر ازدواج،تصویر هاي مجید یاسر،زندگینامه مجید یاسر

فیلم استند آپ مجید یاسر در خندوانه با موضوع سربازی

دانلود فیلم

فیلم استند آپ کمدی مجید یاسر در خندوانه با موضوع سفر شمال

دانلود فیلم

عکس مهشید حبیبی و همسرش مجید یاسر و فرزندش

D8B9DAA9D8B3 D985D987D8B4DB8CD8AF D8ADD8A8DB8CD8A8DB8C D988 D987D985D8B3D8B1D8B4 D985D8ACDB8CD8AF DB8CD8A7D8B3D8B1 مجید یاسر ( تصاویر از زندگی خصوصی تا از دواج با مهشید حبیبی )

D985D987D8B4DB8CD8AF D8ADD8A8DB8CD8A8DB8C D988 D987D985D8B3D8B1D8B4 D985D8ACDB8CD8AF DB8CD8A7D8B3D8B1 2 مجید یاسر ( تصاویر از زندگی خصوصی تا از دواج با مهشید حبیبی )

مهشید حبیبی و همسرش مجید یاسر

D985D987D8B4DB8CD8AF D8ADD8A8DB8CD8A8DB8C D988 D981D8B1D8B2D986D8AFD8B4 مجید یاسر ( تصاویر از زندگی خصوصی تا از دواج با مهشید حبیبی ) D985D987D8B4DB8CD8AF D8ADD8A8DB8CD8A8DB8C D988 D8AFD8AED8AAD8B1D8B4 D8A7D8B1DB8CD8B3D8A7 مجید یاسر ( تصاویر از زندگی خصوصی تا از دواج با مهشید حبیبی )

مهشید حبیبی و دخترش اریسا

D985D8ACDB8CD8AF DB8CD8A7D8B3D8B1 1 مجید یاسر ( تصاویر از زندگی خصوصی تا از دواج با مهشید حبیبی )

ارامگاه مادر بزرگ مجید یاسر

D985D8ACDB8CD8AF DB8CD8A7D8B3D8B1 2 مجید یاسر ( تصاویر از زندگی خصوصی تا از دواج با مهشید حبیبی ) D985D8ACDB8CD8AF DB8CD8A7D8B3D8B1 3 مجید یاسر ( تصاویر از زندگی خصوصی تا از دواج با مهشید حبیبی )

مهشید حبیبی بازیگر سینما و تلویزیون متولد اصفهان

majid yaser 9 مجید یاسر ( تصاویر از زندگی خصوصی تا از دواج با مهشید حبیبی )

مجید یاسر اینستاگرام

majid yaser 8 مجید یاسر ( تصاویر از زندگی خصوصی تا از دواج با مهشید حبیبی )

نیما شاهرخ شاهی و مجید یاسر

majid yaser 7 مجید یاسر ( تصاویر از زندگی خصوصی تا از دواج با مهشید حبیبی )

عکسهای مجید یاسر

majid yaser 5 مجید یاسر ( تصاویر از زندگی خصوصی تا از دواج با مهشید حبیبی )

عکس های اینستاگرامی شخصی جدید مجید یاسر

majid yaser 4 مجید یاسر ( تصاویر از زندگی خصوصی تا از دواج با مهشید حبیبی )

سلفی جدید مجید یاسر

majid yaser 6 مجید یاسر ( تصاویر از زندگی خصوصی تا از دواج با مهشید حبیبی )

عکس مجید یاسر

majid yaser 3 مجید یاسر ( تصاویر از زندگی خصوصی تا از دواج با مهشید حبیبی )

عکسهای جدید مجید یاسر

majid yaser 2 مجید یاسر ( تصاویر از زندگی خصوصی تا از دواج با مهشید حبیبی )

عکسهای شخصی جدید مجید یاسر

majid yaser 1 مجید یاسر ( تصاویر از زندگی خصوصی تا از دواج با مهشید حبیبی )

مجید یاسر و پدرش