محمدرضا گلزار و روحانی در مراسم افطار چه گفتند؟ + عکس جنجالی

محمدرضا گلزار در مراسم افطاری به رئیس‌جمهور چه گفت؟

محمدرضا گلزار و روحانی : رضا گلزار در گوش رئیس‌جمهور گفت: امروز ثابت کردید هیچ وقت نمی‌شودد یک ایرانی را ترساند!

محمدرضا گلزار در مراسم افطاری

محمدرضا گلزار در مراسم افطاری , صبح چهارشنبه ای كه گذشت صبحی تلخ و تراژیك بود كه در تاریخ ایران ماندگار می شود؛ بامداد چهارشنبه ١٧ خرداد و حادثه تروریستی در مجلس. از صبح همان روز تقریبا همه اهالی هنر از پی حضور در مراسم افطار رئیس جمهور بودند. صبح كه آن اتفاق تلخ رخ داد،ساختمان وزارت ارشاد پر شد از نیروهای ویژه امنیتی. تك تیراندازانی كه بیش از ٥ ساعت از آنجا ساختمان اداری مجلس را هدف قرار داده بودند تا تروریست ها بار دیگر مجال شلیك مستقیم به مردم را نداشته باشند.

محمدرضا گلزار در مراسم افطاریساعت های پر از ترس و دلهره در ارشاد ، این شائبه كه افطاری رئیس جمهور لغو شود را داشت تشدید می كرد. چند ساعت بعد اما رئیس جمهور اعلام كرد تغییری در برنامه اش نمی دهد و می خواهد میزبان هنرمندان باشد. خیلی از اسمی ها و ستاره های هنر آمده بودند و خیلی ها هم شاید دلهره اتفاقات صبح باعث نیامدن شان شده بود. گروهی هم بعدا گفته شد دعوت نبودند. همه از حوادث تلخ صبح شروع كردند و بعد به حوزه خودشان رسیدند. نماینده خانه سینما از چالش های سینما گفت، نماینده تئاتر با هیجان ازرئیس به عنوان تنها رئیس جمهور تئاتر بین اسم برد. به جای ٣ دقیقه، ٦ دقیقه حرف زد.

حتما بخوانید :  سفر بهنام صفوی به آلمان برای درمان و جراحی + عکس و اکنش کاربران

محمدرضا گلزار در مراسم افطاری

از چالش ها گفت و از رئیس جمهور خواست تا رئیس جمهور باشد. نماینده ناشرین از چالش های چاپ و نشر گفت ى بقیه به همچنین. رئیس جمهور هم حرف هایش را زد تا رسید به وقت افطار.

زمان گعده های پای میز غذایی. یكی از مهمترین هایی كه سرش را نزدیك صورت رئیس جمهور كرد، كسی نبود غیر از رضا گلزار ، سوپر استار سینمای گیشه ای .كسی كه قبل از این دولت به دلیل مشكلاتی كه در زندگی شخصی برایش رخ داده بود، فعالیتش به شدت كمرنگ و تقریبا ممنوع شده بود. گذر زمان و تغییرات محسوس حالا او را دوباره هم به پرده سینما برگردانده، هم شبكه نمایش خانگی و هم استیج موسیقی! گلزار كه سال قبل یكی از پرفروشهای سینما بود، در مجال كوتاه برای گپ زدن با روحانی حرف سینمایی نزد.

محمدرضا گلزار در مراسم افطاریاو را پای میز رئیس دولت بردند، گلزار سرش را نزدیك كرد و بعد از سخنی كوتاه درباره حوادث تلخ تروریستی گفت: راستش تقریبا همه ما فكر می كردیم بعد از حوادث خونین صبح ، مراسم كنسل می شود و شما به دلیل رعایت مسائل امنیتی در یك مكان عمومی حاضر نمی شوید اما وقتی دیدیم شما این شجاعت را داشتید ،ما هم آمدیم. واقعا شما امشب بار دیگر نشان دادید هیچ وقت یك ایرانی را نمی توان تهدید كرد. رئیس جمهور هم بعد از تعارفات معمول از گلزار تشكر كرد و گفت مردم ایران مردم شجاعی هستند و هنرمندان مان هم همین طور.

حتما بخوانید :  غرق شدن کشتی در کیش و در ساحل + تصاویر و جزئیات دلیل غرق شدن کشتی

انتقاد احمد ایراندوست از روحانی

انتقاد احمد ایراندوست از روحانی , احمد ایراندوست بازیگر آبادانی سینما و تلویزیون از عدم دعوت حسن روحانی ، رئیس جمهور ایران انتقاد کرد و در این باره نوشت.

انتقاد احمد ایراندوست از روحانی