مدل ابرو شیطونی ( آموزش و مدل های جدید ابرو شیطونی )

جدیدترین مدل ابرو شیطونی

مدل ابرو شیطونی : هر فرم صورتی ابروی متناسب با خودش را دارد بنابراین بهتر است خانم ها مدل ابروی خود را با توجه به فرم صورتشان انتخاب کنند. برای مثال مدل ابرو برای صورت های کشیده و لاغر با مدل ابرو برای صورت گرد کاملا متفاوت است یا مثلا انتخاب مدل ابرو شیطونی برای همه افراد مناسب نیست. آسمونی در این مقاله نکاتی در مورد نوع ابرو و فرم صورت و همچنین مدل هایی از ابرو شیطونی برای شما عزیزان تهیه کرده است.

eyebrow Model 6 مدل ابرو شیطونی

ابرو شیطونی جدید

انتخاب مدل ابرویی که با فرم صورت مطابقت دارد کار نسبتا دشواری است بنابراین اگر شما در زمینه انتخاب مدل ابرو برای صورت کشیده اطلاعات کافی ندارید بهتر است قبل از انتخاب مدل ابروی خود با یک آرایشگر با مهارت کافی مشورت کنید تا بتوانید مدل ابرویی را که با فرم صورت شما مطابقت بیشتری دارد را انتخاب نمایید.

انتخاب بهترین مدل ابرو برای صورت های کشیده

در صورت های کشیده عرض پیشانی و استخوان فک و گونه به یک اندازه می باشد و در این صورت ها معمولا چانه برجسته است و فرم کلی صورت کشیده و دراز است بنابراین باید خانم ها با صورت کشیده و لاغر مدل ابرویی را برای برداشتن ابرو های خود انتخاب کنند که از کشیدگی صورت آن ها کم شود. در ادامه انواع مدل ابرو برای صورت های کشیده و لاغر را در اختیار شما عزیزان قرار می دهیم که امیدواریم این مدل ها مورد توجه تان قرار بگیرند.

حتما بخوانید :  تشخیص لوازم آرایشی اصل از تقلبی به همین سادگی + عکس و آموزش

eyebrow Model 7 مدل ابرو شیطونیمدل ابرو مناسب برای صورت کشیده

بهترین مدل ابرو برای خانم ها با فرم صورت کشیده و لاغر چیست ؟

مدل ابرو های تخت افقی برای افراد با صورت کشیده و لاغر می تواند انتخاب ایده آل و مناسبی باشد این مدل ابرو فرم صورت را متعادل تر نشان می دهد همچنین مدل ابرو های صاف و کوتاه که انتهای آن ها کمی زاویه دار است می تواند برای خانم ها با صورت لاغر و کشیده انتخاب ایده آلی باشد. ابرو های صاف و بدون زاویه نیز برای صورت های کشیده انتخاب مناسبی است و این مدل ابرو می تواند باعث متعادل تر به نظر رسیدن فرم صورت شما شود.

خانم ها با صورت کشیده باید از برداشتن ابرو ها به صورت مدل هشت و با زاویه تند خودداری کنند زیرا این مدل ابرو ها کشیدگی صورت را بیشتر نشان می دهند.

مدل ابرو شیطونی

eyebrow Model 55 مدل ابرو شیطونی

عکس ابرو شیطونی

eyebrow Model 44 مدل ابرو شیطونی

eyebrow Model 33 مدل ابرو شیطونی

جدیدترین مدل ابرو شیطونی

eyebrow Model 22 مدل ابرو شیطونی

eyebrow Model 11 مدل ابرو شیطونی

تصاویر ابرو شیطونی

مدل های جدید ابرو ۲۰۱۷

مدل ابرو

عکس ابرو های جدید

ابروی شیطونی

خوشگل ترین مدل ابرو شیطونی


حتما بخوانید :  عاشق شدن زنها و نحوه تشخیص عاشق شدن زن ها + جزئیات