مدل روتختی عروس ( ۱۰۰ مدل جدید و شیک برای عروس خانم ها)

عکس مدل روتختی عروس

مدل روتختی عروس : انتخاب بهترین مدل روتختی عروس نیازمند توجه به نکات زیادی است از جمله این نکات می شود به اندازه روتختی، نوع پارچه، استایل و مواد تزیینی که بروی روتختی عروس قرار می گیرند تا دکوراسیونی شیک و ظریف در اتاق خواب عروس بوجود بیاورند، اشاره کرد. قبل از خرید روتختی عروس باید ابتدا به سایز آن توجه کنید که بستگی به اندازه تخت و تشک خواب عروس دارد. در مورد پارچه گستره وسیعی از پارچه ها با رنگ و طرح های مختلف در بازار وجود دارند که باید قبل از خرید درباره آنها اطلاعات کافی بدست بیاورید چرا که بعضی از پارچه هایی که در روتختی عروس استفاده می شوند، آلرژی زا هستند و ممکن است مشکلاتی را برای سلامتی بوجود بیاورند.

انتخاب روتختی عروس

اگر می خواهید روتختی ای که انتخاب می کنید مکان خوبی برای تجمع گرد و غبار و کثیفی نباشد باید به سراغ مدل هایی با فشردگی زیاد و بافت محکم بروید. پارچه های نخی یکی از معروفترین و مناسب ترین پارچه هایی هستند که در روتختی عروس استفاده می شوند. این پارچه های نخی به دلیل طبیعی بودن، سبک بودن، مقاوم بودن در برابر شرایط متفاوت، راحتی در نظافت و تمیزی و ترکیب راحت آنها با پارچه هایی از جنس دیگر، به گزینه کاملا ایده آل و مناسب تبدیل شده اند.

حتما بخوانید :  تزیین میز غذا خوری ( 70 مدل شیک و جذاب چیدمان میز غذا )

بهترین روتختی عروس

روتختی هایی که از پشم پر شده اند بیشتر مناسب فصل زمستان هستند زیرا با داشتن وزن بیشتر گرمای مورد نیاز برای داشتن خوابی گرم و نرم را فراهم می کنند. مواد دیگری مانند پولی استر، آرکیلیک و پَر از دیگر مواد قرار گیرنده در داخل روتختی است که به دلیل داشتن وزن بسیار کم گزینه بسیار ایده آلی برای روتختی عروس بشمار می روند. (عکس اتاق خواب با چیدمان و دکوراسیونی امروزی و جدید)

مدل های جدید روتختی عروس

مدل روتختی عروس باید لوکس تر از دیگر مدل هایی باشد که بطور معمول در بازار می بینید و انتخاب می کنید. پارچه هایی از قبیل ابریشم، قیطان، ساتن، خز جزء پارچه های لوکس برای روتختی حساب می شوند. روتختی می تواند ساده، بدون طرح و با رنگ یکدست یا طرح دار و نقش و نگار دار باشد که کاملا بستگی به دکوراسیونی دارد که برای اتاق خواب عروس تدارک دیده اید. در شکل های زیر نمونه هایی از زیباترین مدل های روتختی عروس آشنا خواهید شد. (سرویس خواب عروس و داماد با رنگ متنوع و ست کامل چوبی)

عکس های جدید از مدل روتختی عروس

رو تختی های شیک برای جهیزیه عروس

طرح جدید رو تختی برای عروس

حتما بخوانید :  آموزش آرایش بینی ( آرایش بینی برای کوچک و باریک نشان دادن ) فیلم

طرح های جدید رو تختی

مدل انواع رو تختی عروس

مدل جذاب ترین روتختی عروس

مدل رو تختی عروس جدید

مدل شیک رو تختی برای عروس

مدل روتختری عروس ۲۰۱۷

خوشگل ترین مدل روتختی عروس

روتختی ساتن عروس

روتختی ساده عروس

روتختی عروس عاشقانه

روتختی عروس جدید

عکس مدل روتختی عروس