مدل موی اجباری مردم کره شمالی به تقلید از رهبر + عکس

مدل موهای مجاز در کره شمالی

مدل موی اجباری : رهبر کره شمالی مدل موهای مجاز برای مردم کشورش را انتخاب کرد و اعلام کرد نباید مدل موی یکسان با او داشته باشند.

تقلید از مدل موی رهبر کره شمالی ممنوع

به نقل از روزنامه اکسپرس، یک خبرنگار خارجی که به منظور شرکت در مراسم ملی کره شمالی به این کشور سفر کرده بود توانسته از یک فهرست مدل موهای مجاز برای مردم این کشور عکس بگیرد.

آنچه که در این فهرست قابل توجه بوده این است که با وجود چندین مدل مو از طریق تراشیدن دور سر اما مدل موی مشابه کیم جونگ اون، رهبر کره شمالی در این فهرست وجود ندارد.

یک خبرنگار فنلاندی به منظور شرکت در جشن مناسبت ملی “روز خورشید” به شهر پیونگ یانگ سفر کرد و در این شهر به یک آرایشگاه رفته و در آنجا فهرست مدل موهای مجاز برای مردم کره شمالی را مشاهده کرده و از آن عکس گرفت.

مدل موهای مجاز برای مردان در کره شمالی

او مدعی شد که این آرایشگر بهترین ماساژ سر و تراشیدن را برای او انجام داده است.

او گفت:مردان کره شمالی باید بین ۱۵ مدل موی مجاز یکی را انتخاب کنند و من محبوب ترین مدل را که شبیه کیم جونگ اون نبود انتخاب کردم. این در حالی است که دو سال پیش گزارش داد که کیم جونگ اون مردم کشورش را مجبور کرده بود از مدل موی خودش که شامل تراشیدن دور سر است، تقلید کنند.

حتما بخوانید :  خواننده زن آمریکایی از پسر ایرانی مدل باردار است + عکس

این خبرنگار اظهار کرد:برابری در کره شمالی به حدی است که هر دو جنس مذکر و مونث ۱۵ مدل موی مجاز برای انتخاب کردن دارند اما شما باید از خیر رنگ کردن موهایتان بگذرید.

مدل مو های مجاز برای زنان در کره شمالی

با این حال برخی در شبکه های اجتماعی مدعی شدند که این فهرست ممکن است مربوط به الگوهای آرایش بوده و ارتباطی با سبک های مجاز اعلام شده نداشته باشد.


حتما بخوانید :  مدل موی مردانه قدیمی + عکس قدیمی ترین مدل های موی مردانه