مدل مو بر اساس فرم صورت خود انتخاب کنید + آموزش و عکس

بهترین مدل مو برای فرم صورت شما چیست؟

در این مطلب، به شما آموزش داده ایم که چگونه می توانید با توجه به فرم صورت خود، بهترین مدل مو را داشته باشید. البته پیش از آن، لازم است به درستی شکل صورت خود را بشناسید و سپس، بر اساس آن، بهترین مدل را انتخاب کنید تا ویژگی های بارز چهره تان، بهتر نمایان شود.

0 10 مدل مو بر اساس فرم صورت خود انتخاب کنید + آموزش و عکس

در ادامه با سایت شهر مطلب برای شناسایی مدل موی مناسب همراه باشید.

000 42 مدل مو بر اساس فرم صورت خود انتخاب کنید + آموزش و عکس

مدل مو برای صورت گرد

اگر صورت گرد و دایره ای دارید، باید کاری کنید که صورتتان کمی کشیده به نظر برسد. به همین خاطر، به هیچ عنوان مناسب نیست که موهای خود را تا زیر چانه یا زیر گوش ها کوتاه کنید. این باعث می شود تا صورت، حجیم تر به نظر برسد. در زیر چند پیشنهاد برای زیباسازی صورت های گرد ارائه شده است.

1 29 مدل مو بر اساس فرم صورت خود انتخاب کنید + آموزش و عکسموهای صاف و بلند : موهای بلند و صاف، به صورت خودکار موجب کشیده دیده شدن صورت شما می شود. برای این منظور، موهای خود را دور شانه بریزید، فرق کج باز کرده و موها را در یک طرف شانه خود رها کنید تا صورت کشیده تر و زیباتر به نظر برسد.

2 30 مدل مو بر اساس فرم صورت خود انتخاب کنید + آموزش و عکس

موهای بلند و چندلایه : اگر تصور می کنید، موهای شما بلند و بی حالت است، می توانید از مدل چند لایه استفاده کنید که باعث می شود موها حجیم تر و خوش فرم تر به نظر برسند. لایه های نامتقارن در بخش های ویژه ای از صورت، موجب می شود تا گردی صورت کمتر دیده شود.

3 29 مدل مو بر اساس فرم صورت خود انتخاب کنید + آموزش و عکسموهایی با قد متوسط : اگر به موی بلند علاقه ای ندارید، آن ها را تا روی شانه های خود کوتاه کنید و به موازات چانه، آن را چند لایه کوتاه کنید تا باعث بلندی صورتتان شود.

مدل مو برای صورت بیضی

صورت های بیضی بهترین فرم را دارند زیرا هر مدل مو را می توان برای آن ها انتخاب کرد. اما اگر به دنبال بهترین گزینه برای این فرم از صورت هستید، شاید پیشنهادهای زیر مناسب باشند.

4 28 مدل مو بر اساس فرم صورت خود انتخاب کنید + آموزش و عکس

موهای چتری صاف: چتری های صاف موجب کادربندی صحیح صورت بیضی می شوند. این مدل را فقط در صورتی که موهای لخت دارید، امتحان کنید.

حتما بخوانید :  بهترین مدل های مانتو سال جدید از نگاه دختران ایرانی + 40 عکس

5 26 مدل مو بر اساس فرم صورت خود انتخاب کنید + آموزش و عکس

موهای بلند و موج دار: این مدل کوتاهی برای کسانی که موهایشان موج دار است و صورت بیضی دارند، گزینه مناسبی است. پیشنهاد ما این است که اجازه دهید موهایتان تا زیر شانه ها بلند شوند.

6 مدل مو بر اساس فرم صورت خود انتخاب کنید + آموزش و عکس

موهای کوتاه و چند لایه: اگر قصد کوتاهی موهای خود را دارید، آن را تا روی شانه و به صورت چند لایه کوتاه کنید. این موجب زیباتر دیده شدن صورت های بیضی می شود.

مدل موی برای صورت مربعی

برای این فرم از صورت، گزینه های متعددی را می توان پیشنهاد داد. اگر صورت مربعی دارید، باید مدلی را برای موهای خود انتخاب کنید که استخوان های فک شما به خوبی دیده شده و مشخصه های بارز صورتتان، نمایان شوند.

7 27 مدل مو بر اساس فرم صورت خود انتخاب کنید + آموزش و عکس

مصری زاویه دار: این مدل موی بسیار شیک، چانه و گردن فرد را باز نگه می دارد تا جذاب تر به نظر برسد. فرد می تواند در این حالت موهای خود را مواج یا صاف کند.

8 28 مدل مو بر اساس فرم صورت خود انتخاب کنید + آموزش و عکس

موهای متوسط با چتری های صاف: اگر در نظر دارید که فرم زیبایی استخوان های فک خود را در معرض نمایش بگذارید، بهتر است از موهایی نیمه بلند و چتری های صاف بهره بگیرید. این مدل مو، کاملا کلاسیک بوده و زیبایی طبیعی صورتتان را بیشتر نشان می دهد.

مدل مو برای صورت قلبی

اگر صورتی قلبی شکل دارید، باید مدل موئی را انتخاب کنید که توجه ها را از چانه تیز شما منحرف کرده و بیشتر تاکید نگاه بیننده روی گونه ها و چشم های شما باشد. برای این منظور، موارد زیر مناسب خواهند بود.

9 19 مدل مو بر اساس فرم صورت خود انتخاب کنید + آموزش و عکس

موج های حجم دهنده: موج های بلند و نه چندان عمیق، باعث می شود تا موها حجیم تر دیده شده و چانه های تیز فرد دیگر به چشم نیاید.

10 14 مدل مو بر اساس فرم صورت خود انتخاب کنید + آموزش و عکس

کوتاه: اگر موهای نازک و کم حجم و صورتی قلبی شکل دارید، موهای کوتاه تا بالای شانه ها یکی از بهترین گزینه ها به شمار می رود. در این حالت لازم نیست زمان زیادی را برای حالت دادن به موهای خود صرف کنید.

مدل مو برای صورت الماسی

اگر صورت شما چنین فرمی دارد، لازم است مدلی را برای موهای خود انتخاب کنید که باریکی چانه و برجستگی پیشانی را پنهان کرده و بیشتر روی برجستگی گونه ها تاکید داشته باشد.

حتما بخوانید :  کفش اسپرت مردانه ( 120 مدل جدید و شیک برای آقایان خوشتیپ )

11 9 مدل مو بر اساس فرم صورت خود انتخاب کنید + آموزش و عکس

کوتاه و یک طرفه: وقتی موهای خود را فرق کج کرده و روی صورت یک طرفه می کنید، تا حد زیادی از درازی صورت می کاهید. بعلاوه، موی کوتاه باعث بهتر دیده شدن برجستگی گونه ها می شود.

12 9 مدل مو بر اساس فرم صورت خود انتخاب کنید + آموزش و عکس

موهای فر تا روی شانه: این مدل مو باعث بهتر دیده شدن گونه ها می شود.

مدل مو برای صورت های کشیده

وقتی صورت دراز و کشیده ای دارید، باید با کمک موها موجب کوتاه تر دیده شدن صورت بشوید. در زیر تعدادی از گزینه های مناسب برای این فرم از صورت را برایتان نوشته ایم.

13 9 مدل مو بر اساس فرم صورت خود انتخاب کنید + آموزش و عکس

چتری های صاف یا گرد: وقتی چتری های صاف یا خمیده داشته باشید، تا حد زیادی می توانید کشیدگی صورت خود را پنهان کنید.

14 5 1 مدل مو بر اساس فرم صورت خود انتخاب کنید + آموزش و عکس

فرق کج: وقتی همه موها یا بخش زیادی از آن را در یک طرف سر خود جمع کنید، زیبایی صورت بهتر دیده شده و از کشیدگی آن کاسته می شود.