مدیر تلگرام علت قطع شدن تلگرام را اعلام کرد و عذرخواهی کرد

مدیر تلگرام علت قطع شدن تلگرام را اعلام کرد

مدیر تلگرام ضمن عذرخواهی از کاربران ایرانی و بیان علت قطع شدن تلگرام ، اعلام کرد که همکاری خود را برای بستن صفحات غیراخلاقی که جزو قانون اولیه تلگرام است را ادامه خواهد داد.

مدیر تلگرام از کاربران ایرانی عذرخواهی کرد

پاول دوروف ضمن عذرخواهی رسمی از مقامات وزارت ارتباطات اعلام کرد به همکاری خود برای بستن صفحات غیراخلاقی که جزو مرام اولیه تلگرام است، ادامه خواهد داد.

مؤسس و مدیر تلگرام در کانال رسمی خود / https://telegram.me/durov از اعلام خبر مسدود شدن تلگرام توسط وی در دو هفته گذشته عذرخواهی کرد و گفت ظاهراً تلگرام توسط مقامات ایرانی دست کاری نشده بود و دلیل کندی این پیام رسان، قطعی کابل های اینترنت بوده است.000 14 مدیر تلگرام علت قطع شدن تلگرام را اعلام کرد و عذرخواهی کرد

مدیر تلگرام پاول دروف از کاربران ایرانی عذرخواهی کرد

وی خاطرنشان کرد که درباره موضوع درخواست ایران برای ساخت ابزار مانیتورینگ، خطایی جعلی رخ داده و اصلاً درخواستی از سوی مقامات ایران برای وی ارسال نشده است و ارسال کننده پیام درخواست ابزار مانیتورینگ اصولاً ایران و وزارت ارتباطات نبوده است. دوروف تأکید کرد که این حرف را می پذیرد که مقامات وزارت ارتباطات از وی چنین درخواستی را نکرده اند.

مدیر تلگرام ادعای خود درباره مسدود شدن را زودهنگام توصیف کرد و از مردم و وزارت ارتباطات عذرخواهی کرد.

حتما بخوانید :  خواندنی های جالب و کمتر گفته شده از بابک زنجانی + عکس و جزئیات

وی همچنین گفت اگر تنها نگرانی وجود صفحات غیراخلاقی در تلگرام است، قطعاً این ربات ها و کانال ها مسدود می شود و حتی بر اساس قوانین اپ استور نیز اجازه توسعه محتوای غیراخلاقی در پیام رسان تلگرام را نیز نداریم.

مدیر تلگرام ، مدیر تلگرام به علت قطع شدن تلگرام کاربران ایرانی عذرخواهی کرد


حتما بخوانید :  برنامه خندوانه و دورهمی در تابستان چگونه پخش می شود + جزئیات