مراسم ارتحال امام ۹۶ + جزئیات ، تصاویر و حاشیه های مراسم ارتحال امام

زمان آغاز و پایان مراسم سالگرد ارتحال امام (ره)

جمعيت حاضر در مراسم رحلت امام بعد از بيانات رهبرانقلاب درباره دهه ٦٠ و جنايت هاي گروه منافقين، شعا مرگ بر منافقين سر دادند

رهبر انقلاب:

بحث امروز من عمدتا چند نکته درباب امام بزرگوار و انقلاب است. اگر مجالی بود درباب سیاست داخلی و مسایل سیاست خارجی عرض میکنم.

رهبر معظم انقلاب: عمده بحث های امروز من خطاب به جوانان عزیز است، چون عمده حماسه های بزرگ را ندیده اند؛ انقلاب را، دفاع مقدس را، حرکت های بزرگ در مقابل تجزیه طلبی را. اینها برای جوانان ما تاریخ است و نیاز است برای آنها گفته شود و ذهن جوانان ما آماج تحریف کنندگان است که نمی خواهند با حقایق آشنا شوند.

وسایل خنک کننده بین راهی برای جلوگیری از گرمازدگی زائران روزه‌دار در محوطه حرم مطهر امام راحل

حضور پرشمار مردم در مراسم ارتحال بنیان‌گذار انقلاب اسلامی

رهبر انقلاب: مجال تحریف را از تحریف کنندگان بگیریم

۲- رهبر معظم انقلاب در بیست و هشتمین سالگرد رحلت امام خمینی(ره):

درباب امام درباره این مرد بزرگ در طول این سالها سخنان زیادی را افراد مطلع بیان کرده اند ولی اولا آنچه درباب امام و انقلاب که اینها به هم گره خورده اند نام امام و انقلاب جدا نیست.

آنچه گفته شده است همه مسایل امام و انقلاب نیست و ناگفته هایی هست که باید به مرور در ذهنیت جامعه قرار بگیرد.

ما باید تکرار کنیم حقایقی را که درباره تمام و انقلاب گفتیم تا مجال تحریف را از تحریف کنندگان بگیریم.

چون اگر حقیقتی تکرار نشود گمان تحریف این حقیقت به مرور وجود دارد.

اگر ملت ما عاشورا را در قرنهای متمادی با اصرار تبیین و تکرار نمیکردند ممکن بود این واقعه از یادها برود یا ضعیفتر بیان شود.

خطاب من شما جوانها عزیز است؛ علت اینکه جوانها دوران حماسه های بزرگ و پیروزی انقلاب و دوران دفاع مقدس و حرکت و مجاهدت های بزرگ را ندیده اند، جوانها اینها را شنیده اند و تاریخ است و لازم است بیشتر توضیح داده شود.

حتما بخوانید :  جزئیات حادثه سوارکاری برای بیتا سحرخیز + وضعیت جسمانی

ذهن جوانها آماج تحریف است و میخواهند تاریخ را تحریف کنند.

بیست و هشتمین مراسم بزرگداشت حضرت امام خمینی (ره) از ساعت ۱۸ فردا (۱۴ خرداد) با حضور اقشار مختلف مردم و مسئولین نظام و با سخنرانی مقام معظم رهبری برگزار خواهد شد.

Image result for ‫مراسم ارتحال امام 94‬‎گفتنی است که به منظور رعایت حال مردم روزه‌دار مراسم عصر فردا تنها مراسم رسمی بزرگداشت امام راحل است.

همچنین در پایان مراسم فردا مراسم افطاری و پذیرایی از میهمانان درحرم مطهر برگزار خواهد شد.

عکس ورود رهبر انقلاب و سید حسن خمینی به مراسم بزرگداشت ارتحال امام خمینی

حضور سفرا و کارداران کشورهای خارجی مقیم ایران در بیست و هشتمین سالگرد رحلت امام خمینی(ره)

توزیع ۲۶۰ هزار بسته افطاری در مراسم ارتحال امام

حضور مقام معظم رهبری در مرقد امام خمینی ( ره )

رییس ستاد ارتحال امام خمینی (ره) در شهرداری تهران با اشاره به همزمانی مراسم سالگرد ارتحال امام دل‌ها و ماه مبارک رمضان گفت: ۶۰ هزار بسته پذیرایی افطار توسط شش منطقه شهرداری تهران از جمله مناطق ۳، ۶، ۱۸، ۱۲ و ۲۱ توزیع خواهد شد و همچنین ۲۰۰ هزار بسته نیز توسط ستاد ارتحال امام خمینی (ره) میان زائران در روز ۱۴ خردادماه توزیع خواهد شد.

فیلم تصاویر کمتر دیده شده از مراسم ارتحال امام (ره)

.

عکس های مراسم ارتحال امام سال ۹۶

تصاویر مراسم ارتحال امام خمینتی (ره) در ۱۴ خرداد ۹۶ رو در اخبار تکمیلی مشاهده خواهید کرد

بسته های غذا برای مراسم رحلت امام خمینی ۱۴ خرداد

امروز روز رحلت امام خمینی ره بنیانگذار انقلاب اسلامی می باشد امام خمینی در طول زندگی خود مبارزات بسیاری را علیه شاه خائن انجام دادند در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر بسته های غذا برای مراسم رحلت امام خمینی ۱۴ خرداد را در سایت شهر مطلب خواهید دید با ما همراه باشید.

حتما بخوانید :  نرخ جرایم رانندگی 96 + جزئیات و قیمت جریمه های رانندگی به تفکیک

بسیاری از مردم ایران در این روز به حرم مقدس امام ره رفته و ایشان زیارات می نمایند مراسم های ویژه ای در حرم امام خمینی برای مناسبت این روز برگزار می شود مداحان اهل بیت در این مراسم های به صورت زنده به مداحی می پردازند به مناسبت همزمانی بیست و هشتمین سالگرد ارتحال ملکوتی بنیانگذار کبیر جمهوری اسلامی ایران امام خمینی(ره) با ایام ماه مبارک رمضان، ستاد برگزاری مراسم ارتحال امام خمینی(ره) وظیفه آماده کردن بسته‌های افطاری برای شرکت‌کنندگان در این مراسم را بهاستان اصفهان واگذار کرده است. حدود ۲۲۰ کارگر از ساعت ۷ صبح تا ۷ شب تا روز شنبه مشغول به بسته‌بندی هستند.

بسته های غذا برای مراسم رحلت امام خمینی ۱۴ خرداد