مراسم تقدیر از اصغر فرهادی با کیک جالب و متفاوت + عکس و حاشیه

مراسم تقدیر فرهادی

مراسم تقدیر از اصغر فرهادی : مراسم تقدیر از اصغر فرهادی برای دریافت اسکار ۲۰۱۷/ازدحام جمعیت در موزه سینما/شهرام ناظری پشت درب ماند+ تصویری از کیک متفاوت کارگردان فروشنده

مراسم تجلیل از اصغر فرهادی به مناسبت دریافت اسکار بهترین فیلم خارجی زبان در موزه سینما برگزار شد.

به گزارش خبرنگار گروه فرهنگی خبرگزاری میزان، عصر امروز جمعه ۱۳ اسفند ماه موزه سینما میزبان هنرمندان و مردمی است که در مراسم تجلیل از اصغر فرهادی برنده اسکار سال ۲۰۱۷ برای فیلم «فروشنده» حضور یافته اند.

حجت الله ایوبی رییس سازمان سینمایی، همایون اسعدیان، رضا میرکریمی، منوچهر شاهسواری مدیرعامل خانه سینما، فرشته طائرپور، شهرام مکری و … از جمله حاضران در مراسم هستند.

حجت‌الله ایوبی رییس سازمان سینمایی هم از مسوولان حاضر در این مراسم است که در سخنانی خطاب به اصغر فرهادی گفت: دوست داشتم،هدیه‌ای برای شما بیاورم و به همین دلیل از هنرمندان سرشناس رشته های دیگر دعوت کردم که در این مراسم حضور داشته باشند.

اصغر فرهادی

اصغر فرهادی کارگردان فیلم فروشنده پس از حضور روی صحنه گفت: قرار نبود فیلم فروشنده ساخته شود و قرار بود فیلمی دیگر در جایی دیگر ساخته شود که خیلی اتفاقی تصمیمی احساسی گرفتم و این فیلم را ساختم و خوشحالم که این تصمیم احساسی باعث شد تا الان اینجا و در جمع شما باشم.

حتما بخوانید :  صعود ایران به جام جهانی 2018 روسیه + شادی مردم و حاشیه های جالب

وی افزود: من از فردا برای مدتی طولانی به سفر خواهم رفت و ‌گمان نمی کردم که در این مدت کوتاه چنین مراسمی توسط خانه سینما تدارک دیده شود که قطعا خاطره بسیار خوبی برای من رقم زد.

فرهادی افزود: دعا کنید که به رغم همه حاشیه سازی‌ها باز هم شرایطی ایجاد شود که بتوانم برگردم و در ایران فیلم بسازم چرا که فیلمسازی برای من در ایران فیلمسازی با دلم هست و در خارج با ذهن و عقلم و من قدردان این سرمایه‌ هستم.

عکس کیک تقدیر از اصغر فرهادی

کیک متفاوت کارگردان فروشنده

مراسم تقدیر از اصغر فرهادی برای دریافت اسکار 2017 آغاز شد+ تصویری از کیک متفاوت کارگردان فروشنده


حتما بخوانید :  عکس مسعود ده نمکی با باتوم و توضیح مسعود ده نمکی درباره عکس