مراسم چهلم هاشمی رفسنجانی + جزئیات و حاشیه ها و تصاویر مراسم هاشمی

مراسم چهلمین روز درگذشت هاشمی رفسنجانی

تمهیدات ایمنی آتش نشانی برای مراسم چهلم آیت الله هاشمی

مراسم چهلم هاشمی رفسنجانی

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران از آماده باش آتش‌نشانی برای تامین ایمنی مراسم اربعین آیت الله هاشمی رفسنجانی خبر داد.

فیلم مراسم پهلمین روز درگذشت هاشمی رفسنجانی

سید جلال ملکی در گفت وگو با ایسنا، در این باره گفت: با توجه به برگزاری مراسم چهلمین روز درگذشت آیت الله هاشمی رفسنجانی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران نیز به منظور تامین ایمنی شهروندان حاضر در این مراسم تمهیداتی را پیش بینی کرده و در این راستا تعداد شش دستگاه خودروی سنگین و دو دستگاه موتور سیکلت به همراه ۳۰ آتش نشان در اطراف محل برگزاری مراسم اربعین در حرم مطهر امام (ره) حضور خواهند داشت.

تصاویر مرسام هاشمی رفسنجانی

وی با بیان اینکه تعدادی از مدیران و فرماندهان آتش نشانی نیز نسبت به بازرسی و نظارت استقرار آتش نشانان حضور خواهند داشت، ادامه داد: ایستگاه ۵۰ سازمان آتش نشانی در مجاورت حرم نیز در اماده باش کامل است و افزون بر آن تمامی ایستگاه های شهر تهران برای پشتیبانی از هر نوع حادثه احتمالی در آماده باش هستند.

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران با بیان اینکه حضور آتش نشانان در محل حرم به شکل ثابت و سیار خواهد بود، اظهارکرد: تعدادی از آتش نشانان نیز با خاموش کننده دستی در محوطه داخلی حرم حضور خواهند داشت.

حتما بخوانید :  پوستر سی و پنجمین جشنوراه فیلم فجر رونمایی شد + عکس

به گفته ملکی، استقرار آتش نشانان از ساعت ۱۴ امروز آغاز شده و تا پایان مراسم و تخلیه کامل جمعیت ادامه خواهد داشت.

خدمات مترو تهران در مراسم اربعین ارتحال آیت‌الله رفسنجانی

قائم‌مقام مدیرعامل شرکت بهره برداری مترو تهران از خدمات رایگان خط یک مترو تهران هزمان با مراسم اربعین ارتحال آیت الله هاشمی رفسنجانی خبر داد.

به گزارش شهر مطلب به نقل از ایسنا، مهندس علی عبدالله پور ضمن گرامی داشت یاد و خاطره یار دیرین امام و رهبری افزود: عصر امروز – پنج شنبه ۲۸ بهمن ۹۵- از ساعت ۱۴ تا پایان برگزاری مراسم در حرم امام خمینی (ره) خدمات مترو تهران در خط یک رایگان است.

وی بابیان اینکه در این زمان تمام قطارهای این خط به سمت حرم امام اعزام می‌شوند تصریح کرد: آمادگی برای اعزام قطارهای فوق‌العاده در صورت ازدحام مسافران نیز وجود دارد.

براساس گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین‌الملل شرکت بهره برداری مترو تهران و حومه، گفتنی است، مراسم چهلمین روز درگذشت آیت الله هاشمی رفسنجانی، امروز از ساعت ۱۵ الی ۱۷ در حرم امام (ره) برگزار می‌شود.

مراسم چهلم هاشمی رفسنجانی + جزئیات و حاشیه ها و تصاویر مراسم هاشمی


حتما بخوانید :  رونالدوي برزیلی با همسر جدیدش در حال خوش گذرانی + تصاویر