مرد شبیه به طوطی در شبکه های اجتماعی معروف شد + فیلم و تصاویر

انسان عجیبی که برای شباهت به طوطی ها گوش هایش را نیز برید

مرد شبیه به طوطی : هر روز اتفاقات و مسائل عجیب زیادی در جهان رخ می دهد، اما موردی که قصد داریم به آن بپردازیم، با همه متفاوت است و به طور حتم شما را متعجب خواهد نمود.

950 مرد شبیه به طوطی در شبکه های اجتماعی معروف شد + فیلم و تصاویر

تصاویر عجیب از مرد شبیه به طوطی

فردی ۵۸ ساله به نام «تِد پاروتمَن» در طول چندین سال تغییرات زیادی در ظاهر خود به وجود آورده است. وی تا به حال کارهایی مانند ۱۱۰ خالکوبی، ایجاد ۵۰ سوراخ بر روی بدن، ۷ ایمپلنت، ایجاد سه شاخ، تتو کردن چشم ها، قرار دادن آهنربا درون هر یک از دست ها و ایجاد شکاف در زبان را انجام داده تا شبیه به حیوان مورد علاقه اش به نظر برسد.

مرد طوطی نما این بار تصمیم گرفته عجیب ترین کار عمرش را انجام دهد. وی گوش هایش را برداشته تا بیشتر شبیه طوطی به نظر برسد. او گفته است که خاص بودن را دوست دارد و همواره علاقه داشته متفاوت به نظر برسد. با کاری که او اخیرا انجام داده، می توان گفت که کاملا به هدفش دست یافته است. در ادامه زندگی و کارهای مرد طوطی نما را بررسی می کنیم.

این کارگر بازنشسته کارخانه کفش، از اعضای خانواده اش جدا شده و سال هاست که هیچ یک از آن ها را ندیده است. وی اعتقاد دارد که طوطی ها خانواده اصلی او هستند. مرد طوطی نمای انگلیس، پنج پرنده به نام های الی، تیکا، تیمنه، جِیک و بوبی دارد.

950 مرد شبیه به طوطی در شبکه های اجتماعی معروف شد + فیلم و تصاویرخالکوبی سفیدی چشم ها که اصطلاحا «scleral tattooing» نامیده می شود، کار خطرناکی محسوب می گردد. راس فاکس یکی از کسانی که در این عرصه فعالیت می کند، اظهار داشته که این کار می تواند سر درد های طولانی، حساسیت به نور و در بدترین شرایط نابینایی و از دست رفتن کامل چشم را در پی داشته باشد.

حتما بخوانید :  افراد پولدار در کجای جهان زندگی می کنند + معرفی و جزئیات

951 مرد شبیه به طوطی در شبکه های اجتماعی معروف شد + فیلم و تصاویر

وی از نخستین خالکوبی خود که در سال ۱۹۷۶ میلادی انجام داده، تا به حال هیچگاه تلاش خود را متوقف نکرده است. البته این نکته را باید بگوییم که وی با استفاده از آهنی با دمای ۷۵۰ درجه، بر روی یکی از شانه هایش نماد صلح ایجاد کرده است.

952 مرد شبیه به طوطی در شبکه های اجتماعی معروف شد + فیلم و تصاویر

جراحی گوش های او ۶ ساعت زمان برد و مرد طوطی نما از نتیجه این کار رضایت کامل دارد. وی اظهار داشته: “من بسیار خوشحال هستم. این اتفاق باور کردنی نیست. من مدام دوست دارم خودم را در آینه نگاه کنم.”

dd مرد شبیه به طوطی در شبکه های اجتماعی معروف شد + فیلم و تصاویر

جراحی گوش ها آخرین کار او برای تبدیل شدن کامل به طوطی نیست. وی قصد دارد در قدم بعدی بینی اش را جراحی نماید و آن را شبیه به منقار کند. مرد طوطی نما گفته است: “می دانم که هیچ گاه به طور کامل شبیه طوطی ها نخواهم شد. چشمان آن ها در کنار سرشان قرار دارد و من نمی توانم جای چشم های خود را تغییر دهم.”

fd9ef5b7 58c2 4b72 8382 a4c438df6f9c مرد شبیه به طوطی در شبکه های اجتماعی معروف شد + فیلم و تصاویر

در طول تاریخ، برداشتن گوش ها و یا از بین بردنشان، نوعی مجازات کیفری به همراه داشته است. بر اساس گزارش ها، در سال ۱۷۷۱ مردی با استفاده از پول های تقلبی هر دو گوش خود را برید و آن ها را همراه با حرف R (اول کلمه Rogue به معنای سرکش) بر روی گونه هایش قرار داد. وی جریمه ۱۰۰ دلاری و فرایند تعقیب و گریز را به جان خرید.

1227 مرد شبیه به طوطی در شبکه های اجتماعی معروف شد + فیلم و تصاویر

تنها نکته منفی جراحی گوش برای مرد طوطی نما، این بود که وی دیگر نمی توانست عینکش را درست بر روی چشمانش قرار دهد. او برای حل این مشکل، دو پین فلزی را در دو طرف صورتش قرار داده و عینک را بر روی آن ها می گذارد.

حتما بخوانید :  دوقلوهای خوشتیپ و دوست داشتنی + تصاویر خوش تیپ ترین دوقلوهای دنیا

1211 مرد شبیه به طوطی در شبکه های اجتماعی معروف شد + فیلم و تصاویر

آقای پاروتمن تنها کسی نیست که چنین تغییراتی در بدنش اعمال کرده است. فردی به نام اریک مشهور به «مرد مارمولکی» یکی از نخستین کسانی است که تصمیم گرفته چنین کارهایی را انجام دهد. وی در زمینه ساید شو یا همان اجرای برنامه در سیرک ها و کارناوال ها فعالیت می کند.

4080 مرد شبیه به طوطی در شبکه های اجتماعی معروف شد + فیلم و تصاویر

علی رغم آن که مرد طوطی نما ارتباطی با خانواده اش ندارد و دوستانش نیز انگشت شمار هستند، توانسته برای خودش نامزد پیدا کند. او در این رابطه می گوید: “نامزدم ظاهر مرا دوست دارد خودش نیز در حال تغییر دادن بدنش است. او قصد دارد کارهای بیشتری بر روی خودش انجام دهد.”

ویدیوی زیر شما را بیشتر با این انسان عجیب و غریب آشنا می کند، پیشنهاد می دهیم به تماشای آن بنشینید.

فیلم مردی که خودش را شبیه به طوطی کرده است