مرد عجیب پاکستانی که همه جهان را شگفت زده کرد + تصاویر

عکس مرد عجیب پاکستانی که همه را شگفت زده کرد

مرد عجیب پاکستانی : به نظر می رسد این روزها قوی و هیکلی بودن در همه جای دنیا فراگیر شده است. بعد از آن که سجاد غریبی یکی از هم وطنانمان به خاطر ظاهر عجیبش به هالک ایرانی شهرت یافت، این بار زمزمه هالک پاکستانی به گوش می رسد.

361-w700

«ارباب خضر» را بدون شک می توان قوی ترین فرد پاکستان دانست. این فرد غول پیکر، ۴۳۵ کیلوگرم وزن دارد و ادعا می کند بیشتر این میزان به خاطر ماهیچه های خالص است.

ما در این مقاله قصد داریم زندگی و ویژگی های او را مورد بررسی قرار دهیم. تا پایان همراه باشید.

تصاویر مرد چاق پاکستانی

360-w700این فرد ۲۵ ساله به عنوان قدرتمند ترین مرد کشورش شناخته می شود. مردم به آن لقب هالک و «توده باور نکردنی» داده اند.

361-w700ارباب خضر ۱۹۱ سانتیمتر قدر دارد و وزن آن نیز به ۴۳۵ کیلوگر می رسد. او به سختی تمرین می کند تا بتواند به یک وزنه بردار حرفه ای تبدیل شود.

362-w700وی برای آن که بتواند انرژی و قدرتش را حفظ نماید، هر روز مقدار زیادی غذا می خورد. خضر تنها برای صبحانه ۳۶ عدد تخم مرغ نوش جان می کند. ۳ کیلوگرم گوشت و ۵ لیتر شیر در روز را هم به آن اضافه کنید. در مجموع می توان گفت که بدن وی روزانه ۱۰ هزار کالری انرژی دریافت می کند.

363-w700هالک پاکستانی کار خود را از سن نوجوانی آغاز کرده است. خضر در این رابطه می گوید: “هنگامی که وزن من در ایام جوانی بالا می رفت، تصمیم گرفتم که وزنه برداری حرفه ای شوم و به عناوین قهرمانی دست یابم.”

364-w700هنگامی که به خانه هالک پاکستانی در شهر مردان مراجعه می کنید، با چنین صحنه هایی مواجه می شوید که به نظر کاملا طبیعی جلوه می کنند.

365-w700او عادت دارد که به جنگ تراکتور ها برود. خضر این ماشین های سنگین را با دست های خالی توسط طناب می کشد و قدرتش را به نمایش می گذارد.

366-w700به حالت نشستن او نگاه کنید. هالک پاکستانی در مسابقات وزنه برداری ژاپن اشیای ۴٫۵ تنی را به راحتی جا به جا کرد. بنابراین کشیدن تراکتور برایش کار راحتی محسوب می شود.

367نکته جالب اینجاست که علی رغم ورزش های سنگین و اضافه کردن عضله، موهای وی نیز از رشد خوبی برخوردار هستند.

368-w700بعد از کسب چند عنوان در زمینه وزنه برداری، وی برای موفقیت های بیشتر در آینده برنامه ریزی می کند. خضر در این رابطه می گوید: “هدف نهایی من شرکت در مسابقات کشتی کج «WWE» است. من اهداف خود در زمینه وزن را پیگیری می کنم و با پزشکان در زمینه مصرف مواد غذایی مشورت می نمایم.”

369-w700به فرم و حجم بدن او نگاه کنید. هالک پاکستانی هر کسی را شگفت زده می کند.

370-w700سجاد غریبی هالک ایرانی نیز چند وقت پیش با فیزیک عظیم الجثه خود جهانیان را شگفت زده کرده بود.

مرد عجیب پاکستانی که همه جهان را شگفت زده کرد