مرد ۵۰ ساله ای که با دیدنش شگفت زده خواهید شد + تصاویر و حاشیه ها

چهره جوان و جذاب مرد ۵۰ ساله جنجالی شد +عکس

مرد ۵۰ ساله : مرد اهل سنگاپور که ۵۰ سال سن دارد کاملا مثل جوان هاي ۲۵ ساله می‌ماند! عکس وی بارها در فضای مجازی به اشتراک گذاشته شده هست.چهره جوان مرد سنگاپوری | رسانه هاي آسیایی این روزها با عکس ها و صحبت هاي متعدد در مورد یک عکاس ۵۰ ساله سنگاپوری پر شده که به هیچ عنوان حتی یک روز اکثر از ۳۰ سال به نظر نمیرسد و حتی نمیتوان به او گفت که به خوبی هرچه تمامتر سن دار شده هست!

به گزارش پارس ناز میتوان تعداد اندکی سلبریتی را در دهه ۵۰ سالگی شان به دلیل آورد کهدر سن شان بسیار فوق العاده به نظر می‌رسند ولی با دیدن تصاویر آقای چاندو تان چاره اي جز حیرت ندارید و مجبورید دوباره برای اطمینان اکثر عدد سن او را بخوانید.

2004153729 parsnaz com مرد 50 ساله ای که با دیدنش شگفت زده خواهید شد + تصاویر و حاشیه ها

چاندو تان مدل اسبق و عکاس فشن سنگاپوری

844795674 parsnaz com مرد 50 ساله ای که با دیدنش شگفت زده خواهید شد + تصاویر و حاشیه ها

چندین منبع آنلاین تاکنون تایید کرده اند که این مرد به راستی در دهه ۵۰ سالگی خود به سر می‌برد، از جمله مجله استریت تایمز در سال ۲۰۰۱ با خود او گفت و گو داشته هست. این مرد کیست؟ ظاهرا وی در طی سال هاي دهه ۱۹۸۰ و ۱۹۹۰ یکی از مدلهای مرد پر مشتری در کشور سنگاپور بوده که همان موجب علاقمندی وی به فشن و عکاسی شده هست.

1220820480 parsnaz com مرد 50 ساله ای که با دیدنش شگفت زده خواهید شد + تصاویر و حاشیه ها

حیرت همگان از چهره و اندام مرد ۵۰ ساله سنگاپوری

 

در سال ۱۹۹۶ پس از یک شغل کوتاه مدت بعنوان خواننده پاپ ماندارین ، او حرفه خود را به عکاس فشن تغییر داد و با وجود این که این تغییر برای وی سخت بود ولی در نهایت توانست بسیار پیروز شود. در سال ۲۰۰۶ تان و و دوست خوبش فری اُو یک موسسه عکاسی سرشناس به نام چاندو و فرِي تاسیس کردند

حتما بخوانید :  زوج های همجنس گرا ( معروف ترین زوج های همجنس گرا در جهان )

 

و به گزارش پارس ناز از زمان تاسیس تاکنون با شمار بسیار زیادی از سلبریتی ها و مدلهای آسیایی و بین المللی همکاری کرده اند. کارهای آن ها تاکنون در جلد مجلاتی مثل Elle ، Harper’s Bazaar و … چاپ شده و حتی جانت جکسون «خواهر مایکل جکسون» انها را برای طراحی کاور مجموعه سال ۲۰۰۸ خود به نام “Discipline” گزینه کرد.

205288916 parsnaz com مرد 50 ساله ای که با دیدنش شگفت زده خواهید شد + تصاویر و حاشیه ها

راز چهره بسیار جوان آقای ۵۰ ساله

 

حالا که تا حدودی با این آقا آشنا شدید ، بهتر هست در مورد چگونگی داشتن چنین چهره جوانی صحبت کنیم. قطعا ژنتیک نقش بسیار بالایی را در این مورد ایفا می‌کند ولی چاندو همه ي وقت از تعدادی از عاداتش برای حفظ هیکل و چهره جوانش یاد میکند.

 

در یک مطلب در سال ۱۹۹۳ ، چاندو که در آن زمان مدل بود می‌گفت او از چندان بیدار ماندن در شب اجتناب می‌کند و تنها از گوشت سینه مرغ مصرف کرده و هر روز برنج و مرغ پخته شده سبک هاینیز «Hainanese chicken-rice» می‌خورد. او همین طور دست کم چهار بار در هفته در باشگاه ورزش می کرده هست. گرچه مورد آخر نتیجه خود را داده و هیکل او حتی از ۲۰ سالگی اش نیز بهتر هست.

227511638 parsnaz com مرد 50 ساله ای که با دیدنش شگفت زده خواهید شد + تصاویر و حاشیه ها

وی از سال هاي پیش نیز به دلیل چهره اش دقت رسانه ها را به خود جلب کرده بود

 

این روزها وی هر روز ورزش می‌کند، در یک گفت و گو اخیر چاندو تان گفته او در یک روز معمولی پیش از شروع هرکار دیگری ابتدا ورزش میکند. چاندو تان مدت هاي مدیدی هست که تحسین همگان را برای حفظ چهره جوانش برانگیخته هست. وقتی وی ۳۹ ساله بود نیز مجله اي در مطلب خودش به همین موضوع پرداخته بود.

حتما بخوانید :  عاشق شدن گربه و عشق به گربه دختر همسایه جنجالی شد + عکس

553437793 parsnaz com مرد 50 ساله ای که با دیدنش شگفت زده خواهید شد + تصاویر و حاشیه ها

چهره جوان مرد سنگاپوری

 

حیرت جهان از چهره این عکاس سنگاپوری
بنا به دلایلی چهره شگفت انگیز وی تاکنون در خارج از سنگاپور شناخته شده نبود ولی پس از آنکه در بیست و دوم جولای یک وب سایت چینی عکسهایی از این عکاس همراه با سن او را منتشر کرد، ناگهان دقت همه ي جهان به وی جلب شد تا حدی که فالوئرهای وی در اینستاگرام در طی تنها دو روز ناگهان از ۱۱۰،۰۰۰ به ۱۶۰،۰۰۰ نفر رسید.

 

همین طور تاکنون چنین خبرهایی را در مورد تعداد اندکی از خانم دیدن کرده بودیم، پس شاید وجودچنین ژنی تنها به خانم ها محدود نمی‌شود و میتواند در مردان نیز وجود داشته باشد. این آقا ثابتکرده که داشتن چهره جوان در سنین بالا برای مردان نیز می‌تواند ممکن باشد.

1888766049 parsnaz com مرد 50 ساله ای که با دیدنش شگفت زده خواهید شد + تصاویر و حاشیه ها

تان در سه سالگی در کنار یکی از بستگانش

873608686 parsnaz com مرد 50 ساله ای که با دیدنش شگفت زده خواهید شد + تصاویر و حاشیه ها

چاندو تان در ۱۳ سالگی