مرغ مگس خوار های زیبا و دوست داشتنی + تصاویر

تصاویری زیبا از مرغ مگس در سراسر جهان

مرغ مگس خوار : بسیاری از پرندگان در جهان ظاهر بسیار زیبایی دارند این پرنده های دارای پرهای رنگارنگ و زیبایی می باشند که گونه ای زیبای از پرنده ها به نام مرغ مگس می باشد این پرنده به دلیل کوچکی نام مرغ مگس را به خود اختصاص داده است تاکنون ۱۳۸ گونه از این پرنده را دانشمندان در جهان شناسایی کرده اند این پرنده ها از شهذ گل ها تغذیه می نمایند و ظاهری کوچک ولی زیبا دارند در ادامه جزئیات بیشتر تصاویری زیبا از مرغ مگس در سراسر جهان را در سایت شهر مطلب مشاهده خواهید کرد با ما همراه باشید.

پرنده های آرایش شده که به دست خداوند رنگامیزی شده اند آدم وفتی این پرنده های آرایش شده را میبیند به زیبایی و سلیقه خداوند عشق میورزد که چقد با سلیقه به تک تک موجودات جهان هستی کار کرده است.

پرنده های آرایش شده

وقتی که این پرنده های آرایش شده را می بینیم انگار خدا دست به قلم شده و روی انها رنگامیزی کرده است.

رنگامیزی شگفت انگیز پرنده ها یکی از هنرنمایی خدا است که بدون شک هیچ انسانی قادر نخواهد بود این تنوع رنگی را ایجاد کند.

تاکنون توسط دانشمندان ۳۱۸ نوع مرغ مگس خوار شناسایی شده است که اکثر انواع آنها در آمریکای جنوبی زندگی می‌کنند و بزرگ‌ترین آنها در آمریکای جنوبی هستند.

حتما بخوانید :  عکس های پروفایل حادثه تروریستی تهران برای ابراز همدردی + تصاویر

طبیعت دارای موجودات زیبایی است و در میان پرندگان شاید بتوان گفت زیباترین آنها پرنده مرغ مگس خوار است؛ زیبایی این پرنده واقعاً خیره کننده است.

این پرنده علاوه بر زیبایی که دارد دارای جثه کوچکی است و در تمام طول عمر لحظه‌ای بر زمین نمی‌نشیند؛ این پرنده از شهد شیرین گل‌ها می‌نوشد و وقتی در حال غذا خوردن است منقار آن تا عمق گل فرو می‌رود؛ این پرنده همچنین برای گرفتن حشرات از منقارش استفاده می‌کند.

انواع این پرندگان در بوگاتا زندگی می‌کنند و تا کنون توسط دانشمندان ۳۱۸ نوع مرغ مگس خوار شناسایی شده است که اکثر انواع آنها در آمریکای جنوبی زندگی می‌کنند و بزرگ‌ترین آنها در آمریکای جنوبی است؛ تجار اروپایی و آمریکایی میلیون‌ها مرغ مگس خوار را خشک کردند و به کشورهای دیگر فروختند.

نوک اکثر انواع آنها باریک و تیز است اما بعضی از انواع آنها نوکی مستقیم و برخی نوکی کاملاً خمیده دارند؛ نوک زبان این پرنده دارای تارهای نازک مو است و می‌تواند زبان خود را از طرفین نوک خارج کند.

علاوه بر پرهای رنگین پرهای تزئینی بسیار زیبایی هم دارد که رقصنده‌ها از پرهای آن استفاده می‌کنند.

زیباترین مرغ‌ های مگس خوار


حتما بخوانید :  گنبد حرم حضرت علی (ع) با مراسم خاص رونمایی شد + تصاویر