مرلین مونرو در این خانه خودکشی کرد + تصاویر خانه مرلین مونرو

خانه‌ای که مرلین مونرو در آن خودکشی کرد

مرلین مونرو : تصاویری که برای اولین بار از داخل خانه «مرلین مونرو» منتشر شد. مرلین مونرو پیش از آنکه در سال ۱۹۶۲ میلادی و در سن ۳۶ سالگی از دنیا برود، در خانه ای در حومه ی شهر لس آنجلس زندگی می کرد. خانه ی بازیگر فقید آمریکایی مرلین مونرو که اواخر زندگی خود را در آن سپری کرد در معرض فروش گذاشته شده است. برآورد می شود که این خانه به قیمت تقریبا ۹.۶ میلیون دلار خریداری شود.

مرلین مونرو پیش از آنکه در سال ۱۹۶۲ میلادی و در سن ۳۶ سالگی از دنیا برود، در خانه ای در حومه ی شهر لس آنجلس زندگی می کرد. او بیشتر نقش شخصیت‌هایی را بر عهده می‌گرفت که به “بلوند احمق” شهره شدند. مریلین مونرو از پول‌سازترین ستارگان عصر خود بود و تأثیرگذاری‌هایش در فرهنگ عامه از او یک شمایل فرهنگی ساخته است این خانه ۴ اتاق خواب و سه حمام دارد به علاوه ی یک استخر شنا، باغچه ای بزرگ و یک محوطه مخصوص مهمانان در آن به چشم میخورد.

خانه ی مرلین مونرو در محله “برنت وود” قرار داشته و ۲۶۲۴ متر مربع مساحت دارد و گچ کاری های ظریفی بر روی سقف آن انجام شده است. مرلین مونرو این خانه را به قیمت ۷۵ هزار دلار خریداری کرده بود.

حتما بخوانید :  جدیدترین عکس های اینستاگرامی بازیگران و چهره های ایرانی (سری10)

در سال ۲۰۱۲ این خانه به قیمت ۵.۱ میلیون دلار به فروش رسید. با وجود بازسازی های چندباره این خانه هنوز جزئیات خود را حفظ کرده و به همان شکل باقی مانده است. او در آگوست سال ۱۹۶۲ بعد از خوردن مقادیر زیادی از قرص های آرامش بخش در این خانه خودکشی کرد.

البته مرلین مونرو در روزهای پایانی عمرش از بیماری افسردگی رنج می برد؛ به همین دلیل پس از مرگ او نظریه های گوناگونی درباره مرگ او شکل گرفتند.

برخی عقیده داشتند او برای رهایی از دردش مقداری بیش از اندازه معمول از قرص های آرام بخش را استفاده کرده و به قولی اوردز کرده است. عده ای هم می گفتند به خاطر افسردگی شدیدش دست به خودکشی زده است و دسته ی سوم هم، که بخشی از آنها که بازپرس های قضایی بودند نظریه قتل او را مطرح کردند. به هر حال این خانه جایی است که “مرلین مونرو” آخرین سکانس های زندگی اش را در آنجا بازی کرد.

عکس های خانه مرلین مونرو


حتما بخوانید :  همه چیز در مورد حمیرا (عکس و بیوگرافی)