مرلین مونرو در این خانه خودکشی کرد + تصاویر خانه مرلین مونرو

خانه‌ای که مرلین مونرو در آن خودکشی کرد

مرلین مونرو : تصاویری که برای اولین بار از داخل خانه «مرلین مونرو» منتشر شد. مرلین مونرو پیش از آنکه در سال ۱۹۶۲ میلادی و در سن ۳۶ سالگی از دنیا برود، در خانه ای در حومه ی شهر لس آنجلس زندگی می کرد. خانه ی بازیگر فقید آمریکایی مرلین مونرو که اواخر زندگی خود را در آن سپری کرد در معرض فروش گذاشته شده است. برآورد می شود که این خانه به قیمت تقریبا ۹.۶ میلیون دلار خریداری شود.

مرلین مونرو پیش از آنکه در سال ۱۹۶۲ میلادی و در سن ۳۶ سالگی از دنیا برود، در خانه ای در حومه ی شهر لس آنجلس زندگی می کرد. او بیشتر نقش شخصیت‌هایی را بر عهده می‌گرفت که به “بلوند احمق” شهره شدند. مریلین مونرو از پول‌سازترین ستارگان عصر خود بود و تأثیرگذاری‌هایش در فرهنگ عامه از او یک شمایل فرهنگی ساخته است این خانه ۴ اتاق خواب و سه حمام دارد به علاوه ی یک استخر شنا، باغچه ای بزرگ و یک محوطه مخصوص مهمانان در آن به چشم میخورد.

خانه ی مرلین مونرو در محله “برنت وود” قرار داشته و ۲۶۲۴ متر مربع مساحت دارد و گچ کاری های ظریفی بر روی سقف آن انجام شده است. مرلین مونرو این خانه را به قیمت ۷۵ هزار دلار خریداری کرده بود.

حتما بخوانید :  امینه گولشی بازیگر زیبای سریال هرگز تسلیم نمی شوم + عکس و بیوگرافی

در سال ۲۰۱۲ این خانه به قیمت ۵.۱ میلیون دلار به فروش رسید. با وجود بازسازی های چندباره این خانه هنوز جزئیات خود را حفظ کرده و به همان شکل باقی مانده است. او در آگوست سال ۱۹۶۲ بعد از خوردن مقادیر زیادی از قرص های آرامش بخش در این خانه خودکشی کرد.

البته مرلین مونرو در روزهای پایانی عمرش از بیماری افسردگی رنج می برد؛ به همین دلیل پس از مرگ او نظریه های گوناگونی درباره مرگ او شکل گرفتند.

برخی عقیده داشتند او برای رهایی از دردش مقداری بیش از اندازه معمول از قرص های آرام بخش را استفاده کرده و به قولی اوردز کرده است. عده ای هم می گفتند به خاطر افسردگی شدیدش دست به خودکشی زده است و دسته ی سوم هم، که بخشی از آنها که بازپرس های قضایی بودند نظریه قتل او را مطرح کردند. به هر حال این خانه جایی است که “مرلین مونرو” آخرین سکانس های زندگی اش را در آنجا بازی کرد.

عکس های خانه مرلین مونرو

brentwood marilyn monroe woning go with the vlo مرلین مونرو در این خانه خودکشی کرد + تصاویر خانه مرلین مونرو bungalow marilyn monroe deur go with the vlo مرلین مونرو در این خانه خودکشی کرد + تصاویر خانه مرلین مونرو marilyn monroe brentwood bungalow moord go with the vlo 2 مرلین مونرو در این خانه خودکشی کرد + تصاویر خانه مرلین مونرو marilyn monroe brentwood bungalow muur go with the vlo مرلین مونرو در این خانه خودکشی کرد + تصاویر خانه مرلین مونرو marilyn monroe brentwood haard bungalow go with the vlo مرلین مونرو در این خانه خودکشی کرد + تصاویر خانه مرلین مونرو marilyn monroe brentwood haard go with the vlo مرلین مونرو در این خانه خودکشی کرد + تصاویر خانه مرلین مونرو marilyn monroe brentwood stoeltje go with the vlo مرلین مونرو در این خانه خودکشی کرد + تصاویر خانه مرلین مونرو marilyn monroe bungalow brentwood zwembad go with the vlo مرلین مونرو در این خانه خودکشی کرد + تصاویر خانه مرلین مونرو marilyn monroe bungalow dood go with the vlo مرلین مونرو در این خانه خودکشی کرد + تصاویر خانه مرلین مونرو marilyn monroe bungalow tuin go with the vlo مرلین مونرو در این خانه خودکشی کرد + تصاویر خانه مرلین مونرو marilyn monroe dood 1962 bed go with the vlo مرلین مونرو در این خانه خودکشی کرد + تصاویر خانه مرلین مونرو marilyn monroe dood 1962 brentwood go with the vlo مرلین مونرو در این خانه خودکشی کرد + تصاویر خانه مرلین مونرو marilyn monroe drempel brentwood go with the vlo مرلین مونرو در این خانه خودکشی کرد + تصاویر خانه مرلین مونرو marilyn monroe huis brentwood go with the vlo 2 مرلین مونرو در این خانه خودکشی کرد + تصاویر خانه مرلین مونرو marilyn monroe kennedy 1962 go with the vlo مرلین مونرو در این خانه خودکشی کرد + تصاویر خانه مرلین مونرو marilyn monroe keuken brentwood go with the vlo مرلین مونرو در این خانه خودکشی کرد + تصاویر خانه مرلین مونرو marilyn monroe keuken bungalow brentwood go with the vlo مرلین مونرو در این خانه خودکشی کرد + تصاویر خانه مرلین مونرو marilyn monroe life magazine 3 augustus 1962 go with the vlo مرلین مونرو در این خانه خودکشی کرد + تصاویر خانه مرلین مونرو marilyn monroe moord huis go with the vlo مرلین مونرو در این خانه خودکشی کرد + تصاویر خانه مرلین مونرو marilyn monroe patio brentwood go with the vlo مرلین مونرو در این خانه خودکشی کرد + تصاویر خانه مرلین مونرو marilyn monroe tuin brentwood dood go with the vlo مرلین مونرو در این خانه خودکشی کرد + تصاویر خانه مرلین مونرو marilyn monroe woonkamer bungalow go with the vlo مرلین مونرو در این خانه خودکشی کرد + تصاویر خانه مرلین مونرو marilyn monroe zwembad brentwood go with the vlo مرلین مونرو در این خانه خودکشی کرد + تصاویر خانه مرلین مونرو murder of marilyn monroe case closed go with the vlo مرلین مونرو در این خانه خودکشی کرد + تصاویر خانه مرلین مونرو zwembad brentwood marilyn monroe go with the vlo مرلین مونرو در این خانه خودکشی کرد + تصاویر خانه مرلین مونرو


حتما بخوانید :  بازیگران و ستاره های ایرانی در اینستاگرام ( عکس های جدید سری اول )