مرگ جراح زن جوان در بیمارستان رودسر + جزئیات و عکس

زن-.p41503″ data-posttitle=”تحقیقات برای کشف راز جراح زن جوان در رودسر”>

تحقیقات برای کشف راز جراح زن جوان در رودسر

مرگ جراح زن جوان در بیمارستان رودسر : همزمان با مرگ عجیب یک جراح زن، تحقیقات قضایی و پلیسی درباره علت اصلی مرگ وی در بیمارستان شهید انصاری رودسر آغاز شد.

0000

مرگ جراح زن در بیمارستان رودسر

همزمان با مرگ عجیب یک جراح زن، تحقیقات قضایی و پلیسی درباره علت اصلی مرگ وی در بیمارستان شهید انصاری رودسر آغاز شد.

مریم ناصری – ۳۶ ساله – از جمله پزشکان طرح سهمیه زنان بود که چند ماه پیش به خاطر فوت پدرش دچار فشار روحی شدید شده بود. ازسوی دیگر او بدلیل تنهایی مادرش ومشکلات شدید خانوادگی درخواست انتقالی به شهر خودش را داشت اما مسئولان دانشگاه علوم پزشکی گیلان با انتقال وی به رشت مخالفت کردند.

مرگ جراح زن جوان در حین انجام کار در بیمارستان رودسر

بررسی آخرین پیام های ارسالی او برای دوستانش نیزنشان داد وی در مورد تعهد سهمیه زنان که ابتدا چهار ساله و سپس ۱۲ساله شده بود بشدت ابراز ناراحتی واعلام کرده بود به دلیل فشار روحی و شرایط سخت دوری از خانواده و همکاری نکردن مسئولان دانشگاه، طرح سهمیه زنان را رها خواهد کرد و ادامه کار نمی دهد. این درحالی است که خانم دکتر جوان سال گذشته به عنوان پزشک نمونه انتخاب شده بود.جسد وی بامداد چهارشنبه درحالی که کنترل تلویزیون در دستش بود در اتاق پزشکان بیمارستان در حالی پیدا شد که بی حرکت روی صندلی افتاده بود.

حتما بخوانید :  مراسم جن گیری و آزاد شدن روح + عکس جن گیری از روح اسیر یک زن

در همین حال طلعت کاویانی – مدیر رسانه ای دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان گیلان- گفت:علت مرگ پزشک متخصص جراحی عمومی بیمارستان رودسر در دست بررسی است.بنا بر اعلام وی، هیچ مورد مشکوکی در مورد فوت این پزشک در اتاق پزشکان دیده نشده است. با این همه، پرونده مرگ این پزشک برای بررسی بیشتر به پزشکی قانونی استان گیلان ارجاع شد.به گفته کاویانی این پزشک مجرد، ۳۶ ساله، اهل رشت بود و پنج سال سابقه خدمت داشت.

تحقیقات برای کشف راز جراح زن جوان در رودسر


حتما بخوانید :  خواننده زن آمریکایی از پسر ایرانی مدل باردار است + عکس