مرگ دنیا فنی زاده (عروسک گردان کلاه قرمزی) تکذیب شد + عکس و فیلم

دنیا فنی زاده عروسک گردان کلاه قرمزی صبح امروز درگذشت

مرگ دنیا فنی زاده : دنیا فنی زاده هنرمند مشهوری که عروسک گردانی کلاه قرمزی، خاله قورباغه و برخی عروسک های شهر موش ها را بر عهده داشت، صبح امروز بر اثر بیماری سرطان جان به جان آفرین تسلیم کرد. نزدیکان وی صحت این خبر را تایید کرده و از درگذشت او در بیمارستان خبر داده اند.

fanizadeh

شایعه مرگ دنیا فنی زاده

خانم فنی زاده قبلا در مصاحبه ای در پاسخ به عدم حضورش در برنامه کلاه قرمزی گفته بود: ” دو نوع نبودن داریم؛ یکی آن که من کلا نباشم که تنها خداوند از آن آگاه است، و یا آن که دیگر من عروسک گردان کلاه قرمزی نباشم که در این صورت بسیار ناراحت می شوم. با این حال اگر گروه این چنین تشخیص دهد، می پذیرم و تنها خواهشم از آن ها این است که بگذارند در این مجموعه حضور داشته باشم.”

فیلم های سینمایی «گربه آواز خوان»، «نخودی» و سری «کلاه قرمزی» و مجموعه های «بز زنگوله پا»، «هادی و هدی»، «خاله عنکبوت»، «موش نمکی»، «جقجقه و فرفره» و «جینگیل و فینگیل»، از جمله کارهای انجام شده توسط مرحوم فنی زاده هستند.

به روز رسانی:مادر دنیا فنی زاده در گفتگو با یکی از خبرگزاری ها، این خبر را تکذیب کرده و از مداوای دخترش در یکی از بیمارستان ها خبر داده است. وی گفته: “تنها کسانی که از دنیا خبر دارند، من و خواهرش هستیم و هیچ کس دیگری اطلاعات دقیقی درباره او ندارد. مدت ها پیش این شایعات درباره پدرش مطرح شد و اکنون نیز این چیزها درباره دنیا مطرح می گردد.”

فیلم تکذیب خبر درگذشت دنیا فنی زاده