مرگ ناگهانی زن میانسال در اتاق عمل تهران + جزئیات و علت مرگ

فوت ناگهانی زن میانسال در اتاق عمل پایتخت

مرگ ناگهانی زن میانسال : زن میانسالی که برای عمل جراحی کمر به مرکز درمانی در تهران رفته بود، پس از تزریق ماده بیهوشی فوت کرد. شوهر زن فوت شده در دادسرای جنایی از کادر پزشکی شکایت کرد.

مرگ ناگهانی زن میانسال تهرانی در اتاق عمل

چند روز قبل مأموران پلیس از مرگ مشکوک زن میانسال ۵۰ ساله ای در یکی از بیمارستان های پایتخت باخبر و راهی محل شدند. بررسی ها نشان داد زن میانسال فوت شده پس از بیهوشی برای انجام عمل جراحی به طور ناگهانی فوت کرده است. شوهر زن فوت شده گفت:همسرم مدتی بود ناراحتی کمر داشت، به همین دلیل امروز برای انجام عمل جراحی کمر به این مرکز آمدیم. ساعتی قبل تیم پزشکی او را به اتاق عمل منتقل کردند تا مورد جراحی قرار بگیرد. در حالی که منتظر بودم همسرم سالم از اتاق عمل بیرون بیاید به من خبر دادند که او پس از تزریق ماده بی هوشی دیگر به هوش نیامده و فوت کرده است. الان من از کادر پزشکی اتاق عمل شکایت دارم.

فوت ناگهانی زن میانسال

شکایت همسر زن میانسال از کادر پزشکی بیمارستان

با طرح این شکایت پرونده برای رسیدگی به دادسرای امور جنایی تهران فرستاده شد. قاضی مدیر روستا، بازپرس شعبه ششم دادسرا پس از بررسی شکایت، پرونده را برای رسیدگی به دادسرای ویژه جرائم پزشکی فرستاد تا تشکیل کمیسیون پزشکی علت اصلی مرگ زن میانسال مشخص شود. تحقیقات درباره این حادثه ادامه دارد.

حتما بخوانید :  بازی ایران ازبکستان 22 خرداد 96 ( تصاویر و حاشیه های جالب و نتیجه بازی )

فوت ناگهانی زن میانسال در اتاق عمل پایتخت