مرگ کری فیشر بازیگر فیلم جنگ ستارگان در سن ۶۰ سالگی +عکس

کری فیشر بازیگر فیلم جنگ ستارگان در سن ۶۰ سالگی درگذشت

مرگ کری فیشر : «کری فیشر» بازیگر سه گانه اصلی فیلم جنگ ستارگان و ایفا کننده نقش «پرنسس لیا اورگانا»، دیشب در سن ۶۰ سالگی درگذشت. وی هفته گذشته دچار حمله قلبی شده بود.

5dea49e85d1672067a19ae1306b8ba353e1eac91be17d09a3ee9a50c3fa7db8d مرگ کری فیشر بازیگر فیلم جنگ ستارگان در سن ۶۰ سالگی +عکس

«سیمون هالز» سخنگوی آن ها از طرف «بیلی لورد» دختر خانم فیشر این بیانیه را منتشر کرده است:

با نهایت تاسف و ناراحتی باید اعلام کنم که بیلی لورد، مرگ مادرش در ساعت ۸:۵۵ دقیقه صبح (به وقت محلی) را تایید می کند. تمام دنیا خانم فیشر را دوست داشتند و به طور حتم جای خالی او احساس می شود. تمام خانواده از شما برای دعا ها و نگرانی هایان تشکر می کنند.

فیشر با بازی در نقش «پرنس لیا» به شدت مطرح شد و مردم دنیا این گونه با وی آشنا شدند. با این حال او به نویسندگی خود ادامه داد. هر دو کتاب زندگی نامه مانند او یعنی «Wishful Drinking»و «The Princess Diarist»بازتابی طنز و دردناک از خود اوست. صداقت کری فیشر درباره سلامت روانی اش و شوخ طبعی در این رابطه، وی را مورد تحسین همگان قرا داده است.

خانم فیشر به غیر از جنگ ستارگان، در فیلم های دیگری نیز بازی کرده بود. «برادران بلوز»، «هانا و خواهران»، «وقتی که هری سالی را ملاقات کرد» و «مرگ ناگهانی فِرِد»، از جمله فیلم هایی هستند که ستاره هالیوود در آن ها به ایفای نقش پرداخته بود.

حتما بخوانید :  بستری شدن جمشید مشایخی در بیمارستان + دلیل بستری شدن + فیلم

عکس قدیمی کری فیشر

4259952 مرگ کری فیشر بازیگر فیلم جنگ ستارگان در سن ۶۰ سالگی +عکس

علاوه بر بازیگری و نویسندگی، وی در کارهای دیگری نیز مشارکت داشته است. «آقا و خانم اسمیت»، «جیغ ۳» و خود «جنگ ستارگان»، از جمله شاخص ترین کارهایی هستند که از زیر نظر وی رد شده اند. مراسم مختلف، سخن رانی ها و کتاب های وی، از شخصیت بالا و هوش سرشار خانم فیشر حکایت داشتند. وی آخرین نقش خود را در قسمت هشتم جنگ ستارگان ایفا نمود. این فیلم سال میلادی آینده اکران خواهد شد.

image 13951007735 fisher6 مرگ کری فیشر بازیگر فیلم جنگ ستارگان در سن ۶۰ سالگی +عکس

عکس های کری فیشر

9502 28t898 مرگ کری فیشر بازیگر فیلم جنگ ستارگان در سن ۶۰ سالگی +عکس

حتما بخوانید :  همسر جورج کلونی و زندگی جالب و شگفت انگیزش + تصاویر اَمل عَلَم الدین