وقتی مریم معصومی بازیگر زن جوان ایرانی عاشق می شود + تصاویر

عاشق شدن مریم معصومی از زبان خودش

مریم معصومی بازیگر جوان سینمای کشور ایران، در دنیای بازیگری خوش درخشیده هست، وی تازه کار هست و برایش آینده روشنی انتظار می رود. شامگاه شنبه ۶ خرداد ۹۶ برنامه دورهمی با اجرای مهران مدیری ساعت ۲۳ روی آنتن شبکه نسیم رفت . مریم معصومی بازیگر جوان کشورمون مهمان مهران مدیری در برنامه دورهمی بود. مهران مدیری نخستین سوال خود از بازیگر سه دونگ سه دونگ را اینگونه آغاز کرد.

مریم معصومی

عاشق شدن مریم معصومی از زبان خودش +عکسلیسانس علوم سیاسی و فوق لیسانس روابط بین الملل دارید ، چطور بازیگر شدید؟ مریم معصومی گفت :در دوران جوانی دوست داشتم بازیگر شوم و به همین خاطر علوم سیاسی را گزینش کردم و اگر روزی شرایطی فراهم شود که رئیس جمهور شوم به خانم ها رسیدگی بیشتری میکنم چون به نظر من واقعا به خانم ها در جامعه ظلم شده هست.

اما درمورد این که چطور بازیگر شدم باید بگویم در میان خانواده من هنر جایگاهی ندارد و انها دوست داشتند که من پزشک یا مهندس شوم به همین خاطر من دانشگاه رفتم و به انها قول دادم تا مرحله دکترا پیش بروم اما در کنار آن به بازیگری روی آوردم و در حال حاضر حدود ۸ سال هست که وارد دنیای بازیگری شده ام .

مخالفت پدر و مادر مریم معصومی با بازیگر شدن او

خانه دار هستم. دو خواهر و یک برادر مریم ازدواج کردند و فقط مریم و برادر بزرگترش مجرد هستند و با ما زندگی می‌کنند. مریم از بچگی در همه زمینه‌ها مثل نقاشی، موسیقی و… خیلی با استعداد بود. ولی هیچ وقت دوست نداشتم مریم به سمت هنر و بازیگری برود. مریم می‌خواست بازیگری – کارگردانی بخواند ولی من به شدت مخالف بودم و می‌گفتم یا باید دکتر بشوی یا مهندس که باعث رنجش مریم می‌شد. وقتی که وارد دبیرستان شد رفتم رشته ریاضی ثبت نامش کردم ولی وقتی که فهمید من رشته ریاضی ثبت‌نامش کردم خیلی ناراحت شد و گفت من ریاضی دوست ندارم و می‌خواهم علوم انسانی بخوانم.با توجه به این‌که مرغ مریم خانم یه پا داره! رشته‌اش را عوض کرد. من و پدرش موافقت کردیم که رشته انسانی بخواند به این شرط ‌که هر رشته‌ای می‌خواند دکترایش را بگیرد.

مریم معصومی

همیشه معلم‌هایش دوستش داشتند و می‌گفتند که خیلی با استعداد، متواضع و با گذشت و خونگرم است. همیشه نمره‌هایش خوب بود و حتی معدل پیش دانشگاهی‌اش ۶۰/۱۹ شد! در دانشگاه هم نمراتش بالا بود و خیلی زود درس‌هایش را پاس کرد و درسش تمام شد. بعد از لیسانس هم وارد بازیگری شد. من و پدرش اول مخالف بودیم. چون همیشه یک هاله‌ای دور سینما وجود دارد و به آدم استرس می‌دهد. اولین باری که مریم رفت جلوی دوربین ما اصلا اطلاع نداشتیم و خانم یک روز آمد و گفت رفتم فیلم بازی کردم! اولین باری که تصویرش را در تلویزیون دیدیم از آن سختی‌ها دست برداشتیم و دیدیم که توانایی‌اش را دارد. من همیشه سعی کردم دخترم را طوری تربیت کنم که یک خانم کامل باشد برای جامعه‌ای که در آن زندگی می‌کنم و فکر می‌کنم تلاشم جواب داده است، چون اطرافیان این را به من می‌گویند.

حتما بخوانید :  بدل محمدرضا گلزار در ایران ، با دیدنش شگفت زده می شوید + عکس

عکس کودکی مریم معصومی

 مریم معصومی مریم معصومی چگونه بازیگر شد

من شاگرد استاد سمندریان بودم و سال ۸۸ با یک تله فیلم کارم را آغاز کردم و از همان ابتدا تصمیم گرفتم که بازیگری را به صورت حرفه اي بیاموزم به همین خاطر در کلاس هاي استاد سمندریان شرکت کردم و با طنز سه دونگ سه دونگ در تلویزیون شناخته شدم . من به بازیگری علاقه زیادی دارم و دوست دارم در این اساس پیشرفت کنم

و علاقه زیادی به بازی در نقش هاي منفی دارم چون در زندگی شخصی ام آدم منفی هستم و اگر عصبانی شوم خیلی ترسناک میشوم و من در کنار بازیگری یک سال هست که پیانو را به صورت حرفه اي شروع کرده ام.

عاشق شدن مریم معصومی از زبان خودش +عکسعشق مریم معصومی در دورهمی لو رفت

مجری برنامه دورهمی پرسید :عاشق شده اید؟ مریم معصومی بازیگر مفید کشورمون گفت :من تفاوت زیادی بین عشق و دوست داشتن قائل هستم من عاشق نیستم اما دوست داشتن در زندگی ام جریان دارد . ماجرای دوست داشتن مربوط به ۳ سال پیش هست که هنوز هم ادامه دارد .

خانم بازیگر در جواب مهران مدیری که پرسید چرا ازدواج نمی‌کنید گفت :ازدواج مقوله بسیار پیچیده اي هست. من برخلاف خانم هاي زیادی که می‌گویند شوهر نیست باید بگویم یکی از دلایلی که ازدواج نمی کنم تعداد زیاد خواستگارهایم هست که گزینه را برایم سخت کرده هست که مهران مدیری در این بخش با خنده گفت پس تکلیف آن عزیزی که دوستشان داشتید چه می‌شود؟ بله آن آقای عزیز قرار هست به زودی خیلی خوشبخت شوند ….

عکس های جدید مریم معصومی

عاشق شدن مریم معصومی از زبان خودش +عکسمهمان برنامه دورهمی ادامه داد ازدواج مقوله بسیار پیچیده اي هست و من چون آدم مسئولیت پذیری هستم ترجیح میدهم اگر قرار هست ازدواج کنم تمام وقتم را برای همسر و فرزندم بگذارم.

مریم معصومی بازیگر جوان سریال هاي تلویزیون درمورد سفیر سندروم داون بودن توضیح داد :من سالها پیش دغدغه انجام کارهای خیر برای بچه هاي بیمار را داشتم تا این که در یک نمایشگاه با بچه هاي داون آشنا شدم و در حال حاضر حدود ۵ ماهی هست که سفیر این بچه ها هستم و در ادامه درمورد این مریضی توضیحاتی را ارائه داد.

حتما بخوانید :  ازدواج حدیث میرامینی + تصاویر مراسم عروسی + بیوگرافی حدیث میرامینی

تیپ جدید مریم معصومی

عاشق شدن مریم معصومی از زبان خودش +عکسمهران مدیری درمورد مهم ترین ویژگی مریم معصومی پرسید که گفت:من آدم بسیار دلسوز و مهربانی هستم و اگر کسی بدترین رفتار را با من بکند تا سه بار به او فرصت میدهم و با او رفتار خوبی می‌کنم اما اگر سه بار مهلت او تمام شود اصلا دیگر روی خوش به او نشان نمی دهم و در جواب پرسش مهران مدیری که پرسید

در خانه دست به سیاه و سفید نمیزنید گفت :بله درست هست من از بچگی همچنین بودمم اما دستپخت خوبی دارم و اگر تنها باشم از گرسنگی نخواهم مرد.

عاشق شدن مریم معصومی از زبان خودش +عکسدر بخش پایانی برنامه مریم معصومی درمورد احساس خوشبختی که دارد گفت و خدا را برای این حس مفید شکر کرد و با تقدیم کردن یک تندیس که از بچه هاي داون گرفته بود از برنامه خداحافظی کرد.

عاشق شدن مریم معصومی از زبان خودش +عکسعکس مریم معصومی،مریم معصومی و همسرش،مریم معصومی ازدواج

عاشق شدن مریم معصومی از زبان خودش +عکسعکس های سلفی مریم معصومی

عاشق شدن مریم معصومی از زبان خودش +عکس

مریم معصومی،عکس هاي مریم معصومی،عکس هاي مریم معصومی،

عاشق شدن مریم معصومی از زبان خودش +عکس

مریم معصومی و خواهرش مرجان نازنین

Image result for ‫مریم معصومی‬‎

مریم معصومی و خواهرش مرجان

مریم معصومی با حجاب

مریم معصومی در مشهد مقدس

مریم معصومی و همسرش عکس بیوگرافی (1) مریم معصومی و همسرش عکس بیوگرافی (2)

مریم معصومی و همسرش !

این عکس به عنوان ” همسر مریم معصومی ” معرفی میشود که کاملا کذب و شایعه است. در این عکس مریم معصومی به همراه خواهر زاده شان هستند.

تیپ و لباس های جدید مریم معصومی

مریم معصومیمریم معصومی