مسابقه دوی عروس و داماد ها در تایلند + دوی ماراتون عروس و داماد

دو ماراتن عروس و دامادهای جوان در تایلند

مسابقه دوی عروس و داماد : کشور تایلند یکی از پیشرفته ترین و زیباترین کشورها در منطقه خاورمیانه می باشد در این کشور مردمانش آداب و رسوم های جالب برای خود دارند در یک مسابقه دوماراتن که برای عروس و دامادها برگزار شد این مسابقه با لباس عروس و کت و شلوار دامادی در حال دویدن بودند این مسابقه ها و جشنواره ها باعث می شود تایلند پر جاذبه ترین کشور در دنیا باشد همه ساله عروس و دامادهای مشتاق با ثبت نام در این مسابقه های دوماراتن شرکت می نمایند در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر دوماراتن عروس و دامادهای جوان در تایلند را در سایت شهر مطلب خواهید دید با ما همراه باشید.

مسابقه دو ماراتن بین عروس و دامادها در تایلند برگزار شد در این جشنواره ۲۵۰ زوج جوان با لباس عروس و داماد شرکت کردند.

در کشورهای مختلف برای جذب توریست های خارجی جشنواره های مختلفی برگزار میشود اصلا نوع و موضوع جشنواره برای آنها مهم نیست تنها چیزی که برای انها مورد اهمیت است جمع کردن مردم و برپایی جشن و شادی در بین انها است.

این یکی از مهمترین ترفندها و روش های جذب توریست میباشد که باعث درامد زایی کلانی برای انها میشود.

جشنواره دوی عروس و داماد

این سبک از جشنواره برای جذب توریست یکی از کم هزینه ترین و راحت ترین روش ها میباشد که با صرف هزینه ای بسیار ناچیز و جمع کردن مردم درامد زایی بسیار زیادی به دست خواهند اورد.

حتما بخوانید :  تزیین لباس زنان مصر باستان با ایده ها و مدل های جالب + تصاویر

در بین کشورهای آسیایی تایلند ، چین و هندوستان بیشتر جشنواره ها را برگزار میکنند و همین امر باعث میشود که گردشگران خارجی در زمان های مشخصی که این جشنواره ها برگزار میشوند خود را به این کشورها رسانده تا در این جشنواره ها شرکت کنند.

در کشور تایلند نیز جشنواره های بسیار زیادی برگزار میشود که روز گذشته یکی از این جشنواره ها به شکل بسیار جالب و خاصی برگزار شد.

در شهر بانکوک کشور تایلند جشنواره مسابقه دو بین زوج‌های جوان با لباس عروس داماد برگزار شد که استقبال بسیار زیاد از آن گردید.

۲۵۰ زوج جوان با لباس عروس و داماد در یکی از پارک های شهر بانکوک تایلند برای شرکت در مسابقه دو دسته جمعی شرکت کردند.

در این جشنواره ۲۸ هزار دلار جوایز در نظر گرفته شد.

یکی از زن‌های شرکت کننده گفت مسابقه بسیار خوبی بود و من در بین راه حسابی خسته شدم و همسرم من را بغل کرد و ادامه مسیر را در آغوش او سپری کردم خیلی برایم حس زیبایی بود. این مسابقه پیام زیبایی داشت پیامش این بود که همسران باید تا آخر خط پایان در کنار یکدیگر باشند و نباید یکدیگر را تنها بگذارند.

مسابقه عروس و داماد

همه ساله گروهی از عروسها و دامادهای مشتاق به صورت دسته جمعی در این دو ماراتن شرکت می کنند . هر یک از شرکت کنندگان موظفند برای دویدن کفش های کتانی به پا کنند .

حتما بخوانید :  متن های زیبا برای تسلیت وفات حضرت معصومه + پوستر های جدید

در پایان مسابقه به بهترین عروس و داماد که توانسته باشند از دیگر رقبای خود پیشی بگیرند جایزه داده خواهد شد .

عکاس رویترز تصاویر دیدنی از این رقابت در بانکوک تایلند گرفته و در فضای مجازی منتشر کرده است .

مسابقه دو ماراتن بین عروس و دامادها