مصدوم شدن فرناندو در بازی دپورتیوو لاکرونیا + فیلم و تصاویر

آخرین وضعیت فرناندو تورس پس از مصدومیت شدید در دیدار مقابل دپورتیوو لاکرونیا

مصدوم شدن فرناندو : فرناندو تورس، مهاجم اسپانیایی اتلتیکو مادرید که در دیدار تیمش مقابل دپورتیوو لاکرونیا به شدت مصدوم و بیهوش شده بود، دقایقی پیش به هوش آمده است.

14884906409303 آخرین وضعیت فرناندو تورس پس از مصدومیت شدید در دیدار مقابل دپورتیوو لاکرونیا

ظاهرا مصدومیت تورس از ناحیه گردن نبوده و او در برخورد با زمین بازی بیهوش شده است. خوشبختانه طبق گزارش‌های منتشر شده، او به هوش آمده و با اطرفیان خود نیز صحبت کوتاهی داشته است. پزشکان مشغول انجام آزمایشات بیشتر هستند و طبق اعلام باشگاه اتلتیکو مادرید، تورس امشب را در بیمارستان سپری خواهد کرد.

فیلم مصدم شدن فرناندو

تابدین لحظه آنچه قطعی‌ست هوشیاری تورس است. تورس به گفته باشگاه و منابع موثق حاضر در بیمارستان، دچار یک ضربه مغزی شده و به نظر از ناحیه گردن نیز آسیب دیده است. هنوز خبر رسمی و اینکه ضربه‌ای که به سر تورس وارد شده تا چه اندازه سلامتی او را با خطر مواجه خواهد کرد، منتشر نشده است.

2 11 آخرین وضعیت فرناندو تورس پس از مصدومیت شدید در دیدار مقابل دپورتیوو لاکرونیا

فیلیپه لوئیس پس از بازی درباره وضعیت تورس به خبرنگاران گفت:

خبرهایی که ما تاکنون دریافت کرده‌ایم، حاکی از وضعیت خوب و پایدار فرناندوست و در حال حاضر هم مهم‌ترین چیز، سلامتی فرناندوست. مهم این است که حال تورس خوب است. او علاوه بر اینکه بازیکن مهمی برای باشگاه است، انسان و دوست بسیار خوبی نیز برای همه ما به شمار می‌رود. بازی کردن پس از دیدن این صحنه آسان نبود اما همانطور که گفتم، فعلا فقط و فقط سلامتی تورس اهمیت دارد.

عکس های مصدومیت شدید فرناندو

باشگاه اتلتیکو نیز در حساب رسمی خود در توئیتر از همه پیام‌های دلگرم کننده مردم، تشکر کرد.

حتما بخوانید :  فیلم حضور روحانی در محل حادثه ساختمان پلاسکو + جزئیات