رابطه جنسی دو برادر دانش آموز با معلم زن جوان + تصاویر خانم معلم

رابطه جنسی دانش آموز با معلم زن جوان آمریکایی

معلم زن جوان : معلم زن جوان آمریکایی به همخوابی با دو پسر نوجوان که هر دو با هم برادر هستند متهم شده است. در آمریکا امثال این اخبار هر روزه به گوش می رسد.

313757457 parsnaz ir رابطه جنسی دو برادر دانش آموز با معلم زن جوان + تصاویر خانم معلمرابطه جنسی با معلم زن

آلتیک بریانه معلمی که در ایالت یوتا آمریکا با دانش آموزان خود رابطه نامشروع برقرار می‌کرد پس از مدتی کوتاه از زندان آزاد شد. بیشتر قربانیان این معلم از گفتن اتفاق تلخی که برای آنها در مدرسه افتاده بود خودداری می‌کردند اما دو برادر ۱۶ و ۱۷ ساله که طعمه بریانه شده بودند با مراجعه به پلیس از شکنجه‌های این معلم پرده برداشتند.

این معلم در بازجویی‌های خود گفته است از این عمل پشیمان نیست!تمامی افرادی که در این مدرسه کار می‌کردند از رابطه‌های نامشروع بریانه با دانش آموزانش باخبر بودند اما پس از به دام افتادن او هرگونه اتهام وارده را رد کردند.

48036910 parsnaz ir رابطه جنسی دو برادر دانش آموز با معلم زن جوان + تصاویر خانم معلمبه گزارش شهر مطلب مادر این دو فرزند که از حکم تبرئه شدن معلم متجاوز به‌شدت عصبانی شده بود گفت: قرار بود بریانه ۳۰ سال در زندان بماند تا شاید مرهمی باشد بر دل‌هایمان ولی تعجب می‌کنم که چرا در دادگاه تجدیدنظر حکم به تبرئه شدن وی صادرشده است.

حتما بخوانید :  هیفا وهبی خواننده زن ( از تجاوز به هیفا وهبی تا ماجرای داعش ) + عکس

دانش‌آموزانی که مورد آزار و اذیت قرارگرفته هم‌اکنون به علت افسردگی حاد در بیمارستان بستری هستند. بحران اخلاقی در سیستم آموزشی آمریکا خبر تازه نیست، پایگاه اینترنتی word net daily در گزارشی جنجالی نام بیش از ۴۰ معلم فاسد که در مدارس خود اقدام به آزار دانش آموزان را کرده‌اند افشا کرده است و خبر از فساد بزرگ اخلاقی در مدارس آمریکا داده است.

رابطه جنسی دو برادر دانش آموز با معلم زن جوان + تصاویر خانم معلم


حتما بخوانید :  پدر حسین رضازاده درگذشت ، تصاویر حسین رضازاده در غم از دست دادن پدر