منفجر شدن هدفون روی صورت زن جوان + تصاویر انفجار هدفون

انفجار هدفون روی صورت زن جوان+عکس

منفجر شدن هدفون : انفجار هدفون در گوش یک مسافر زن در حین پرواز هواپیما موجب سوختگی صورت وی شد.

انفجار هدفون سر و صورت دختر جوان را سوزاند

انفجار باتری و آتش گرفتن یک هدفون در هواپیمایی در مسیر استرالیا، دست و صورت زن صاحب آن را سوزاند.source 3 منفجر شدن هدفون روی صورت زن جوان + تصاویر انفجار هدفون

هدفون
به گزارش خبرگزاری فرانسه؛ مقامات اعلام کردند صورت و دست زنی در یک هواپیما بر اثر انفجار باتری هدفون با سوختگی روبرو شد. این هواپیما به مقصد استرالیا در پرواز بود.

این مسافر ۱۹ فوریه در حال گوش کردن به موسیقی از طریق هدفون خود در مسیر پکن به ملبورن بود که ناگهان انفجاری با صدای بلند رخ داد.

وی در این خصوص به مقامات اداره امنیت حمل و نقل استرالیا گفت:«وقتی سرم را چرخاندم، متوجه سوختگی روی صورتم شدم. فقط صورتم را گرفتم که باعث شد هدفون به دور گردنم منتقل شود. همچنان احساس سوختگی می کردم تا این که هدفون را روی زمین انداختم. آتش در بخش های مختلف هدفون دیده می شد.»

میهمانداران به سرعت به کمک وی شتافتند و روی هدفون که بر زمین افتاده بود آب ریختند؛ اما هم باتری و هم قاب باتری آن ذوب شده و به کف هواپیما چسبیده بودند.

حتما بخوانید :  انفجار بمب در بیمارستان بانکوک تایلند + جزئیات و تعداد کشته و زخمی ها

عکس منفجر شدن هدفون

D987D8AFD981D988D986 منفجر شدن هدفون روی صورت زن جوان + تصاویر انفجار هدفونتصاویر منتشر شده زنی را با صورت و گردنی سیاه شده و تاول هایی روی دستش نشان می دهد. مسافران هم مجبور شدند تا پایان سفر، بوی پلاستیک ذوب شده، لوازم الکترونیک و موی سوخته را تا پایان سفر تحمل کنند.

D987D8AFD981D988D986 1 منفجر شدن هدفون روی صورت زن جوان + تصاویر انفجار هدفوناداره امنیت حمل و نقل استرالیا که از آژانس پروازی درگیر با این حادثه Incident نام نبرده بر این باور است که باتری لیتیومی این هدفون احتمالاً آتش گرفته است.

در بیانیه این مرکز آمده است:«در حالی که طیف محصولاتی که از باتری استفاده می کنند رو به افزایش است، احتمال وقوع حوادث Accidents در خلال پرواز نیز تقویت می شود.»

انفجار هدفون روی صورت زن جوان


حتما بخوانید :  سقوط هواپیما در منتطقه مسکونی کالیفرنیای آمریکا + تصاویر و جزئیات