موزه ترسناک جادوگران شما را به وحشت خواهد انداخت + تصاویر

ترسناک ترین موزه جهان

موزه ترسناک جادوگران : آیتمی که در این موزه بیشترین بازدید کننده را دارد یک جفت شلوار عجیب با نام ” نابروک” است که از پوست بدن یک مرده ساخته شده است.

تصاویری که به تازگی منتشر شده است موزه ای ترسناک را در شهر ساحلی ” هلماویک” کشور ایسلند نشان می دهد. در این موزه عجیب ابزار و آلات جادوگری متعلق به قرن ۱۷ میلادی به نمایش گذاشته شده است. گفته می شود دست کم ۱۷ تن بین سال های ۱۶۵۴ تا ۱۹۶۰ توسط جادگران به اتهام جادوی سیاه در همین مکان زنده زنده سوزانده شدند.

گفتنی است؛ این موزه که در سال ۲۰۰۰ بازگشایی شده است سالیانه حدود ۱۵ هزار تن از آثار وحشتناک آن نظیر سنگهای آیینی، شیطان در حال مکیدن شیر و کلبه یک جادوگر بازدید می کنند. همچنین آیتمی که بیشترین بازدید کننده را دارد یک جفت شلوار عجیب با نام “نکروپنتس” یا به ایسلندی ” نابروک” است که از پوست بدن یک مرده ساخته شده است.

عکس های موزه ترسناک جادوگری

20080612 IMG 3442 موزه ترسناک جادوگران شما را به وحشت خواهد انداخت + تصاویر cottage winter1 موزه ترسناک جادوگران شما را به وحشت خواهد انداخت + تصاویر cottage winter2 موزه ترسناک جادوگران شما را به وحشت خواهد انداخت + تصاویر find a thief موزه ترسناک جادوگران شما را به وحشت خواهد انداخت + تصاویر from holmavik موزه ترسناک جادوگران شما را به وحشت خواهد انداخت + تصاویر galdragardur موزه ترسناک جادوگران شما را به وحشت خواهد انداخت + تصاویر galdrakallinn موزه ترسناک جادوگران شما را به وحشت خواهد انداخت + تصاویر grimoure aegishjalmur موزه ترسناک جادوگران شما را به وحشت خواهد انداخت + تصاویر inside cottage موزه ترسناک جادوگران شما را به وحشت خواهد انداخت + تصاویر necropants موزه ترسناک جادوگران شما را به وحشت خواهد انداخت + تصاویر outside cottage موزه ترسناک جادوگران شما را به وحشت خواهد انداخت + تصاویر outside cottage2 موزه ترسناک جادوگران شما را به وحشت خواهد انداخت + تصاویر outside museum موزه ترسناک جادوگران شما را به وحشت خواهد انداخت + تصاویر prisoner موزه ترسناک جادوگران شما را به وحشت خواهد انداخت + تصاویر raven موزه ترسناک جادوگران شما را به وحشت خواهد انداخت + تصاویر raven woman موزه ترسناک جادوگران شما را به وحشت خواهد انداخت + تصاویر sorcerer2 موزه ترسناک جادوگران شما را به وحشت خواهد انداخت + تصاویر sorceress موزه ترسناک جادوگران شما را به وحشت خواهد انداخت + تصاویر the tilberi موزه ترسناک جادوگران شما را به وحشت خواهد انداخت + تصاویر wake up ghost موزه ترسناک جادوگران شما را به وحشت خواهد انداخت + تصاویر witchcraft museum2 موزه ترسناک جادوگران شما را به وحشت خواهد انداخت + تصاویر


حتما بخوانید :  گرانترین غذای دنیا به همراه قیمت + عکس غذاهای گرانقیمت و لوکس