موزه زنبور عسل در اسپانیا + تصاویر خوشمزه و جالب

موزه زنبور عسل

موزه زنبورهای عسل در اسپانیا فرصت منحصربفردی برای بازدیدکنندگان فراهم می کنند تا در امنیت کامل این حشرات سختکوش را در حال فعالیت تماشا کنند. این موزه شش کندوی عظیم دارد که از سقف آویزان و در شیشه محصور هستند و به بازدیدکنندگان امکان می دهد به زنبورها نزدیک شوند بدون اینکه خطر نیش زدن آن ها را تهدید کند.

مدیر موزه که خودش زنبوردار است اولین کندوها را حدود ۳۴ سال پیش درحالیکه هنوز یک دانش آموز بود راه اندازی کرد. درطول سال ها، زنبورداری علاقه و فعالیت اصلی او بوده است و در مدارس و دانشگاه های سراسر کشور درباره آن ها سخنرانی می کند و دوره های پرورش زنبور برای علاقه مندان برگزار می کند. درسال ۱۹۰۷ بعد از بیست سال کار و تحقیق موزه زنبورعسل را به منظور بهبود درک جهانی درباره جامعه زنبورها برپا کرد. از زمان افتتاح این موزه تا به حال هزاران نفر از این مرکز بازدید کرده اند و شانس یادگیری درمورد زندگی زنبورها به عنوان گرده افشان، چگونگی کار کردنشان و اصول پرورش زنبور را داشته اند.

عکس های موزه زنبور عسل

bee museum poyales del hoyo3 موزه زنبور عسل در اسپانیا + تصاویر خوشمزه و جالب bee museum poyales del hoyo 12 1 موزه زنبور عسل در اسپانیا + تصاویر خوشمزه و جالب bee museum poyales del hoyo 22 001 موزه زنبور عسل در اسپانیا + تصاویر خوشمزه و جالب bee museum poyales del hoyo 32 1 موزه زنبور عسل در اسپانیا + تصاویر خوشمزه و جالب bee museum poyales del hoyo 42 موزه زنبور عسل در اسپانیا + تصاویر خوشمزه و جالب bee museum poyales del hoyo 52 موزه زنبور عسل در اسپانیا + تصاویر خوشمزه و جالب


حتما بخوانید :  ماجرای جنجالی عروسی یک دلاری در شبکه های اجتماعی + تصاویر