موسسه میزان پرداخت پول سپرده گذاران را آغار کرد + جزئیات

دور جدید پرداخت وجوه سپرده گذاران موسسه میزان

موسسه میزان : بانک صادرات ایران در اطلاعیه ای از پرداخت موسسه میزان به برخی از سپرده گذاران این موسسه خبر داد.

Image result for ‫موسسه میزان‬‎

دور تازه پرداخت موسسه میزان

بانک صادرات ایران در اطلاعیه ای از تعیین تکلیف سپرده های موسسه میزان تا سقف ۷۰ میلیون تومان خبر داد. در اطلاعیه جدید این بانک خطاب به سپرده گذاران تعاونی منحله میزان آمده است:

بحمدالله با تلاش بی وقفه و شبانه روزی کلیه دست اندرکاران تاکنون وجوه مربوط به اکثریت سپرده گذاران در بانک صادرات ایران واریز و موفق به دریافت سپرده خود شده اند.

با عنایت به رهنمود های استاندار محترم خراسان رضوی ، نظارت دولت و ریاست کل بانک مرکزی و بر اساس تدابیر اتخاذ شده در هیات مدیره بانک ، اگرچه ارزیابی و انتقال دارایی های ثابت و اعتباری تعاونی منحله میزان به طور کامل انجام نشده و با مشکلات و موانع زیادی روبرو بوده و به کندی صورت می گیرد ، معذالک به منظور مساعدت به سپرده گذاران مقرر شد وجه سپرده های تا مبلغ ۷۰۰ میلیون ریال پرداخت گردد که مراتب از روز چهارشنبه مورخ یکم دی ماه اجرائی خواهد شد.

بنابراین سپرده گذاران محترم بر اساس آخرین شماره کد ملی به شرح ذیل و با در دست داشتن اسناد و مدارکی که دلالت بر سپرده گذار بودن ایشان در تعاونی متحله میزان دارد و مورد تائید هیات محترم تصفیه مذکور است و قبلا در بانک صادرات ایران افتتاح حساب کرده اند، می توانند به شعب این بانک مراجعه و وجه سپرده خود را دریافت کنند.

حتما بخوانید :  درگذشت آیت الله هاشمی رفسنجانی در اینستاگرام چهره ها + عکس

همچنین می توانند به عنوان سپرده گذار در بانک صادرات ایران باقی بمانند که در این صورت از شرایط مناسب ایجاد شده برخوردار خواهند شد.

امید است با اهتمام ، همکاری و مساعدت همه دستگاه های اجرایی ، در چارچوب تفاهم نامه فی ما بین این بانک و بانک مرکزی و هیات تسویه تعاونی منحله میزان ، فرآیند ارزیابی و انتقال دارایی ها به بانک صادرات ایران سرعت و شتاب بیشتری گرفته تا امکان تعیین تکلیف سایر سپرده ها فراهم گردد .

دور جدید پرداخت وجوه سپرده گذاران موسسه میزان


حتما بخوانید :  تحویل ولایتی ، درخواست دادگاه آرژانتین از عراق برای تحویل ولایتی