موشک جدید کروز سپاه + عکس و مشخصات ویران کننده

عکس تحویل انبوه موشک جدید کروز به سپاه

با حضور سردار دهقان وزیر دفاع و پشتیبانی و سردار دریادار فدوی فرمانده نیروی دریایی سپاه انبوه موشک جدید کروز ضد کشتی نصیر طی مراسمی در سازمان صنایع هوافضای وزارت دفاع به نیروی دریایی سپاه تحویل گردید.

انبوهی از موشک‌های کروز نصیر با حضور وزیر دفاع تحویل نیروی دریایی سپاه شد.

به گزارش اداره کل تبلیغات دفاعی وزارت دفاع؛ سردار دهقان در این مراسم با اشاره به راهبرد وزارت دفاع در تقویت روز افزون توان موشکی نیروهای مسلح گفت: موشک کروز سطح به سطح نصیر با قابلیت شلیک از ساحل و دریا علیه اهداف دریایی از جمله کشتی های جنگی و اسکله ها بکار گرفته می شود.

وزیر دفاع آماده سازی و واکنش سریع، ارتفاع پروازی پایین، دقت بالای ناوبری و اصابت به هدف، قدرت تخریب زیاد، قابلیت ضد جمینگ بالا به واسطه رادار پیشرفته و شلیک از روی شناورهای تندرو را از ویژگی های موشک جدید نصیر برشمرد.

سردار دهقان تصریح کرد: این دستاورد ارزشمند که ناشی از رویکرد تحقیق، نوآوری، توسعه و تولید بر مبنای نیاز نیروهای مسلح می باشد با بهره گیری از راه های میان بر که همواره مورد تاکید فرماندهی معظم کل قوا بوده، انجام گرفته و با تجهیز نیروهای دریایی ایران به این موشک، گام موثری در راستای افزایش توانمندی دفاعی و قدرت بازدارندگی کشور برداشته شده است.

حتما بخوانید :  فیلم فروشنده نامزد بهترین فیلم خارجی گلدن گلوب 2017 + عکس

سردار دهقان با قدردانی از دست اندرکاران طراحی، ساخت و تولید انبوه موشک کروز دریایی نصیر بویژه دانشمندان، متخصصان و کارکنان سازمان صنایع هوافضای وزارت دفاع گفت: این موشک و دیگر موشک های نیروهای مسلح صرفا برای دفاع از ایران اسلامی و فقط بر سر متجاوزان فرود خواهد آمد و برای پاسداری از صلح، ثبات و امنیت منطقه بکار گرفته خواهد شد.

عکس موشک های جدید کروز سپاه

1914428 موشک جدید کروز سپاه + عکس و مشخصات ویران کننده
1914429 موشک جدید کروز سپاه + عکس و مشخصات ویران کننده
1914430 موشک جدید کروز سپاه + عکس و مشخصات ویران کننده
1914431 موشک جدید کروز سپاه + عکس و مشخصات ویران کننده
1914432 موشک جدید کروز سپاه + عکس و مشخصات ویران کننده
1914433 موشک جدید کروز سپاه + عکس و مشخصات ویران کننده
1914434 موشک جدید کروز سپاه + عکس و مشخصات ویران کننده
1914435 موشک جدید کروز سپاه + عکس و مشخصات ویران کننده
1914436 موشک جدید کروز سپاه + عکس و مشخصات ویران کننده
1914437 موشک جدید کروز سپاه + عکس و مشخصات ویران کننده

حتما بخوانید :  زمان شروع تبلیغات انتخابات 96 از چه تاریخی است؟ + جدول