مکان های رمانتیک تهران ( کافه های رمانتیک برای قرار عاشقانه) + عکس

رمانتیک ترین کافه های تهران

مکان های رمانتیک تهران : شاید وقتی صحبت از ولنتاین میشه، خیلیا اون رو یه بحث کلیشه ای و لوث بدونن یا اینکه بگن چرا فرهنگ بیگانه رو وارد کشور می کنین؟ اما من فکر می کنم، هرروزی که بهونه ای باشه برای ابراز عشق و علاقه به کسی که دوستش داری، روز قشنگیه، حالا می خواد ولنتاین اروپایی ها باشه یا سپندارمزگان یا همون روز عشق خودمون. چه فرقی می کنه؟

مکان های رمانتیک تهران

هم اینه که شما به یاد عشقتون باشین و یه جورایی بخواین بهش یادآوری کردین که گذشت زمان و مشغله های روزانه باعث نشده که فراموشش کنین، خب شاید یه عده بگن که ما اصولا آدمای رمانتیکی نیستیم و حوصله انجام این کارها رو نداریم، اما باید بگم که نگه داشتن یه عشق، کار سختیِ و به مراقبت احتیاج داره، همونطور که روباه به شازده کوچولو میگه: ” تو دیگه مسئول گُلت هستی “، البته باید بگم که منظور از این مراقبت و کارهای رمانتیک، لزوما گرفتن کادوهای گرون قیمت و صرف هزینه های زیاد نیست و با هزینه های اندک هم میشه طرف مقابل رو خوشحال کرد، اما به هرحال ما در زمانه ای زندگی می کنیم که تعداد افراد علاقه مند به کافه زیاد شده و کافه ها تبدیل به مکانی مناسب برای قرارهای عاشقانه شدن، بنابراین بهتون توصیه می کنم اگه شما هم برای داشتن یک ولنتاین عاشقانه و به یاد موندنی، به دنبال رمانتیک ترین کافه های تهران می گردین، مطلب زیر رو تا آخر مطالعه کنین.

کافه های رمانتیک برای قرار عاشقانه

کافه

۱. کافه دوئت تهران برای قرار عاشقانه

تجربه یک شام دو نفره در کافه ای که همه چیز توی اون دو نفره هست. دوئت در لغت، معنی اجرای دو نفره داره، اما نه فقط اجرای موسیقی، بلکه به هر حرکت دو نفره ای این نام رو میدن. کافه دوئت، علاوه بر موسیقی زنده دو نفره در فضایی رمانتیک، یه محیط دو نفره هم برای شما مهیا می کنه تا برای لحظاتی حس کنین که جز شما و عشقتون کسی توی دنیا وجود نداره. صاحبان این کافه، اینجا رو لوکس ترین رستوران و یکی از رمانتیک ترین کافه های تهران می دونن، می تونین خودتون در روز ولنتاین، به این فضای رمانتیک برید و امتحان کنین.

حتما بخوانید :  ایستگاه های مترو زیبا در مسکو ( تصاویر زیباترین ایستگاه های مترو )

کافه

عکس کافه تهران

کافه

۲. کافه نادری تهران برای قرارهای عاشقانه

اسم این کافه رو به احتمال زیاد شنیدین، حتی اگه به اونجا نرفته باشین. قدمت کافه نادری، به ۹۰ سال پیش بر میگرده، یعنی زمانی که پدربزرگ های ما جوون بودن. من فکر می کنم که تصور یه قرار عاشقانه ی ولنتاینی توی کافه ای که شاید پدربزرگ های ما با مادربزرگمون اونجا قرار میذاشتن، خیلی جالبه. درضمن طرفدارهای سریال شهرزاد هم می دونن که اینجا همون کافه ایِ که فرهاد عاشق، گردنبند مرغ آمین رو به گردن شهرزاد انداخت، همون کافه رمانتیکی که محل قرارهای این دو عاشق بوده.

کافه

کافی شاپ عاشقانه تهران

کافه

۳. کافه رستوران موفتار تهران

برای یه قرار عاشقونه، کجا می تونه رمانتیک تر از پاریس باشه؟ اگه نمی تونین توی این روز خاص به پاریس برید، در عوض می تونین به یکی از رمانتیک ترین کافه های تهران، کافه رستوران موفتار رو انتخاب کنین که محیطی فرانسوی داره.خانم ها عاشق اینجا میشن. می پرسین چرا؟ چون اینجا، منوها در دو مدل به مشتری ها ارائه میشه، یه منو مخصوص خانم هاست که هیچ قیمتی روی اون نوشته نشده و فقط منوی آقایون قیمت داره که به این معنیِ که توی این رستوران فقط آقایون باید حساب کنن. موسیقی زنده ای که نوازنده پیانو می نوازه همراه با نورپردازی جذاب محیط، فضای رمانتیکی رو ایجاد می کنه که بسیار مناسب قرارهای عاشقانه شماست.

کافه

کافی شاپ رمانتیک

کافه

۴. کافه ویکولو در تهران برای قرارهای رمانتیک

با عشقتون، دست در دست توی کوچه های اروپایی و زیر نور مهتاب قدم بزنین و توی یه کافه ایتالیایی از رویاهای آینده خودتون صحبت کنین. ویکولو در زبان ایتالیایی به معنی کوچه هست و دلیل نام گذاریش هم اینه که فضاش شبیه کوچه های قدیمی اروپاییه.

حتما بخوانید :  گردشگری تهران ( معرفی و تصاویر بهترین جاذبه های گردشگری تهران )

کافه

کافه های زیبا در تهران

کافه

۵. کافه لیوینگ روم

اگه زیاد به کافه رفتن علاقه ندارین، اما در عین حال دلتون می خواد که روز ولنتاین همراه با کسی که دوستش دارین به جای رمانتیکی برید، مالیوینگ روم رو به شما پیشنهاد می کنیم چون دکوراسیون این خونه شبیه به فضای یه خونه دنج و صمیمیِ که میشه با خیال راحت روی مبل ها لم داد و صحبت کرد. درضمن اینجا برای افرادی که به مکان های تاریک و کم نور علاقه ندارن، کافی شاپ خوبی به حساب میاد.

کافه

کافه های تهران

کافه

۶. کافه رومنس تهران برای قرار عاشقانه

دیگه چی بهتر از یه اسم مناسب و مربوط، می تونه نظر شما رو جلب کنه تا تصمیم بگیرین برای روز ولنتاین به اونجا سری بزنین؟ کافه رومنس، مخصوص اهل هنر و عاشقان رویدادهای فرهنگیِ. اگه شما زوجی هنری هستین و دلتون می خواد در روز ولنتاین، باهم از نمایشنامه خوانی، نمایشگاه عکس یا کارهای فرهنگی هنری دیگه لذت ببرین، رومنس یکی از بهترین پیشنهادات ماست.

کافه

قرار عاشقانه در تهران

کافه

مکان های رمانتیک تهران ( کافه های رمانتیک برای قرار عاشقانه)