نامزدی دختر ترامپ در انتخابات ۲۰۲۴ آمریکا + جزئیات ماجرا

نامزدی ایوانکا ترامپ در انتخابات ۲۰۲۴

نامزدی دختر ترامپ در انتخابات : ایوانکا ترامپ دختر ارشد دونالد ترامپ، در گفتگویی اعلام کرد تصمیمی برای حضور در رقابتهای ریاست جمهوری سال ۲۰۲۴ آمریکا ندارد.

196861 815 نامزدی دختر ترامپ در انتخابات 2024 آمریکا + جزئیات ماجرااحتمال نامزدی ایوانکا ترامپ در انتخابات ۲۰۲۴

ایوانکا ترامپ درباره احتمال نامزدی خود در انتخابات ریاست جمهوری سال ۲۰۲۴ آمریکا توضیح داد. به گزارش پایگاه اینترنتی هیل؛ “ایوانکا ترامپ“، دختر ارشد دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا در گفتگو با برنامه “امروز صبح” شبکه سی بی اس اعلام کرد تصمیمی برای حضور در رقابتهای ریاست جمهوری سال ۲۰۲۴ آمریکا ندارد.

وی در پاسخ به پرسش “گایل کینگ”، مجری برنامه مبنی بر اینکه آیا پس از پایان دو دوره ریاست جمهوری پدرش، برای ریاست جمهوری اقدام می کند، گفت:نه، به هیچ وجه. سیاست یک کسب و کار دشوار است.

از زمان سوگند خوردن دونالد ترامپ در۲۰ ژانویه، ایوانکا ترامپ ۳۵ ساله حضور پررنگی در عرصه سیاست آمریکا داشته است. او دیدارهایی با سران خارجی مانند جاستین ترودو، نخست وزیر کانادا و آنگلا مرکل، صدراعظم آلمان داشته است و همین امر به برخی گمانه زنی ها مبنی بر اینکه دختر رئیس جمهور آمریکا قرار است در سیاست پا جای پای پدرش بگذارد و در انتخابات سال ۲۰۲۴ آمریکا شرکت کند، دامن زده است.

حتما بخوانید :  بی‌ نظیر بوتو در حال زیارت اما رضا (ع) با چادر مشکی + تصاویر

ایوانکا ترامپ نامزد انتخابات ریاست جمهوری آمریکا

وی هفته گذشته اعلام کرد همانند همسرش “جرد کوشنر” به یکی از کارمندان کاخ سفید تبدیل شده و قرار است بدون دریافت دستمزد به فعالیت بپردازد. این در حالی است که اختصاص دفتر کار برای او در کاخ سفید بدون آنکه به استخدام دولت درآمده باشد، موجی از انتقادات را برانگیخته بود. او در بیانیه ای اعلام کرد:”من نگرانی های عده ای را راجع به نقش من به عنوان مشاور رئیس جمهور شنیدم و من از این پس کارمند بدون دستمزد کاخ سفید خواهم شد و مانند دیگر کارکنان فدرال، همه قوانین فدرال شامل حال من نیز خواهد شد. ”
گفتنی است، “جرد کوشنر”، همسر ایوانکا ترامپ یکی از مشاوران و دستیاران مورد اعتماد دونالد ترامپ است.

حرف های ایوانکا ترامپ درباره نامزدی در انتخابات ۲۰۲۴


حتما بخوانید :  عکس دختر ترامپ و دختر زیبای که بانوی اول آمریکا شد را بشناسید